What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Infók, kérdések a fórumról

hungrowboy

Member
Akkor 125 most mit xopatsz? :D neked kell tudni te erted el most :D de am en szazra emlekszem, a sargak meg ketszaz, nemtudom, nemlattam sehol leirva csak azt h az utolso az 30000nel jar ezt par eve vezettek be
Kiszamoltam az enyemen, jol beszelek, meg ha neha kicsit ertelmetlenul is :D 100nal kaptad csak nem vetted eszre, vagy egyszeruen vki olyantol kaptal repet akinek sok pontja volt. Pl ha valaki mar kapott ugy 30-40pontot hogy egyet sem adott es te fogsz tole eloszor kapni akkor attol az illetotol te 20-30pontot kapsz, sajnos nem tudom rep pontok pontos szamitasi alapjat. Pl azt se ertem h lehet h whip minden hszre tud repet adni nekem kiirja h adjak masnak ugyanannal a szemelynel... szal lehet ot kellene kerdezni mi ez a turpissag :laughing:

Jolvan ! Koszi hogy valaszoltal.igazabol 137 nel adta be kb ugy remlik mert epp foglalkoztatott a tema de az hulyeseg lenne ugyhogy ez valahogy mashogy van.:laughing:
Cseten meg sose lattalak bar en sem vagyok mindig fenn
 

Brain.storm

Member
Egyebkent meg kell hogy allapitsam hogy amennyi rinya volt itt a jo chatert annyira nem hasznalja senki :D tipikus... :laughing:

Ellátást kérek gubi! Én mindig belépek csetre amikor feljövök. ;)
Most is fent vagyok, de nagyon unalmas saját magammal beszélgetni.
Előre tudom minden mondatom. :laughing::laughing:
 

Charass

Active member
Üdv srácok.

Az advanced search felületen nem tudom már kiválasztani, hogy a magyar fórumban keressek csak. Tudtok valami más módot rá?

Csak bamba voltam, megvan!
 
Last edited:

Suplex

New member
Ennek örülök :) akkor talán a másik topicban feltett kérdésemre is kapok választ :) Nagyon rég fórumoztam még a kenderfórumon meg a hempclubon de aztán végük lett sajna. Most kedvet kaptam egy kis indoorhoz :) Amúgy magyar fórum nincs is már egyátalán?
 

ZoldOvezet

Active member
Ennek örülök :) akkor talán a másik topicban feltett kérdésemre is kapok választ :) Nagyon rég fórumoztam még a kenderfórumon meg a hempclubon de aztán végük lett sajna. Most kedvet kaptam egy kis indoorhoz :) Amúgy magyar fórum nincs is már egyátalán?

hogyne lenne magyar fórum, exkalapalatt.com , van ott is élet :) csak be kell regisztrálni és utána fogod látni a fórum részt :)
 

Coldplay001

Active member
jóvan.. nekem is van ám titkosfegyverem..

a lumper!! lejöttök bátonyba... majd megszoptat tikteket mint a kismalacokat!!!

ózdon lehettek menők a sinterek között. de nem BÁTONYBA

ez joooooo :D "asszed sztár vagy?!" emlekeztek meg? szetrohogtem az agyam ....
 

Coldplay001

Active member
bakker 16 postom van sokat kell meg gyurni az 50 hez.. hat igen a regi kf-es idok... de szep is volt .. foleg olyan 2005-6 korul :D
 

Dapk

Active member
Veteran
gg4 vágásod vagy mire gondolsz mint gorilla, lehet félreértettük egymást -amúgy krómot ismerve ő is csak hantázott, de erre úgy is felbukkan és megmondja a tutit :D
 

Dapk

Active member
Veteran
Nem akarok haterkedni, ez legjobb esetben is egy s1 /hiszen vágást sehogy se raknak magba :D/-ami simán lehet jó, de azért ne várd azt amit itt az original glue topicban látsz. -amúgy annyit tudok neked segíteni hogy tipikus chem, ha megnézed a naplóm kb hasonló vonal. chemek ált jók kintre, bírják a penészt viszont testakatuk jó szar -vékény szár stb
A másik félelmem, h skunkal keverték a könyebb temresztehtőség és vagy nemesíthetőség végett, ami szintén nem baj, de evégett lehet, h penész szeretőbb stb stb

-amúgy ez szerintem nem a topicba vágó téma majd whipi átteszi ahová való
 

Coldplay001

Active member
hat az enyem elegge eros fajta latszik h nagyon agresszivan no... most treningeltem ez egy kicsit visszavetette de majd meglatjuk mit produkal. mindenesetre a barneys fele lsd-t kenterbe verte novekedesbe nagyon durvan...
 

Latest posts

Latest posts

Top