What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor - Outdoor ??

joda

New member
Oi!

Kak vi kaj furate zadevo?
Indoor al Outdoor?

..jaz outdoor + 1 notri, samo letos nekak ni to to.
Al je roža moškega spola, če pa ne pa je ful švoh, kvantiteta, kvaliteto bomo še vidli. Upam ;)


lep dan
:)

joda
 
jst trenutn pavziram. drugač pa prioriteta so mi outdoori, indoor mam pa sam v kakšnih poskusih. za outdoor se gre na kvantiteto, indoor me pa samo posamezne faze zanimajo. pri indoorju sploh ne gre na kvantiteto. je pa že kar pravilo, kvaliteta je pa zmeraj ubijalska, pa ni važno kje.
ampak letos nič, ne in ne out.

mimogrede, ti si tut s konoplje ane?
 
Last edited:
G

Guest

notr sam eno,uzun dve.kere sorte pa mate zdele notr (al pa uzun) ? a mate kksnga absolutnega favorita ? glede sorte mislm. kaksne izkusnje imate z sajenjem razlicnih sort, so bila velika odstopanja oz. razlike pri vzgoji razlicnih vrst? ali igra oblika lonca kako vlogo pri rasti rastlin ter kaksno ? imate raje grmovje ali smrekce? kaksne so vase izkusnje z prstjo - igra veliko vlogo ali so bolj pomembni ostali dejavniki ? dovajanje zraka koreninam z pomocjo akvarijske zracne crpalke - so kake izkusnje oz. mnenja ? ali nizka wattaza vpliva samo na pridelek ali tudi na kvaliteto ?
 

didi7

Member
sorte...absolutni favorit silver haze ;)
oblika lonca ne...velikost ja....
grmovja al smrekce ?!? sam da rase pa da je polno...
prst...ja more bit dost zracna....dodas vemit pa je vsaka vredu....
dovajanje zraka??!?kako? a bos airstone zataknu v zemlo?;)
nizka wattaza samo na pridelek...nc na kvaliteto...
na kvaliteto vplivajo temperature in UVB...torej za boljse buze...uv...in nizke temp...
imo
 
G

Guest

A dobar dan da i ja predstavim moj spring time grow 2006.only INDOOR:
Strain-KC33xSKUNK-seeds bio bizz


















Hope we will meet some day,maybe we can organise our own Cannabis Cup!?
sta kazete??
 
Last edited:
G

Guest

didi: ja,airstone das v lonec...kako si pa ti mislu?da bos pihal po zemlji?

p.s. lep legvan,predvidevam da je samicka
 

didi7

Member
lol airstone v lonc z zemlo????
sej se bo zabasu...
...predvidevas da je samicka???po cem pa ce smem prasat? k oranzne odtenke imajo samcki...pa tut tolk glomazne ne zrasejo samicke...
on ma ze kr 3-4 kg
 

sloskank

Member
badasshydro :D

NICE!

drugače pa je tut moja prioriteta outdoor. trenutno sicer sadim indoor,bomo vidl kako bo ratala runda dva. prva je bla bolj švoh. naslednje leto probam outdoor posadit deep chunk :D menda je ubijalski
 
G

Guest

didi: ne,airstone se ne zabase...

na sliki nikjer nisem zasledil odtenka oranzne,btw.samice zrasejo malenkost manj kot samci,dosti vec kot je tale tvoj,predvideval pa sem zaradi pomanjkanja oranznih odtenkov in zenskega looka glave,ne morem ti razlozit,sam mi verjem na besedo.
pa sam tolk,ce ga nisi vidu v akciji (masturbiranje ali nategovanje rokavic) ne bodi prevec preprican,saj te lahko preseneti...aja,a je to sploh tvoja zvau?
 

didi7

Member
veš da je že drku...
pomanjkanje oranzne?pa sej je cel oranzn...
dost več kot je tale moj???
ups kolega...okol njega ne prides z obema rokama...obseg okol trebuha okol 55cm...
dolg pa je zdle ze 1,5m
 
G

Guest

vem ja,ker sem ga vidu...
sej ubistvu ni niti kej prevec skrivu.pa tut rokavico je ze nategnu.a tvoj ne pocne tega? nisi nikjer vidu "ostankov" masturbiranja? mogoce si jih pa si mislu,da so tvoji?mal se hecam,ne bit jezen.drgac je blo pa misljeno glede teze,saj odrasli sami v naravi zrastejo do teze 13,5 kg, kar je precej vec kot 3-4 kg,a ni res? razen ce bi bile samice 4x manjse, kar pa vemo da ni res,a ne.pa glede oranzne,majkemi eden od naju je farbnblind! jst na tej sliki ne zasledim res nic oranzne.res ne. bom pa svojmu v kratkem vrgu eno zeleno mikico, na katero je res alergicen.nato ga bom v vsem njegovem sijaju sliku pa sliko nalimu nekam,da bos vidu kaj si jst predstavljam kot oranzno.pa se neki bi prpomnu.moj đek rata oranzen samo kadar je razdrazen ali vzburjen.kako je pr teb.pa ce smo glih na temu forumu bi te uprasu ce si kdaj ze gnojil z njegovimi iztrebki oz. ce kaj ves o tem.
 

didi7

Member
bom zdj ene par novih slikc nalimu...
sej pravm...že je drku....ubistvu ni nč drku...sam pršlo mu je...sam hemipenise izbaci pa špricne...
tastar jz ga nism vcagu ze ene 3 leta...tko da lahko da je zdj ze 10kg pa jz nimam pojma...
uglavnem...krepko debel je...
sej ti pravm...okol trebuha mu nikakor ne prideš z obema dlanema...od palca do mazinca...
 
G

Guest

mrgesina,nimas kej.pol je tut kilaza prava,ce ma moj slabi dve kilci pa ma obseg trupa 26cm pa meter dolzine.dej mi sam neki povej, kam ga vozis na preglede.jst sm ga mislu pelat na falkulteto na vicu,k je muta mal dalec,sam pol ni blo nc iz tega.

pa da nebo hude krvi grem mal nazaj a temo

ce koga interesira,mam mal prevec klonov black domine, ce bi kdo potreboval kaksen klon.kksna menjava bi sedla,sam ni obvezna.
 

didi7

Member
za moje pojme ti ga nč ni treba na pregled pelat...sam drek nes tja. da bos dubu antibiotike ce ma salmonelo... drgac pa nben nima pojma o legvanih...najbol je muta ampak tut vič je uredu....če je nujno...
 
G

Guest

pa se moje k sm na njih ze skor pozabu.drgac kr uredu,sam me je sonce zjebu,v kriticni fazi ga je blo najmanj.vsaj za drug let vem da je treba it par metrov proti zahodu.






 
G

Guest

to sm dubu od enga,k jih je dubu v pohi.ta k je dilu baje nabavi semke in jih posadi vse skp,nc moske vn pa to. potem pa dobis osemenjeno mrvo sam k ne mores vedt kaj se je z cim pokrizal.sam je kr lepo rastl pa jih bom letos se enkrat dal.
 
Top