What's new

..Indoor Photos Gallery..

Darius5

Member
CBD Skunk Haze from Dutch Passion

CBD Skunk Haze from Dutch Passion

Rostla 25 dní pod čtyřkoulí a kvetla 70 dní pod šestikoulí. Ke konci květu krásně voněla po jahodách. Tvrdost topovky 7/10.

Hnojeno organikou od Atami 4-7 týden jen biobloombastic a poslední tři týdny prolívání jen čistou vodou (6 litrů jedno prolití).:biggrin:
Hodnota EC výtoku posledního prolití 0,2. Vše šlo do masti.
 

Attachments

  • CIMG3844.JPG
    CIMG3844.JPG
    71.9 KB · Views: 14
  • CIMG3845.JPG
    CIMG3845.JPG
    47.1 KB · Views: 16
  • CIMG3846.JPG
    CIMG3846.JPG
    54.5 KB · Views: 14

Darius5

Member
White Russian from serious Seeds

White Russian from serious Seeds

Rust 25 dní pod čtiřkoulí a květ 61 dní pod šestikoulí. Hnojeno organokou od Atami, substrát vlastní směs, tvrdost 6/10. Nestabilní genetika, každá kytka z šsti vypadala jinak. Při hoření pronikavě voní, po high nájezdu ještě dlouho odeznívá.

 

Attachments

  • CIMG4287.JPG
    CIMG4287.JPG
    51.8 KB · Views: 16
  • CIMG4289.JPG
    CIMG4289.JPG
    76.6 KB · Views: 12
  • CIMG4290.JPG
    CIMG4290.JPG
    84.4 KB · Views: 12

mower

New member
Vanilla Kush

Vanilla Kush

Nazdárek, přemýšlel jsem kam hodím svůj první příspěvek, tak snad nevadí ...

VanillaKush (řízky z vlastní maminy)
250W Hps - Dualspectrum
Hlína+ trocha kokosu / 5l poty
Trojsložka od AH / PK13-14/

Fotky si nevzpomenu z jakých jsou dní, ale vím jistě že maminu si nechám co jen půjde...:huggg:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Ghost Train Haze # 1 pheno 3

Ghost Train Haze # 1 pheno 3

Biobizz light mix,plagron alga line + green sensation 750W..zkusebni klon pouze 3 dny rustu pred prepnutim na 12/12
Tahle holka me mooc potesila
60-12/12
picture.php

picture.php

picture.php



70-12/12-kosa
picture.php

picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
Ghost Train Haze # 8 sativa pheno - keeper

Ghost Train Haze # 8 sativa pheno - keeper

70-12/12
...uz se nemuzu dockat minule jsem mel jen zkusebni klon bylo na nem par gramu opravdoveho sampiona zabijaka..tenhle round uz je to odjete poctive voni to jak tropicky raj no proste uz se tesim az ochutnam
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
UK Cheese 65-12/12

UK Cheese 65-12/12

neuveritelne silne ovocne sladounke skunky cheesy aroma kdo nezkusil neuveri
picture.php



picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

hyena

Member
Veteran
neuveritelne silne skunky cheesy aroma kdo nezkusil neuveri

já měl nějakýho cheese minulej tejden od kamaráda a vonělo to spíš sladce než cokoli jinýho, tak si řikam, že s tim UK cheesem to bude mít pramálo společnýho :/
 

sensi23

Active member
Veteran
já měl nějakýho cheese minulej tejden od kamaráda a vonělo to spíš sladce než cokoli jinýho, tak si řikam, že s tim UK cheesem to bude mít pramálo společnýho :/
No ono teoreticky je to mozne ono je to sladke.. a takove oriskovo..syrove spis masacarpone nez parmezan :D zalezi..blbe se to popisuje

hmm už se těšííím :peacock: cože, teprve šedesátej den? :laughing: :woohoo:
Jou kamo teprve 60...dostane 70 a jde dolu..tes se!myslim,ze je o co stat..bral sis i tu novou selekci GTH 1? 1-3 vypada na dabelske pheno takove pryskyrice jsem jeste na GTH nevidel :woohoo:
 

d-k

Active member
Sensi: ten tropicky raj (mango, kokos, annanas..) mam u GTH 1 tez, ale je vice sativoidni, kvete k 80 12/12, ostatni fenalze od 65, ale jsou spise 70-80 a bud tropicke nebo skunkove kushove. M2 mi pripomina C99, M3 taky tropy a M4 ( kvet k 80 12/12) hodne intenzivne pryskyricne tropicky. U mne take harvest time, tak brzy budou nejake fotky.
 

d-k

Active member
Moonshine Haze (M4) - 74. 12/12

Moonshine Haze (M4) - 74. 12/12

Byly pod:

2x 600W (XXL box)
Cocos Cocostar (briketa)
Canna A+B, PK 13/14, Enzymy

Opět přehnojeno, ale už naposledy, EC netr byl v totálním kóru - zdrojovku měřil správně, destilku též, ale jakmile jsem namíchal, absolutní bludy, tudíž jsem jim na základě hodnot z výtoku solil (hodnota výtoku cca 1,9 EC). Po koupi nového EC metru výtok 3,25 :D

Toto feno je nejvíce sativoidní z těch, které si zatím nechávám (M2, M3 a M4). Dělá velké, vzdušné a dost osypané palice.

Květ nejlépe 75-80 12/12, ale musely u mne jít zase dříve.

Fotky palic zkreslují, jsou polámané a tudíž není vidět jejich schutečná délka. Pak sem napíši gramáž.
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

d-k

Active member
Moonshine Haze (M4) 74. 12/12

Moonshine Haze (M4) 74. 12/12

ještě něco + pro porovnání jak vypadala M4 v 45 12/12 (1. fotka)

picture.php
picture.php
picture.php
 

d-k

Active member
Ghost Train Haze #1 (TX) - 74. 12/12

Ghost Train Haze #1 (TX) - 74. 12/12

Specifikace viz výše.

Zatím si nechávám čtyři fenotypy GTH1, dva jsou takto sativoidní (T6 a TX), dva trochu rychlejší a kompaktnější i s více trichomy (T3 a T5).

TX voní po tropickém ovoci, je zatím nejpříjemnější na kouř a i stavy, ale ještě nechci dělat definitivní závěry.
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 
Top