What's new

Jakiego breedera cenisz najbardziej?

sioolyoo

Member
Witam.
TRak dla uporzadkowanbia wiedzy o breederach.
piszcie u ktorego najbardziej chcielibyscie sie zaopatrzac, ktory najlepszy i dlaczewgfo?

Pozdro
 

dizel

Member
Mr.Nice, prawdziwe programy breederskie (nie w stylu zapyle to tym, co wyjdzie to wyjdzie), wielkie doswiadczenie, jakosc mowi sama za siebie
 

hodowca85

Member
1.Rezervoir za Sour Diesela i OG kusha
2.Spice of Life za Blockheada i Blubonic
3.Magus Genetics za Warlocka i Biddy Early
4.THseeds za wiele ciekawych odmian

Rezdog jest poprostu własciwą osobom na własciwym stanowisku.to jest geniusz...
Steve ,Adam oraz reszta ludzi- w odpowiedniej kolejnosci.
ceny za nasiona wysokie ,ale jakosc niezastąpiona.
 
Last edited:

Cinnamon

Member
Somaseeds - u tego pana zapewne będę się kiedyś stołował ale póki co nie mam tyle kaski... i warunków dla takich pestek...

Peace iG... :kissass:
 

Hog dog

Member
Sagarmatha - za Early Riser'a za Blueberry za Mongolian Indica

Femele seeds - za całokształt :)

HOT Cargo hehe ;) za bardzo udane crossy
 

Fubar

Member
sioolyoo said:
Witam.
TRak dla uporzadkowanbia wiedzy o breederach.
piszcie u ktorego najbardziej chcielibyscie sie zaopatrzac, ktory najlepszy i dlaczewgfo?

Pozdro

senis seeds
- spadkobierca the seed bank - zrodlo wielu odmian -
NL- na99% wszystkie dostepne wersje wywodza sie z tego co mial the seed bank, NL#5, big bud, hindukush, early girl, early pearl -wszytko to sie wywodzi od nich: tak samo jak NL#5/haze czy Jack herrer / -- wiec i cindrella99 bedaca selekcja z f2 po nim - ba: wieksza czesc odmian female seeds - ma w sobie - "geny z SS/
malo kto teraz pamieta, ze to co oni wprowadili na rynek jest podstawa oferty wielu innych bankow.// wiekszosci..//


Serious seeds - ledwie kilka odmian - za to porzadnych - "rewolucyjna" AK47 : kali mist .

Greanhouse - z dawnych czasow - nie obecne - z czasow gdy nie bylo femi - i odmiany nie byly multihybrydami.

dutch passion - doskonale zrodlo stosunkowo wczesnych odmian na out

mandala seeds - tanie nasiona - + praca z landraces - wiele hybryd pomiedzy north indian, nepal, south indian etc: - cos "nowego" - nie zwyczajne F2 Fx i kradzione pomysly jak u nirvany.

breder - chimera - za caloksztalt ;) Za teksty na OG - tlumaczenie innym bred. podstaw genetyki populacji

etc.
 

rapigator

New member
1. Serious seeds
2. kc (jak kupis 10 pack+) i mame selektujesz
3. Bluehemp (najlepszi outdoor) dla polskiego klimatu
4. nectar seeds
5. sensiseeds
6. amerikanskie jak rez/thcseeds/dna genetics/annac i tak dalej
 

ss_argus

Member
sioolyoo said:
Witam.
TRak dla uporzadkowanbia wiedzy o breederach.
piszcie u ktorego najbardziej chcielibyscie sie zaopatrzac, ktory najlepszy i dlaczewgfo?

Pozdro
Czyżby hydroonline, miało niebawem rozszerzyć swoją ofertę o pestki ? Bo Twoje pytanie brzmi trochę jak sondaż rynku ;) .

Ps. Najlepiej mieć w ofercie pestki których nie ma u konkurencji, a te które już mają - puszczać ludziom po jeszcze niższej cenie i koniecznie dorzucać gratisy, bo to jest zajebiście ważne !!!
Ale pod tym względem CFR będzie trudny do przebicia, bo tam np. kupując trzy paczki pestek czwartą (w zbliżonym przedziale cenowym) masz za free, albo jakieś femki z "indoor mixa" lub upust cenowy - zależy jak się człowiek dogada, poprostu zajebiście. Seed.pl, jest już niestety mniej chojny w gratisach dla swoich klientów.

Ps.2 A co w końcu z tym "Bat Guano", które sprowadziłeś na próbę ? Miałeś tylko ustalić cenę, i nagle zrobiła się "cisza w eterze" ? Masz to w końcu do sprzedaży, czy tylko wkręcałeś że masz ?

Pozdr.
ss_argus
 
Last edited:

sioolyoo

Member
Czyżby hydroonline, miało niebawem rozszerzyć swoją ofertę o pestki ? Bo Twoje pytanie brzmi trochę jak sondaż rynku ;) .

:)

Ps.2 A co w końcu z tym "Bat Guano", które sprowadziłeś na próbę ? Miałeś tylko ustalić cenę, i nagle zrobiła się "cisza w eterze" ? Masz to w końcu do sprzedaży, czy tylko wkręcałeś że masz ?

mam tego 1 kg., szczerze mowiac zapomnialem o tym produkcie..sprowadze to niebawem.

pzodro
 

Mr.T

Member
ss_argus said:
Ale pod tym względem CFR będzie trudny do przebicia, bo tam np. kupując trzy paczki pestek czwartą (w zbliżonym przedziale cenowym) masz za free, albo jakieś femki z "indoor mixa" lub upust cenowy - zależy jak się człowiek dogada, poprostu zajebiście. Seed.pl, jest już niestety mniej chojny w gratisach dla swoich klientów.


