What's new

הסופר למון הייז לא נמצא בשום מקום!

L

LarryOGkush

הסופר למון הייז לא נמצא בשום מקום!

בכל האתרים שבדקתי הוא Out Of Stock!
אפילו באתר של הגרין האוס הוא אזל מהמלאי..

יש מצב שבעוד שבוע הוא יהיה זמין?

אני ממש מבואס טילים, איזה חוסר מזל כוס אמו! איפה אני ימצא זן שמתקרב לזן המטורף הזה.

L

LarryOGkush

אני מחפש זן שיהיה ממש מעורר ואנרגטי!
שיהיה לו Get Active
ממש גבוה

בשום פנים אני לא רוצה שהוא יפגע לי בכל מיני פעולות מוטוריות, בכל הסטלה אני לא רוצה בכלל לפגוש את הספה!
שיגרום לאפקט הזה של שמיעה משופרת, חחח זה חשוב לי, וכמובן שיהיה יותר סאטיבה.

אני גם רוצה שהוא יהיה טוב לחרדות ולדיכאונות, שלא יגרום לי לפרנויה בקלות.

בקיצור, גראס ריקודים אנגרטי אנטי חרדתי!

הסופר סילבר הייז דיי דומה לסופר למון הייז מבחינת הסטלה לא..?
יש גם ג'יליבין שהוא גם מאוד אנרגטי מאיך שכתוב עליו.

Last edited:

MrTY

New member
סאטיבה לא מתאימה לחרדות (לפחות עלי), תחפש זן סאטיבה עם אחוזי סיבידי קצת יותר גבוהים והיא תשב עליך בול.

L

LarryOGkush

האמת טעמתי את הסופר למון הייז כבר כמה פעמים אצל חבר והיה דווקא אחלה.
לא הרגשתי שום הרגשה שלילית איתו.. גם שעישנתי איזה 7 שאיפות מג'וינט ירוק נקי.

הזנים שגרמו לי לחרדה קשה עד כדיי שיתוק היו בדרך כלל זני קוש כבדים שהם 95% לכיוון האינדיקות.

לגבי הסיבידי אתה צודק!
הסיבידי זה אחד הדברים החשובים לכל מה שנוגע לחרדות, דיכאון, פסיכוזות.. יותר סיבידי פחות תסבוכים.

הייתי מת לגדל את ה Harlequin
זן שהוא סאטיבה עם אחוז מטורף של סיבידי.. הוא גם מאוד אנגרטי ומפקס, הבעיה שהוא מגיע רק בחבילה של 10 זרעים ואין לו זרעים נקביים.

MrTY

New member
מאוד מוזר מה שאתה אומר, יכול להיות שיש לך התקפי חרדות ולא הפרעת חרדה?

L

LarryOGkush

מעולם לא חשתי התקף חרדה קלאסי.
כאילו התקף חרדה עם דפיקות לב, תחושה חזקה של מחנק וקושי נשימה, הרגשה של כאילו אני הולך לקבל התקף לב ולמות.

אבל שעישנתי ממש הרבה בפעמים הראשונות שלי, היה לי סוג של חרדת שיתוק, פשוט הייתי משותק ורועד בכל הגוף ולא יכולתי לזוז ורצו לי כל מיני מחשבות לא נעימות בראש.

אמרתי לעצמי בראש..
"הנה אני הולך להתשגע, הרסתי לעצמי את החיים, אני יחיה כמשוגע שנראה משותק מרוב פחד כאילו חיברו לו 100 שוקרי חשמליים לגוף"

יום אחרי זה עישנתי שוב חחחח!

אני משאר שאני בסך הכול חוויתי את התוצאה של האוברדוס של הטי אייצ' סי.

סתם לידע כללי מה ההבדל בין הפרעת חרדה לבין התקפי חרדה..?

Last edited:

Snoofkean

New member
לא נתקלתי עדיין במשיהו שאושפז בגלל גראס. כמה חזק שזה יכול להיות וכמה שאתה חושב שאתה הולך להידפק זה תמיד יעזוב אותך באיזשהו שלב. סטלות קשות ביותר חוויתי באמסטרדם כשאכלתי מאפינס בדולפינס קופישופ, הייתי בטוח שאני גם מתאשפז אבל בסוף זה יורד כמו כל ירוק, ואתה רק מוצא את עצמך מעוך, עייף וממנצ'ז.

