What's new

homebox 600w+600w DRIP#4

Machoman

Active member
Zdravim šunka-maslo:tiphat:
Diky jsem rad ze se libi:)

Coco jsem jeste nezkousel je z toho bordel proto jedu jen na RW...
Souhlasim ze Drip je nej...Hlavne co se casove narocnosti tyce...

Kokos bordel nedelá,dokonce bych si troufnul říct,že pro tebe by byl vhodnejší řešení než ty rohože (viz. to kolo s tema nekolika špatnyma kusama)

Dolů netkanku a nevypadne ti ani smítko,velká výhoda je mobilita,která s RW rohožema není.Samo myslím to nadripovat.Jinak pekny pálky,dobrá práce.
 
G

grizly

Kokos bordel nedelá,dokonce bych si troufnul říct,že pro tebe by byl vhodnejší řešení než ty rohože (viz. to kolo s tema nekolika špatnyma kusama)

Dolů netkanku a nevypadne ti ani smítko,velká výhoda je mobilita,která s RW rohožema není.Samo myslím to nadripovat.Jinak pekny pálky,dobrá práce.


A tak dalo by se to udelat aby bordel nebyl...
Proc myslis ze by to bylo pro me lepsi reseni nez RW?
O mobilitu mi nejde ja to stejne netaham ven...

Na RW se mi libi ze po sklizni ho vizdimu dam do igelitky a cestou do prace nekde vyhodim do kontaku:)
Ale rikam coco jsem jeste nejel tak treba casem ale jeste mam co vychytavat u RW...:bump:


Co se pestu tyce tak zitra proplach a nasadim FINAL SOLUTION...
U jednoho NLka jsem dnes objevil naznak plisne...a to vlhkost nejde nad55%...
Snad budu jeste porizovat odvlhcovac...pokud nekdo mate nejakej dobrej tip na odvlhcovac sem s nim...:)
 
G

grizly

Tak jsem se rozhodl ze neni nac cekat a palici na ktere byla plisen jsem ustipl...stalo se tak u C4,WR,NL
Budu se modlit aby se to nesirilo nekde dal...:)


par fotek z akce


C4 pred zastipem

picture.php



C4 po zastipu

picture.php



plisen na C4

picture.php



Northern light pred zastipem

picture.php



Northern light po zastipu

picture.php



White Rusia pred zastipem

picture.php



White Rusia po zastipu

picture.php



Bylo mi tech palek lito ale skody mohli byt mnohem vetsi...
 
jj plisen je svine , a me to zruinovalo nejvetsi palice CHeese a Amnezia Haze + WhiteRussian .. kazdopadne jak je u tebe zvykem mas to zase paradni .. nebyt plisne tak elitni :D ale kazdy den neni posviceni :)
kytule mas ale paradni zase to jo :)
 

Lump

Member
Hi medvěde :wave:

Taky mě bohužel potkala plíseň ,na dvou paldách .
Asi příště rubat polyversum no,tak taky zkus příště třeba .
Ale je to hnus stříhat ty top paldy,soucítím....

Drž se a uspěšně to dojeť ti přeju:wave:
 

Machoman

Active member
A tak dalo by se to udelat aby bordel nebyl...
Proc myslis ze by to bylo pro me lepsi reseni nez RW?
O mobilitu mi nejde ja to stejne netaham ven...

Na RW se mi libi ze po sklizni ho vizdimu dam do igelitky a cestou do prace nekde vyhodim do kontaku:)
Ale rikam coco jsem jeste nejel tak treba casem ale jeste mam co vychytavat u RW...:bump:


Co se pestu tyce tak zitra proplach a nasadim FINAL SOLUTION...
U jednoho NLka jsem dnes objevil naznak plisne...a to vlhkost nejde nad55%...
Snad budu jeste porizovat odvlhcovac...pokud nekdo mate nejakej dobrej tip na odvlhcovac sem s nim...:)

Protože zase přijde doba kdy dostaneš ne zrovna 100% řezivo a zakrslíci v bedne nemají co delat.Takhle jednoduše vyhodíš celej kvetník s kytkou a zbytek poposunuješ tak,že plochu zase zaplníš.

Jinak ty RW rohože jsou samo daleko lepší než soil co jsi dřív jel,to ale určite víš sám:D

Cocomix ted jedu a nemužu si na nej stežovat.A po sklizni jen odklepeš od kořenů a mužeš ho použít znova,stejne jako se dá použít znova hlína kterou drtivá vetšina lidí po sklizni vyhazuje.

Tak přeju at se plísen ukočíruje,je to se sviluchama to nejhorší co se muže stát.
 
