What's new

Индоор 2009-10

rqpa

New member
/;
kolko m2?
s 2x600w??:tiphat:
и колко растени?
ако не е тайна разбирасе:)
Растенията са 34 в 7 литрови саксии квадратите не ги знам. jhook ти от твоите колко изкара.
 

bahura

Member
58 дена .. още 2 и го режа
 

Attachments

  • DSC03394.jpg
    DSC03394.jpg
    61.3 KB · Views: 27
  • DSC03406.jpg
    DSC03406.jpg
    66.6 KB · Views: 27

bahura

Member
браво Бахур4е:tiphat: много съм доволен от това което виждам:tiphat:

Big bang-a мисляо да го махам батка... ще си оставя Хешплант Хейза и сега съм си взел и аз от Амнезята на хй-про да я пробвам :tiphat:
 

capsicum

Member
що ще го махаш човеко,на мен биг-банга много ми хареса и аз имам няколко,ако имаш опит с него,сподели впечатления,ще е интересно.как напуква,как се гледа такива неща.мерси/
браво на резултата.

Аз също имам някакви наблюдения над биг-банга. Само с био бизз по табицата - дори може по-малко количество торове- и веднъж прибавих английска сол и това беше. С по 3 седмици вегетация... Но го гледах в чужд бокс т.е. с по-добри от моите условия. Една от китките беше откъсната по-рано(на 50/50 прозрачни/бели трихоми) и имаше супер яко напушване- много смях! А след 3 седмици става чук! Не държи много дълго , но е яко.
 

bahura

Member
що ще го махаш човеко,на мен биг-банга много ми хареса и аз имам няколко,ако имаш опит с него,сподели впечатления,ще е интересно.как напуква,как се гледа такива неща.мерси/
браво на резултата.

Ще го махам не защото нестава а защото го гледам от 9 месеца и доскоро пушех само от него (и не се оплаквах де).

За гледането не е капризен лесно се гледа (се пак е от линията на скънк).
 

bahura

Member
Ето го и Биг-банга
 

Attachments

  • DSC03393.jpg
    DSC03393.jpg
    55.9 KB · Views: 28
  • DSC03399.jpg
    DSC03399.jpg
    71.4 KB · Views: 26

Latest posts

Latest posts

Top