What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

..Indoor Photos Gallery..

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
ECSD
picture.php

picture.php
 

Rumburak

Active member
Vlastní cross

Zkittles bx X Space Opus(Space Monkey X Magnum Opus)

Strašně rychlá věc foto je 45.den 12/12 kolem 50 se dá sekat.
Perfektní,rychlý růst po přepnutí a nádherná vůně směs chem a ovoce.
Effect totálni trip při větších dávkách narcotické.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
dobré ráno pěstitelé, chci vám ukázat cross, který sem udělal před 8 lety.. je to enge haze v 67. dnu květu hotová. vůně kombinuje kyselý petrochemický gumový skunk s sladkou anýzovitou(něco jako pendrek) kořeněnou hejzovistostí.. efekt už podle názvu kombinuje dýzl kladivo s akcelerační rychlostí congo haze - je to těžká trippy jízda, něco jako když jede Tomáš Enge závod, obrofská rychlost, pak srážka a vymrštění auta 10 metrů vysoko, po dopadu je ale člověk upně celý, bez škrábnutí zrovna jako Enge to umí :D zde můžete shlédnout jak to vypadá https://www.youtube.com/watch?v=-WPKw-q824Y
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Rumburak

Active member
Vyřazená phena poslední selekce.

Vlastni kříženci

Zkittles Bx X Peanut Butter Breath

Gelato33 x Dosidos (uprissing seeds) X Peanut Butter Breath

Padají z toho moc pěkné věci,vše totálně nasypané pryskyřicí.Favorit stále jede chce ještě tak týden.

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

Rumburak

Active member
Jinak dobre prace uz se tesim na klonaka

Jasná páka,mám to i zrovna nařezané,tak ti dám tu sedmičku bokem,je fakt moc povedená,jinak King Pablo vypadá pěkně nasraně,krásná sativka,hned jak se to tady rozvolní pálím za tebou!
 

Rumburak

Active member
První foto vítěz selekce GeloBreath,vlastní cross.Sadil jsem jen maličký kloník na test a vylezla z toho tady ta krasavice,krásně tvrdé květy od vrchu až dolů.

picture.php

picture.php


Zkittles bx (Uprissing seeds)
Tadle kytka už mě dala vícekrát řádně na prdel,skvělá sladká zkittles chut,která vydrží až do konce brka,rozhodně né denní kouření.

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
První foto vítěz selekce GeloBreath,vlastní cross.Sadil jsem jen maličký kloník na test a vylezla z toho tady ta krasavice,krásně tvrdé květy od vrchu až dolů.

View Image
View Image

Zkittles bx (Uprissing seeds)
Tadle kytka už mě dala vícekrát řádně na prdel,skvělá sladká zkittles chut,která vydrží až do konce brka,rozhodně né denní kouření.

View Image
Krása střídá nádheru.. Povedená selekce
 

Mightyka

Active member
Veteran
Sensiho SSH

picture.php



Toto mi bylo dáno jako TK, což rozhodně neni, můj typ je Triangle Mints

picture.php



Riri

picture.php



True OG

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top