G

grizly

56/12

56/12

PH-5,5-5,8
EC-0,6
teplota pres den 24-28c pres noc 18-22c
vlhkost 40-49%




Zdravim:tiphat:
Lampy uz jsem vypnul a zitra to pokosim ta plisen uz me sere...
Proplachnuty je to dostatecne a jedinej ED a SAGE by jeste chvilku potreboval,ale kuli dvoum kytkam svitit nebudu...

Pristi kolo pojedu o dve rohoze min...+neco provedu s ventilaci je popraskanej sonoflex:)
Vsechny AHcka jsem dal kolegovi a ja prechazim na cannu:jump:



Northern light

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Ed Rosenthal Super Bud

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



M2

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



C4

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
kuuuurna kulim voci - toz top class totok :D
ale za me vitezi Somango a jeho antenky :D a samo barvicky - ty dokresluji uz tak elitne vypadajici sisule :)
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim ten critical mass 2.pheno je totalni morda..od ktere seedbanky ta genetika je?neni to feminizovanej dinafem?to bych valil oci nikdy jsem dinafem genum extra neveril
 
G

grizly

zdravim ten critical mass 2.pheno je totalni morda..od ktere seedbanky ta genetika je?neni to feminizovanej dinafem?to bych valil oci nikdy jsem dinafem genum extra neveril

Zdravim sensi:wave:
Zrovna jsem ho dostrihal a je to pecka uz se tesim na kost jelikos tohle pheno ma u me premieru...:)
Je to od Mr.NICE:canabis:
 

Lump

Member
No jo máš recht ,ten Cmass 2 vypadá brutálněě :) Téé ,ale opět echtovní grow mr. medvěd :D To Nlko jsou asi zase mega šutry že? :)

Jak by jsi popsal to somango? Vypadá to exluzivně ikdyž mám radši tvrdé kompaktní hroudy než "anténky".

Thumbs upppp :D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
No jo máš recht ,ten Cmass 2 vypadá brutálněě :) Téé ,ale opět echtovní grow mr. medvěd :D To Nlko jsou asi zase mega šutry že? :)

Jak by jsi popsal to somango? Vypadá to exluzivně ikdyž mám radši tvrdé kompaktní hroudy než "anténky".

Thumbs upppp :D

Ahoj :wave:
Oni i ty z "antenkama" maji velice dobrou kompaktnost, ale mají navíc ty anténky vytvorene kalichmi.
Podle me ty z antenkama po preschnuti, nestrati tolik na objemu a kompaktnosti ako nektere hroudy.
Neplati to vzdy, ale urcite se nemusis bat ze nejsou kompaktni :) ;)

Ne se to Somango moc libi. Nadherne barvy, paradni struktra kvetu, a co vune medvede ?? :D

Diky za podelenie sa !!! :thank you:

:tiphat:
 

sackoweed

I took anger management already!!!! FUCK!!!
Veteran
GriZ
Howzit brother..?? Man your garden is very kickass.. I love all the colors and the flavas you have grown.. Great work thanx for sharing with us all.. peace n pufs..

sacKO
 
G

grizly

No jo máš recht ,ten Cmass 2 vypadá brutálněě :) Téé ,ale opět echtovní grow mr. medvěd :D To Nlko jsou asi zase mega šutry že? :)

Jak by jsi popsal to somango? Vypadá to exluzivně ikdyž mám radši tvrdé kompaktní hroudy než "anténky".

Thumbs upppp :D



Zdravim:wave:
Tento grow mi bohuzel prijde o neco slabsi a ke konci asi mohli dostat trochu vic pece:)
NL jsou pekny kameny ale umeji to mnohem lepe dle meho nazoru...

Ahoj
Oni i ty z "antenkama" maji velice dobrou kompaktnost, ale mají navíc ty anténky vytvorene kalichmi.
Podle me ty z antenkama po preschnuti, nestrati tolik na objemu a kompaktnosti ako nektere hroudy.
Neplati to vzdy, ale urcite se nemusis bat ze nejsou kompaktni

Ne se to Somango moc libi. Nadherne barvy, paradni struktra kvetu, a co vune medvede ??

Diky za podelenie sa !!!



Somango se mi hodne spatne strihalo diky tem "antenkam":) a vuni mi hodne pripomina NYCD +takovej ovocnej oder k tomu ,ale uvidime az to poschne a vune poradne vynikne...:bump:
Co se kopaktnosti palic tyce jak pise Radva...

Az k tobe pojedu pro mrnata vezmu nejake salamky na kost at muzes posoudit sam:smokeit:
 
G

grizly

Zdravim:wave:
Uz je nasusino bohuzel diky tuhemu mrazu vlhkost pri suseni klesla i na 20% coz me trochu stvalo...
Ale s teplotou jsem se dostal na krasnych 16 stupnu...:)
Tam snad priste budu na suseni davat i zvlhcovacku nebo nevim:bump:



Northern light

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Ed Rosenthal Super Bud

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



M2

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Top