What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

הרמפרודיט לא סימולטני

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
יש מספר מאמרים בג'ורנלים מדעיים חלקם בעיתונים מדעיים הקשורים למז"פ.

קישור למאמר
(דווקא לא בעיתון מז"פ)
שזיהה סמנים גנטים לזכרים:
(full text)

http://www.medicinalgenomics.com/wp-content/uploads/2011/12/Male-Sex-markers-Cannabis-mandolino.pdf
אתה מכיר ברידר או חברת זרעים שהצליחו להשתמש בשיטה הזו ולהראות שהיא עובדת באופן מעשי?

שאלת תם:
כאשר אתה מנפה צמחים עם מופע של הרמי, איך אתה יכול לדעת שאתה לא מנפה גם תכונות חיוביות על הדרך?
כלומר, אם לצמחים עם סימני הרמי יש יתרונות נוספים לדוגמא, אחוז גבוהיותר של
THC, CBD
או גדילה מהירה יותר וכו׳ כיצד אתה משאיר את התכונות החיוביות אבל מנפה רק את התכונה השלילית-נטיה לדו מיניות בצמח?
לרוב אתה פשוט מחפש צמח שיותר קל לעבוד איתו.
אני הייתי מאוד עקשן עם הכלאה של כמדוג סאוור דיזל שהייתה לה נטיה להרמי ופשוט ניפיתי את כל ההרמי דור אחר דור. את התכונות הרצויות לא היה קשה לשמור, אולי היו תכונות שנעלמו אבל לא שמתי לב לתכונה רצויה משמעותית שהיתה להרמי ולא היתה לאחרים.
אולי קצת כח בגדילה, אבל זה באמת לא משמעותי מבחינתי. קנאביס לא קשה לגדל, מקסימום נשקיע קצת יותר בגידול בשביל ליצר מפלצות - זה בסדר.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
כן, אני מכיר אנשים שעובדים עם הסמנים הגנטים האלה בהצלחה.
יש לך דוגמא לזן שפותח על ידי סמנים גנטיים בכדי להפטר מבעיה של הרמי?

ganesh5000

Member
פונז מה אתה אומר על הרמי שיצאו לה שקי אבקנים ריקים?
יצאו ממש קצת, וכולם היו ריקים, אין שום זרע על הבחורה ולא על שאר הבנות באוהל.
הצמח נכנס לסטרס, או בגלל מעבר עציץ בזמן הפריחה או בגלל הבלומבסטיק, שאחרי יישום שלו יצאו בולבולים קטנים על הפרחים. אבל כמו שאמרתי, ריקים.
זה האינדיקה שדיברנו עליה. יצאה סוף הדרך -
שמנה, מלאה בטריכומים, נראית כמו השקיעות של התקופה האחרונה :)

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אתה יכול לגדל אותה שוב אם אהבת את התוצר, רק תדאג שלא תחטוף יותר מידי סטרס

Latest posts

Latest posts