What's new

IanaBomb /ThcBomb x ThcBomb/ indor

explorer999

New member
runto страхотни бомбички си отгледал БРАВО.
Един въпрос имам относни моя проект. Като начинаещ в почва ли да си гледам моите или хидропоника ?
 

richl

New member
Добър Ден , Добър Ден ...

Гледам различни сортове понеже доста бързо свиквам с напушването ("развивам толеранс", много странно изказване). А обичам да си дърпам по веднъж-дваж. ((-;

Critical Skunk и Shark Shock-a вече са в хумуси... след седмица, две може и повече! Чудя се дали да изчакам да видя кой ще са мъжкарите и чак тогава да покълвам останалите Ortega, Black Widow, G13Widow?! Има време ... ((-;

Относно Рипен-а по-точно Магнезиевият сулфат трябва ли да бъде чист? Или може да има 7-те минерала, който се разтваряли във вода? Едното е на стойност около 40-60 лв. (чистият), а другият е 8-10 лв.! Поръчах от чистият! Не помня точно цените, за което се извинявам. Но помня че с чистият Mg, Рипена излизаше около 100-тина лв.! Ще ми пристигнат нещата след месец! ))-; малко ще забавя поливката с Рипен.

Много ще сме ти благодарни ако споделиш какъв е този Бастик твое производство за цъфтеж ?

Хубав Напушен Ден ... ((-;
 

explorer999

New member
Благодаря runto. наистина ще започна с почва като за начало. само трябва да си намеря някой готов бокс от интернет да не си играя да го зглобявам аз. Искам да те питам също относно CO2 има ли смисъл да се вкарва допълнително или това са излошни разходи ?
 

runto

Member
Излишни разходи са.
Ако питаш мен и бокса е излишен разход.
Хубава лампа,що годе добра вентилация,правилни семки,хубава почва и това е.
Ако ти е сефте отглеждането-някакви торове,караш по табличката и си пееш.
 

runto

Member
6-та седмица цъфтеж.
Освен белокрилките,които се появиха в бокса,друго интересно
няма.
:tiphat:
 
Last edited:

explorer999

New member
Предполагам че задължително ще ми трябва и карбонов филтър :) все пак не искам да усмърдя блока
 

_Ina_

Active member
Veteran
Попаднах направо на най-интересното.:)а.то като гледам датата вече се пуши отдавна:) как е козчето?
 

bbb2

New member
Kolega,какво е станало с тази тема???
Информацята от предните страници я няма???
 

bbb2

New member
runto
Би ли ми пуснал някво ЛС тук или в другият форум как да ти пиша?
Точно като ми потрябва инфо и гледам,че всичко са изтрили.....
МОЛЯ!?
 

richl

New member
да,
защо всичко тук е изтрито!!! Особено репликите на / runto / ? Към кого трябва да се обърнем ?
 

bbb2

New member
I защо,като човека поне даваше няква информация.....
Ееее,само можете да рушите бе!Като се появи човек с повечко знания и го триете....
 

bbb2

New member
Abe,в този псевдо форум има ли живи изобщо???
Един човек имаше тук,който наистина показва нещата и него затрихте.....
Добре,че чужденците не ни гледат колко сме жалки!!!
ИЗТРИИТЕ БЪЛГАРСКАТА ЧАСТ ОТ ФОРУМА,МОЛЯ!!!!ПОНЕ ДА НЕ СЕ ИЗЛАГАМЕ.....
 
Top