What's new

Jakiego breedera cenisz najbardziej?

Amnnesia

Member
Szczerze nigdy nie bralam udzialu w OP mialam kiedys cos od znajomego ktory mial od nich i bardzo sie zniechecilam bo sie hermily kupa czasu i energi psu w dup... :) Jasne że Grześ ma autosy mega wypaśne mialam, testowalam nie raz nie dwa sa swietne ale i do crosów Plantatora nie mam nic bo to calkiem przyjemne automaty i bardzo chetnie je u siebie goszcze :)


Pokoj Bro :)
 
Last edited:

trufeel

Well-known member
Veteran
Obecne geny u plantatora s± znacznie mocniejsze niz te pierwsze ponowne crosowanie z AK 47 znacznie poprawilo moc u [(DF x LR)x AK47]x AK47 kolejny bardzo fajny cros AK 47 z Sour Buble Ryder(Sour 60) Polecam :)

wlasnie wrzucilem do wody Ak47 x sour bubble ryder, ale nie wiem czy to geny od plantatora. ..
Zobaczymy co z tego bedzie... Musze gdzies poszukac tej ulepszonej wersji (Df x lr x ak47) x ak47...
Twoje rosliny wygladaja bardzo zdrowo, ale starczy juz off topa.
 

LordZ

Member
Dinafem za pestki zajebistej jakosci kiełkujące zawsze szybko a roślinki maja zajebisty wigor
Dutch passion i female seeds za dobrej jakosci outowe femki
 

Nucky_Johnson

Active member
Fajna genetyke obecnie tez z Humbolt genetics mam okazje pryetestowac, pod nazwa Blue Dream. Dobry, w miare mocny effekt z nuta ciemnych jagod.
Mam zamiar cos jeszcze od nich sprobowac...

A i Conessieur genetics za Strawberry Sour Diesel- Drogie, ale warto. No, K... pachnie jak sos truskawkowy mojej babci co do nalesnikow robi:D truskawka plus cukier...
 

Latest posts

Latest posts

Top