What's new

How much weed do I smoke in my croatian summer?

krk

Active member
How much weed do I need/smoke for my croatian summer...alot its always a problem finding anything to smoke....and what you can find is smece...with friends and family I go threw about 100grams in a month...May have to start growing my own....:joint:
 

al3ck

Member
jaja...jeba je s to ganđo...:D....ko je maš ful jo sfumaš tkoj...najbolše je res met svoje pjante....usaj za neki časa nerabiš kupovat...če pa maš growroom u hiši pa sploh nerabiš kupovat...pa še kaj zaslužiš lahko...še zdej ki pri nas je kriza...nikjer dobit za fumat...noben nima...prau vija...:S
 

krk

Active member
:confused:Najcudnije je to kaj u Hrvatskoj jos uvijek niko nema pojma kako uzgojit good ganja.. :wallbash:
Vecinom svi imaju totalni shwag gori od mexickog.:fsu:.
A skupo i tesko za nabavit za poludit.:yoinks:.
Tak da bum ja sebi zasadil svoje pa da se vise ne zajebavam.:joint:
 

al3ck

Member
da najbolje je imeti svoju...a tako da nezna niko...a tu u sloveniji imaš dobru ganđu i narod zna i uzgojit dobru ganđu...tako da nema problema...:D...a sad u tih mesecih ....je kriza....nema ganđe...oni koji gojiju nemaju i oni koji dobiju iz tuđine ne mogu da dobiju....tako da se puši ili kakva domača...ili kakva bošanka....skang je problem nađi....:S...a čuo sam da imate i u hrvatskoj gore zakone....o drogah i o svem....a vaše ganđe nisam ni pušio...bio sam mnogo puta na hrvatskoj...u umagu i puli...i na krku,rabu,lušinju....a uvijek sam imao svoju ....tako da nisam ni gledao da kupim kod vas....a uvijek sam imao paranoju da če me uhvatit na granici...jer sam imao svaki put 10 g....a na vaši granici skroz gledaju...:S...imate vi kakve trgovine sa ovima svijetlima i svim za gojit ganđu ili to kod vas ne postoji...jer imaš u kopru dobru trgovinu sa ovim svijetlima in ventilatorima,semenima...sve imaju za ugojit...ako ti treba šta...dođi i možeš da kupiš sve...trgovina se zove natural mystic..www.naturalmystic.si
i imaš još jednu u izoli www.hempatia.si ...možeš i da naročiš sve prek neta...a neznam kako je sa vašim zakonima o ovi opremi i svem...tako da je bolje da dođeš i da kupiš normalno i vozaš sam prek granice...:D
 

Latest posts

Latest posts

Top