בכל מקרה, ה - shinning silver haze וה- northern light #5
שיש לי לא נראה לי שהסיבידי שלהם גבוה למרות שהסאטיבה שלהם מעל 70% בשניהם.

איך התכוונת להזמין את הזרעים? אם אתה מזמין בדואר תזהר, חבר שלי הזמין והוזמן לתחנת משטרה. לא הייתי ממליץ על זה.

orev

Active member
אני אישית מצאתי שזני ה"לימון" למיניהם עושים אותי שמח (תחושת אופוריה) במיוחד, וגם כן רוב זני ה"לימון" שעישנתי השפיעו עליי כמו שסאטיבה אמורה להשפיע עליך... השאירו אותי מפוקס ובעל יכולת לתפקד ואפילו עם הרגשת "בונא יש לי כזאת אנרגיה שמתחשק לי לבנות פרגולה עכשיו"

יש זן אחד שעישנתי בחיי שגרם לי להגיד לעצמי בדיעבד :
"בונא הזן הזה זה סאטלה עם רמת אנרגיה של אספרסו כפול"
והזן הזה שמו הוא
Lemon Drop

בעקבות מחקרון קצר שעשיתי לפני כמה חודשים בעקבות הפונטייפ של הלמון דרופ גיליתי חוות דעת שאומרת שלמון דרופ זה אותו זן כמו
Lemon Larry OG
פה בשרשור באיסיימג

זה ה2 שקל שיש לי לתרום פה לשרשור הזה

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
Lemon skunk
והוא גדל אחרת לגמרי מהסופר למון הייז

L

LarryOGkush

גם הלמון סקאנק אזל מהמלאי..! גם של הגרין האוס, וגם של די אן איי.:dunno:

ולפי איך שבדקתי בלייפלי
הלמון סקאנק מבחינה רפואית לא כזה אנטי חרדתי, נראה שהוא יותר לכאבים, ונראה ששהוא יכול אפילו קצת למעוך.
אבל בתכלס איאפשר לסמוך על האתרים האלה, אבל זה באמת לא משנה כי כל הלימונים אזלו מהמלאי.

נראה לי אני ילך על הג'ילי בין וזהו.. כמה זמן בערך עד שהוא מתחיל להראות סימנים של זכר ונקבה?

יש מצב שעוד שבוע יהי במלאי?, או שלוקח לזה משהוא כמו חודש..?

Last edited:

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
מהנסיון שלי הלמון סקאנק יכול להיות סופר אנרגטי. ועדיף לקטוף אותו גם טיפה מוקדם.

ג׳ילי בין לא אנרגטי באותה רמה בכלל, אבל לטיג׳יאיי יש את הג׳ק דה ריפר שהיבול שלו קצת בינוני לטעמי אבל הוא גם על אותו ראש, והוא יכול להיות חזק בטירוף אם מצאת פנוטיפ טוב

L

LarryOGkush

אז אני חושב שאני ימתין קצת ויחכה שהלימונים יגיעו.. מקווה שזה יהיה בשבועיים הקרובים כי אם לא אני כנראה יוותר על מחזור בעונה הזאת.

גם אין לי כח להתעסק עם זרעים רגילים, עד שזה גודל ולמצוא נקבה טובה כמו שצריך.

גם שלא נדבר שאני צריך לגדל 5 עציצים רק מאותו זן, שזה כבר ממש לא מה שתכננתי.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אתה יכול ליצור קשר עם החנות ולשאול אם אמור להגיע...

L

LarryOGkush

איך זה יכול להיות ששתי זנים שרציתי להזמין לא במלאי, שלא נדבר שאחד מהם יש בשתי חברות שונות.

כאילו מה הסיכוי גם הגרין האוס וגם לדי אן איי יש מחסור במה שאני דווקא רוצה?!
פשוט חוסר מזל שאתה אוכל סרטים על עצמך.

בכל מקרה שלחתי הודעה בנתיים ל DNA
וזה מה שהם כתבו

Hi there!
Keep your eye on our website and social media, when it's back it will be announced there ;)

You should try the Lemon OG Kush, is the Lemon Skunk cross with the OG #18, is great if you're looking for bigger yield and that Lemony taste and smell.
You can find more informations here: http://dnagenetics.com/lemon-og-kush

שלחתי להם בחזרה שאני מעוניין רק בלימון סקאנק ומקווה שהוא יגיע דיי מהר שלא אפספס את העונה.

