What's new

Indoor 2010

tjann

New member
Spet po dolgem času pozdrav vsem...
KONČNO sem dočakal mojega nevilla (hiter feno-107 dni; haze feno še kar dela :()
fenomenalen smoke! dober okus, takojšnji efekti, dooooolga vožnja v zgornjem oddelku, telo samo raaaahlo relaksira. Vrhi lepi, dokaj svetlo zeleni, posipani s kristali...tipično hazeovsko zračni- mogoče maaalo preveč(kak teden prepozno na deset ur) Zanimiv spice vonj s priokusom tropskega sadja in pa smole. Okus super, upam da po curingu še boljši.
Dolgo se ga čaka, tega nevilla, slabo meče (na tamali bilki približno 35g, na tavečji približno x2).... AMPAK se ga REEEEES splača čakat ;)

Slike sledijo ko se mi napolni baterija na fotiču!!
 

tjann

New member
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

tjann

New member
Ljudje predlagam vam malo potrpljenja (14+ tednov) in si pridelajte zeleno zlato...
Tole pišem pod vplivi tistega fingerhasha tamle zgoraj na fotki.....suuuuper ;)
 

mateej

New member
Glede smoke reporta :)

Prvič ko smo jo kadili je bilo 2 uri smeha, čiste eforije :D , na kratko zelo pozitiven high. Oba phenotipa sta bila na svoj način zelo posebna. Potentnost ni bila na viško, a je bila zelo prijetna izkušnja za kadit, res prijeten občutek toplote , veselja :)) . Dal sem sprobat prijateljem in so rekli da je res posebna , ponudbe so tudi letele , od g vse tja do 10g za prodat, a sem raj vse skadil v svojem krogu prijatlov =)

lp
 

lasko

Member
evo malo od mene :D

deep chunk


Indian haze – seedsman

Blueberry x local sativa

Find me a seed and is yours :D


Dcptk



Creole (mautitius/bushman x x18) 1st pheno



2nd pheno



Jamaican mutant




:ying:
 

darwinsbulldog

Landrace Lover
Veteran
lasko :D beautiful pics mate! i especially like the 2nd pheno of the creole strain :D the buds look really good! can't wait to see more of the DC and DCPTK too!
 

lasko

Member
Tocno, imam rad da je vsak joint drugacen k se hitro navelicam :D

darwin there will be both phenos good for smoking :D
 

lasko

Member
kaj stari vse pod kontrolo :D
glede na to da si vidu seme ga bos zdej mogu sprobat :D
sej se vidiva kaj te dni :D
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
tale bubble'dizel bi lahk bil zelo zanimiv ..zgleda pa da še ni prav zrelo... to bi se splačalo pustit vsaj še kaki teden im0

~no drugač pa happy harvest :D
 

lasko

Member
Ja vem x samo pada ven seme pa plac rabim :D drugace pa je to cvetelo 10 tednov pa se dva bi rablo
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
2 tedna in bi bla b0mba ja ..dvomim pa da se splača s tem semena delat... ker je že po sebi poli klobasa :D
 

lasko

Member
Ne x poli klobasa bo komej ratala, sm udaru dc/ptk samca cez :D tako da bomo vidli al bo samo poli salama al mortadela velikanka :D
 

Latest posts

Latest posts

Top