What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

ZoldOvezet

Active member
26. nap

26. nap

Blue Widow 1

picture.php


Blue Widow random

picture.php


Blue Widow 2

picture.php


Blue Widow 2 random

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
31. nap

31. nap

picture.php


picture.php


picture.php


Elég szépen elkezdtek dagadni,Nitrogénhiány füstöl egy kicsit de túlélik garantálom..nagyon kristályosak,nagyon karakteres illatok terjengenek de ez egyértelmű 3 fajtánál :D Nagson kíváncsi vagyok a végére...ezek vajon mennyit fognak még dagadni?:D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
dagadni ? még attól messze van--
20 napig még nőjjenek csak így, aztán lehet rippenezni kb 60-70 re lesz dagadás :D
 

ZoldOvezet

Active member
35.nap (tnapi képek)

35.nap (tnapi képek)

Sárgulás ugyan úgy van hiába emelném az egekbe a tápot csak égetné őket...zöldebb sose lesz már de nem is bánom amíg szemmel láthatóan extrán nőnek a budok :)

picture.php



what szerint ő az x18,én idáig Og3nak hívtam :


picture.php


Og2 :

picture.php



Teljesen növényes képek mindről majd a 40. napon,azaz jöv. hét kedden! :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ja inkább ideírom,
virágzás 3/4-nél.. mi a herbálosistenfaszáér ne kéne sárguljon .. ?
épp annyi ntrogén juttatsz be, amennyi feltétlenül muszáj, és szép lassa n megeszi magából.. pont ez a cél.. nem az hogy salátát nevelj még a 123. napon is jöjjenek a szép zőőőd levelek.. leveleket szívnál meg szárakat? megoldható, van épp elég elbaszott közeg és táprecept, lehet szép méregzöld az egész .. de jó az neked ? vagy miért is ne kéne örülni, hogy sárgul ?

szóval a sárgulás annak a jele, hogy lassan, de biztosan felhasználja, a kurvasokáig 18 óra alatt vegeltetett, iszonyatos mennyiségű raktározott tartalékot

mondjam még máshogy ? mert lehet ragozni :D
 

what_can_there

Well-known member
Annyi kiegeszitest irnek, hogy ez meg csak a viragzas fele es nem a 3/4-e (a tervek szerint van meg vissza bo 4 het), valamint en javasoltam, hogy adjon tobb nitrogent, ha nem igy lett volna, akkor mar viragzoba kapcsolas utan 2 hettel kisargultak volna teljesen, annak meg nem sok ertelme van szerintem. A tultapozastol nem felnek kulonosebben organikus tapokkal nem lesz olyan egyszeru kiegetni a novenyt.
 

ZoldOvezet

Active member
hát én nem tudom de szerintem az advanced hydroponics of holland táp nem organikus..
1.5-1.6 mili growot teszek 2-2.2 bloomot meg 1.2-1.3 microt a literhez ha ezek az értékek felé megyek egyből jön a burn

picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
még 4 hét ? fele kész lesz hamarabb(feltéve ha nem kap egy jó adag nitroturbót :D), ez lassan hosszabb lesz mint hungróboj köre :D
 

ZoldOvezet

Active member
még 4 hét ? fele kész lesz hamarabb(feltéve ha nem kap egy jó adag nitroturbót :D), ez lassan hosszabb lesz mint hungróboj köre :D

mert te mennyi időt mondassz?

levágtam az x18ról egy kisebb budot legalulról amin a pistilek elhaltak és csupa kristály..hát..nem igazán vágott meg az az igazság :D ezt csak azért mondom h tudd mi a helyzet ÉN szerintem kell neki az az 1 hónap :kos: <-valahogy így xD

Na várjál...xD begyujtottam azt a dekket es elovett a hascsikarás visszaszivtam amit mondtam..JO lesz ez de mit is vartam 3 nap szaradas utan
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
legalurrú ? onnan ahuna fényt csak a felső rész meséiből ismerik ? elmondok egy titkot a felső rész felé emelkedik a hatóanyag koncentráció...
úgy manipulálod a tápokkal, ahogy akarod.. húzhatod még 2 hónapig is...
 

ZoldOvezet

Active member
Megígértem a 40 napos updatet csak elfelejtettem feltölteni..bekereltem megint mint a szar

BW1

picture.php


Illata narancsos,a pisztilek már több helyen narancssárgák és tiszta kristály.

BW2

picture.php


Ő is ugyan az mint a másik..mindenben egységesek,hozamra,illatra,küllemre,budformára..

De jöjjön a szebbje

OG 3

picture.php


kb 9-10 darab 30-40 centi hosszúságú főcsúcsa,alkar vastagságú budokat csinál...szerintem eszméletlen kinézetre,alakra..

X18

picture.php


én csak úgy hívom h báró..szerintem ö a leges legkristályosabb az összes közül és ő is fog a leghamarább beérni,mert rengeteg pisztil elbarnult de még ígyis többletben van a fehér.. a főcsúcsot éppen h átérem marokkal olyan 50 centi+van 4-5 mellékág ahol ugyan ezen a hosszon picivel kisebb vastagságba van még neki érdemes virágzata.

Budja:

picture.php
 
Top