L

LarryOGkush

אני הולך על הג'ק דה ריפר או על הג'ק קליינר 2!
בדיוק מה שאני מחפש, סאטיבה בועטת עם ריח חזק של לימון.

רשום על שתי הזנים האלה שהם מאוד טריפיים וחזותיים.. מה זאת אומרת חזותיים?
הג'ק דה ריפר מאיך שבדקתי לא הכי מומלץ לחרדות, אבל אוליי הג'ק קליינר 2 יהיה מתון יותר.

מה הסיכוי בכלל שיצא לי פנוטיפ אחד מחבילה של 5 זרעים.. אני פוחד בכלל שכל ה5 זרעים יהיו זכרים, זה יהיה אסון, אבל אין מצב שזה יקרה נכון?

אבל אני עדיין לא מבין כל כך מה זה פנוטיפ ואיך אני אמור לראות לגלות את הפנוטיפ
זה פשוט זרע שגודל כנקבה עם גנטיקה מפלצתית של יבול,שרף, ריח, חוזק, ודחיסות?

ואיך אני מגלה את הזכרים כמה שיותר מהר, אני יודע שזכר אחד אם אני לא מעיף אותו מהר משאר הנקבות הוא יכול להפרות אותם ולהרוס לי את כל ההשקעה

Last edited:

orev

Active member
פנוטייפ זה בעצם הבעה ויז'ואלית של גנים דומיננטיים בצמח.
נאמר שצמח איקס הוא בעל פנוטייפ מסויים - עלים רחבים, פרחים דחוסים, שינוי צבע בטמפרטורה מסויימת. אז אם תראה צמח אחד כזה ולידו צמח שנראה אחרת אתה תוכל להבין שהם לא שניהם בעלי אותו פנוטייפ.

את הזכרים אתה מגלה באותו הזמן שאתה מגלה את הנקבות : בשבועיים הראשונים לאחר ההפרחה.

אני חושב שבילבלת את המושג פמינייזד עם פנוטייפ.

L

LarryOGkush

טוב, תודה רבה לכם על כל התשובות.

אני הולך על הג'ק קליינר 2 שהוא פשוט גירסה משופרת של הג'ק דה ריפר.
מאיך שקראתי על שתי הזנים האלה, הם פשוט תפורים עליי, בדיוק לבעיות שלי.

בביקורות בלייפלי כתבו שם חלק ששתי הזנים האלה עובדים בצורה הרבה יותר טובה מכל כדור בנזו כמו קלונקס וקסנקס, וזה בדרך כלל הכדורים שאני צריך לקחת לצערי.

אוליי סוף סוף אני אגיד שלום לכדורים המזדיינים האלה!!!

isranabis

Active member
Veteran
סטיבה עלול לגרום התקפי חרדה
אם להחליף כדורים ממשפחת הבנזודאייפין
אז יותר מתאים אינדיקה
או הכלאה של אינדיקה וסטיבה
אבל אם אתה נעול על סטיבה
אז קלי מיסט של סיריוס אף פעם לא מאכזב

L

LarryOGkush

זהו כולם אומרים לי שאינדיקה יותר מתאים לחרדות ולדיכאונות אבל אצלי זה משפיע הפוך כנראה.

האפגן קוש שגידלתי ממש לא עשה לי טוב!
אני אומר בלב שלם שעדיף לי כבר לדחוף כדורים כמו הקסנקס ולא לעשן מהאפגן קוש שפשוט מועך אותי וגורם לי להרגיש על סף עילפון.
שלא נדבר על היום שאחרי שאתה קם בבוקר ממש עייף וחסר אנרגיות.

עישנתי את הסופר למון הייז כבר כמה פעמים אצל חבר, וואלה רק טוב הוא עשה לי, פתאום התחשק לי לעשות דברים, הביא לי הרגשה אנרגטית שמחה וחיובית.. יותר טוב מאיך שהקסנקס השפיע עליי.

גם בלייפלי ממליצים על סאטיבות לחרדות ולדיכאון.
http://www.leafly.com/start-exploring/crush-anxiety

בכל מקרה אני גם מתכוון לגדל את הבלו צ'יז שיש לו אחוזים גבוהים של סיבידי, והוא גם מומלץ שם.