What's new

Karacsonyi sutemeny masodik kore

Status
Not open for further replies.
Z

Zserbo

Helyzetjelentes

3 hete es 4 napja viragzik
Mg es Ca hiany jelentkezett amit whip segitsegevel tudtam orvosolni. Az mg hiany megszunni latszik a Ca meg jelen van remelem hamarosan ezen is tulleszunk.
Kis tultap van az latszik.
Ami a gond higy az rh felszokott 70 korulire. A feny 18/6ba van de lehet hogy 20/4be neadjisten 24/0ba valtok az rh miatt. Nem tudom hogy ezt igy lehet e vagy erdemes ? Tanacsot elfogadok.

Most igy locsolok:

Terra bloom 3ml/liter
Ca +Mg amit szemre adagolok
4 litert kevertem be 1.5 ecvel ph: 6.7
Ebbol 3.5et ivott fel, 0.5 liter folyt ki
Runoff ec: 1.5 ph: 6.4

Napokban beszerzek egy pk13-14et
4. Hettol fogom alkalmazni pk+bloom 1.6 ecre megyek fel aztan majd meglatjuk :)





picture.php
 

Cannavaro

Member
Az mit jelent, hogy szemre adagolod a Mg-t és a Ca-t?
Amúgy mindkett?t permetben adtad vagy csak a Mg-ot és a Ca-t meg a táphoz, vízhez?

Vagy a virágzás miatt mindkett?t a locsolóvízhez adod?
 
Z

Zserbo

Adtam permetben is. Mostmar csak locsolovizhez adom mert nem akarom hogy bepeneszedjen a virag.
Nincs merlegem (milyen meglepo) hogy kimerjem a mennyisegeket igy csak ec ertekhez viszonyitva adom a vizhez
 
Z

Zserbo

Nem csak az jo paramegkoto
Kiszivo venti 24/0ba megy a ket keringeto venti is
Megis 60-70 a para
 

Solon

Well-known member
Ja, hogy párára. Aszittem már locsolni fogsz vele. Sok fog kelleni. Amit elhasználtál kibaszod megszáradni, utána összetöröd és jó megint, jégmentesítésre. Ha aktívan fogsz termeszteni a jöv?ben, én vennék egy kondenzációs páramentesít?t.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
és ugyan hova szijjja ki ? ugyanabba a szobába hol a sátor van ? és honnan szijja be ? ugyanabbol a szobábol ahol a sátor van ? na ez a hiba :D
 

Solon

Well-known member
Nézegesd az aldi újságot. Évente kétszer raknak ki akcióban 20L/nap-os sajátmárkás készüléket 40K-ért. Faszán m?ködik, csak gechizajos.
 
Z

Zserbo

Egy kis "esti"

Napi 4 litert iszik ebbol kb fel liter folyik ki
Tapot visszavettem 2ml/literre mg megy bele most caN-t hagyom egy ket locsolasig
4 hetes 3 napos

picture.php
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top