What's new

Katera semena za outdoor?

wikipiki

New member
No js sm pa še bolj novinec v tem pa me zanima katera semena bi bila najbolša za gojenje outdoor? Katera bi mi prinesla ven največ gramov in da bi bila to tudi dobra roba...in da s to rastlino nimam preveč dela oziroma da se prilagaja na vremenske razmere kot so tukaj v sloveniji? Hvala za odgovor!:dunno::dunno:
 

prx

Member
Hm.... Early wonder skunk bi pa bila za probat :) Kera sorta še kmal dozori? (avgust-september). Rad bi mnenje tistih ko so že sadili hitre sorte!
 

qurva

New member
Outsider, HighQualitySeedsNL
Haley's comet ,The Flying Dutchmen,
Durga Mata, Paradise Seeds
Early Queen, Mr Nice
Mandala #1, Mandala seeds
Afghani Hindu Kush, High quality seeds

To so hitre sorte (aug. - konc. septembra) Nisem pozabil na Maroc pa Easy S. ampak ju ni na female seeds.Ce ma kdo kaj od tega v boxu naj da pm , pa se zmenmo za kako seme - klon :) Semena naj bi bila primerna za zacetnike ampak to nismo heehehheeheh
 

lasko

Member
poguglajte za zenseeds, zanimiva izbira zgodnjih danskih sort, priporocljivo za SLO outdoor
 

Stevius

Member
7. Threads or posts pertaining to the buying/selling/trading/swapping/testing/giving of seeds, clones, pollen, cannabis, hash, or any other substance or article is not permitted in open forum by members and will be deleted. Threads or posts pertaining to the 'recreational use' of narcotic substances is not permitted in open forum by members and will be deleted. Threads or posts soliciting any of the aforementioned shall be deleted and the posting member will be banned from the site. Wish lists of varieties placed in posts, threads, or the members 'signature line' area will be deleted by admin as doing so is deemed an attempt to circumvent site policy regarding solicitations.


http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=280
 
pred nekaj leti sem meu od dutch passion pa je zlo vredu. Ima kr lepe kompaktne bate pa zanimiv evforičen high, okus je pa itk zakon.
 
S

shushslo

moje osebno mnenje glede orange buda in ostalih dutcherskih skunk hibridov je da je škoda cajta...kar sem kadil od orange buda mi je bil povprečen komercjalen skunky tejst z zelo varijabilnim šusom.
Za ta denar bi ti priporočal kaj drugega...ampak sam veš kaj želiš.
Glede outdoora pa ne vem ampak se mi zdi da zadeva zna kr plesnet...

peace
 
H

hunt

Cali.orange skunk sem kadil , okus mi je bil všeč zelo izgled tudi ,high je ravno prav družaben yield je bil pa bolj mali , za orangebud od dutchpasion pa nevem kako je ,ampak vleče me ena taka vrsta z fajn sladkim dimom pa nabitimi vrhi vsekakor :D
 

Latest posts

Latest posts

Top