Pozdr.
ss_argus

no chyba żartujesz, zamówiłem po dwie pestki trzech odmian i dostałem jeszcze po jednej dwóch odmian + to że w seed.pl możesz sobie wybierać na sztuki...
 

ss_argus

Member
Mr.T said:
no chyba żartujesz, zamówiłem po dwie pestki trzech odmian i dostałem jeszcze po jednej dwóch odmian + to że w seed.pl możesz sobie wybierać na sztuki...
Nie żartuję bo nie chodziło mi o to, że w seed.pl dostajesz figę a nie gratis. Dla porównania : gdy zamówiłem pestki 8szt w CFR za 165zł i 8 szt. w seed.pl za 185zł, to w CFR jako gratis dostałem 3 femki "indoor mix" z femaleseeds + 2 pestki regularne, a w seed.pl "tylko" 3 pestki regularne co też ucieszyło, ale już trochę mniej. Z CFR paczkę miałem za dwa dni, z seed.pl za dwa tygodnie. Z CFR jest kontakt telefoniczny, więc mogę się konkretnie dogadać i złożyć zamówienie przez telefon (dla mnie to ważne bo dużo pracuję poza domem, przez co mam ograniczony dostęp do netu), a z seed.pl tylko e-mail i gg. (chyba że coś się zmieniło ?)
Żeby było jasne, nie kupuję nasion z powodu gratisów :bashhead:. Ale jako przyszły klient "nowego ?" seedbanku sugerowałem, że jest to miła i pożądana praktyka i warto by czymś zaskoczyć konkurencję, żeby przyciągnąć klienta do siebie. Bo gdy oferta breederów będzie się pokrywać z konkurencją, to oprócz niższej ceny, właśnie gratisy (I SZYBKOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIENIA !!!) mogą być własnie wyznacznikiem sprzedaży.

Pozdr.
ss_argus
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
simasz Siol,kope lat.elo!

Jak wielu mysle,ze najlepiej dysponwac wieloma rodzajami z :
Female Seeds(za upraszczanie zycia)
Reservior(geny)
Serious Seeds(geny)
THSeeds(geny)
SOL i mr.Nice(fotki ich plantow sa supes)
Nirvana(czasem sie rodzynek trafi nawet.pestki tanie,dobre na poczatek)
Subcool(ciezko dostac,opinie rewelacyjne czytalem.wiele limitowanych serii super crossow)

Peace
 
Last edited:

cheech and bong

Active member
Sensi seeds za to, ze w opisach odmiany jest dokladnie to co sie osiaga uprawiajac ja potem w swoim ogrodzie, poza tym to zdobywca wielu nagrod niue raz wyróznieni przez fachowcow w branzy.

PS polecam ich skunk1# to to jest na prawde skunks wrecz jego definicja
 

baltazar

Member
polecam


Tiki Seeds za BamBata Green Devil
KC Brains najlepsze seedy dla początkujących
Magus Genetics za Warlocka
Sensi Seeds całokształt
Next generation seeds za dynamite i romulan diesel
wyróżniony również zostanie
Paradise Seeds
TH Seeds
 
G

Guest

Baltazar, możesz coś więcej o BamBata Green Devil powiedzieć? Uprawiałeś na dworze czy w domu? Jeśli na dworze, doszła?
wiem,wiem że off, wybaczcie :D
Pozdro1410
 

baltazar

Member
hi 1410 BamBata Green Devil są do świetnego breedera tiki seed obydwu roślin nie miałem widziałem na żywo uprawy i byłem pod wielkim wrażeniem hhhmm z tego co się orientuje to bb miało na out ogromne topy ale niedoszły do końca wiem że były ścięte przed mrozami gdzieś około 1,2 listopada ma haj silniejszy od c99 psycho aktywny coś podobnego do nevil haze ogólnie zajebista roślina do szklarni i do boxu ale tak na prawdę w boxie pokazuje prawdziwe oblicze Green Devil Niesamowicie produktywna naprawdę pięknie wygląda w boxie wyraźnie widać cechy w niej skunka i jakiejś białej odmiany hhmmm ak48 dosyć ostro wali skunkiem i owocami na out również była ale nie pamiętam czy doszła ale jak ci bardzo zleży to mogę się zapytać z tego co się orientuje to miałeś bambate albo masz odpisz w indor pytania albo out pytania pozdrawiam

baltazar
 

RaStart

Member
Sensi seeds za prawdziwośc,wszechstronnosc,oldschoolowe odmiany i ich coffeshop SENSI SMILE rtd do ktorego mam 5 min z buta i bywam praktycznie tylko tam i zawsze gdy poprosze o towar z menu to dostaje 100% ten własnie towar, a nie ten który sobie uwidział barman bo czesto tak bywa także HOLANDIA TO NIE RAJ .
organiczne pozdr




k%*#a dopiero teraz skumałem ze ten temat jest taki stary ale ze mnie buc
 
Last edited:
Top