What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

..Indoor Photos Gallery..

J

Jahjaman

zdar ruprechto co pojezdo uz sto prevrtal voe???

nake fotos vse 150wat kokos HESI
SENSI HAZE [sensi skunk/SSH]
picture.php
picture.php



VOID
picture.php



SUPER CRYSTAL
picture.php
 

Ruprechto

Member
hoe, ale prd, nebude to problém,ale sem si řekl, že toto kolo dojedu jak mám a další nebudu upgradeovat systém, pojedu to samé znovu a s pojezdama,abych poznal rozdíl...musím vyšpekulovat jak ještě přinutit wingy aby neměli tendenci otáčet se kolem své osy při ježdění tam a zpět...chtělo by to dávat 2 jezdce na závitovou tyč,aby byla lampa chycena ve dvou bodech...
ale dost keců, bo totok je indor galerie,ni? a ne drbárna... brzy naviděnou voe! :greenstars:
 

praxer

Member


lampy>
250wMH 18/6> 10dni 250w HPS 12/12 10dni> 400w HPS 12/12 20dni

genetika> 16x JH

plocha 1mx1m

BioBizz Grow, Biobizz Bloom, Bio Heaven.

Nejake fotky skrine jako celku a palicek z tricateho dne kvetu>


Postupne hodim dalsi fotky jak pujde cas... Palice se krasne nafukuji :D




EDIt>
Takže před pár týdny byla sklizen, fotek moc není...

Tady je to pro hrubou představu vše pohoromadě. Většina urody, víc než sedumdesát procent bylo ve velkých centrálních šiškách, skoro žádné spodky.


Ano ano, centrály..



Smokereport:
Chut je málo výrazná, trošku mi připomíná popkorn. Rostliny byly velmi dlouho na čisté vodě a začaly vstřebávat živiny z listu (nasledkem jsou občas ty poschlé lístky v paldách) zdá se mi že taková tráva je lehčí na plíce.
Stav se začíná pořádně rozjíždět po pěti minutách, velmi energický a hovorný. Idealní ganja pro všechny denní aktivity. Když se přehulíte, spíš se budete pořádně smát než sedět zasekaní... Podporuje kreativitu a nové nápady. Jako mínus pro některé je že se nedostavuje klasický náraz a bzučení v hlavě jako u rozšířených skunků, takový ten narkotický učinek není vůbec. Dokonce se mi někdy nedařilo usnout....
 

Shaman

Member
Takže sklizen proběhla zrychlene, protoze vrchni veterinar mnel obcasne vypadky v peci a rostlinky castecne seschly (poschle konce listu) take doslo k nekolika dalsim chybam (zevlak by nemel jet cisty kokos na hydro hnojkach kdyz nema meraky a zapomina zalivat :D ) Vetsina se susi normalne, neco malo jsem hodil do silikagelu.
čau můžeš mi říct jestli je poznat rozdíl mezi klasicky usušenym a silikagelem? dík:dance013:
 

Shadino

Shadow Member
Veteran
Hi growers :D

Some indoor pics for u!

ErdPurt Style

250HPS Sonlight

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


HTC DC x B3
picture.php


picture.php


picture.php





CDDDxDSD
picture.php


picture.php


Dry Shift CDDDxDSD
picture.php


SSLxSK#1 Micro seedTest

picture.php


picture.php


Hope u like :D

:wave:

Shade
 
N

natural.grow

WW

WW

sevas :tiphat: taky něco přidám..











WHITE WIDOW (Nirvana)

růst 21 dní 18/6 250w
květ 65 + 2 dny tmy 12/12 400w Sylvania
substrát: Plagron Grow-mix + Wormshumus, agroperlit, drenáž kačírek, květníky 6,5l
hnojiva: plagron roots, alga grow/bloom, phytamin, GS, a FS od AHH
 
Last edited:

mank

New member
supr práce, zlatý český ručičky, N.Y.C.Diesel x Casey Jones vypadá opravdu luxusně, krásný fotky
 

rastaidd

Member yeahyeah!
Veteran
great thread guys, saluti dall'italia :D :yes:
northenlight x skunk
picture.php


psicodelicia
picture.php


ak48
picture.php


lwrider2
picture.php


bagseed
picture.php

picture.php


autopiramid
picture.php
 

Elessar

Active member
:wave::tiphat::wave:
Great White Shark
Soil:Biobizz
Nutrients: Biobizz
Hand watering
light:600w

42/12/12

picture.php


49/12/12

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



59/12/12 - harvest

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


sušina

picture.php


bubblehash

picture.php


picture.php


picture.php



Good Luck
Elessar
 
Top