What's new

Infók, kérdések a fórumról

Snypie

Active member
Amíg be vagyok jelentkezve, addig működik a topikoknál a friss poszt mutatása. A topik neve elé kirak egy dupla lefelé mutató háromszöget, amire rákattintva, az elolvasatlan posztokhoz ugrik. Amint kijelentkezek (és pl. másnap újra be), ez már nem működik. Nektek is így van?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
szoktam, de kb azon is ugyanolyan mint akármelyik másik böngészön ha jól beállítod
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem tudom mit panaszkodtok chaten mindig van valaki.. és eddig gubacson kívül egyikötök sem tolta be a pofáját. ja meg tekercs 2 percre
 

Medicropper117

Active member
Jah...mostanaban merni nincs idom nemhogy chatelgetni...de amugy egy hulladek motor mar ne is haragudj. Csak edge-ben(win10explorer)tudtam mukodesre birni de a tobbi bongeszoben 10 perc es ket flash install utan feladtam:p
 
B

BlablaKapitany

Mi lenne ha mennenk valami jobb chatre ami biztonsagos is? Napokban olvastam egy olyanrol ami igaz hogy program de van tor support is hozza valamint helyi titkositas.
Group chat ami lenyeges lenne:)
 
B

BlablaKapitany

Csupán hozzá kell adni a biztonsági kivételekhez :) jól hangzik
 
B

BlablaKapitany

Mi lenne ha mennenk valami jobb chatre ami biztonsagos is? Napokban olvastam egy olyanrol ami igaz hogy program de van tor support is hozza valamint helyi titkositas.
Group chat ami lenyeges lenne:)

Amit neztem nem valami jo sajnos, de ha van igeny?? akkor keresek tovabb.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem tudom mit vergődsz.. ezen a chaten van egy rakat szoba, van külön magyar chatszoba is, azon felül meg tudsz privát chatet is kreálni, amit csak az lát akivel beszélsz... és müködik minden böngészön edge től chrome on át firefoxxal és palemoonnal is.
 
B

BlablaKapitany

nem tudom mit vergődsz.. ezen a chaten van egy rakat szoba, van külön magyar chatszoba is, azon felül meg tudsz privát chatet is kreálni, amit csak az lát akivel beszélsz... és müködik minden böngészön edge től chrome on át firefoxxal és palemoonnal is.

Nem vergodok csak nem is lesz aktivitas es barmilyen kozosseg ha chat miatt is szenvedni kell. Mint lathato eleg halott az egesz magyar resz :tumbleweed:

Azota talaltam egy jobb megoldast ha erdekel barkit is? Lehetne neki kulon tema is akar, hogy aki nem tud meg ide sem regisztralni annak legyen legalabb eselye oda eljutni. https://trac.torproject.org/projects/tor/wiki/doc/TorMessenger#Downloads Meg beta ugyan, de jol mukodik. Csak akkor indul el ha fut a TOR is a hatterben :)
Letolt majd XMPP protokolt kivalasztani es onnan regisztralni egy szolgaltatohoz. Sok szolgaltato van ami persze ingyenes de en a duckgo kereso altal karbantartottat javaslom https://duck.co/blog/post/2/using-pidgin-with-xmpp-jabber Hasonlo a tormessengeren a beallitas mint a linken is, lenyegeben mikor hozzaadsz egy fiokot csak beirod a nevet amit szeretnel es domain helyere azt hogy duckgo.com es kipipalod "Create this new account..." majd ker egy jelszot es kesz is :)
Kozos szobat letrehozni sem nehez, szivesen csinalok ha van ra igeny?
 
Top