What's new

homebox 600W + 600W DRIP#3

G

grizly

HOMEBOX XXL(240x120x200)


OSVETLENI-600wMH(sunmaster) na prave strane vybojka od GIB
-600wHPS(GIB OUTput)

STINIDLO-Adjust-A-Wings



VZDUCHOTECHNIKA-odtah:2xTD500/160
-pritah:2xTD160/100
-ofuk:6x mali
-2x Filtr koncový 480m3/150mm-industrial


ZVLHCOVAC-sps 808-2ks


CERPADLO-Alko SUB 6000
OBJEHOVE CERPADLO-Resun - SP 850, 6L/min
HADICE-20" (microkapilary) A-pomp filtr s ventilem mezi čerpadlo a kapiláry


GENETIKA:
3xEd Rosenthal Super Bud
8xNorthern light
7xCheese
1xCricital Mass
2xVoid
3xNew York City Diesel



Zdravim:tiphat:,abych se pres leto nenudil mame tady dalsi grow:)
Poridil jsem nove vybojky na kvet GIB OuTput a rohoze expert...(nenasel jsem rozdil meti rohozema clasic a expert? )

Dal jsem natahal veskere nove hadice...
Genetika je opravdu ruznoroda,jsou tam tri novinky ktere pojedu prvne a CHEESE ktery me prvni kolo trochu zradil...
 
G

grizly

Po 3 dnech zacali prorustat prvni rychlici a do 5 dnu prokorenily vsechny...:jump:



picture.php



picture.php



picture.php




picture.php
 

Aboriginal

Member
Ty jsi ale peknej darebak:) nadhernej cistej prostor, to jo....
Můžeš ty rohože přehazovat? nebo je to napevno?
Jde mi o to že člověk neví jak se kyti budou chovat tak jestli je můžeš alespoň přemístěním rohoží trochu usměnovat...
 
G

grizly

Ty jsi ale peknej darebak:) nadhernej cistej prostor, to jo....
Můžeš ty rohože přehazovat? nebo je to napevno?
Jde mi o to že člověk neví jak se kyti budou chovat tak jestli je můžeš alespoň přemístěním rohoží trochu usměnovat...


Rohoze s truhlikama samozrejme prehazovat jdou ale ani to nedelam...
Staci si o dany genetice neco zjistit ,jakej ma rustovej potencial apod. a podle toho rozmistit rezy....:smoke:
 
G

grizly

9/18

9/18

9/18 PH-5,6-5,8
EC-1,4
teplota pres den 25-29c pres noc 21-23c
vlhkost 60-90%


picture.php


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 
G

grizly

17/18

17/18

PH-5,6-5,8
EC-1,5
teplota pres den 25-30c pres noc 21-23c
vlhkost 60-85%


Dojedu roztok co mam pripraven cca 60l a o vikendu prepinam na kvet:jump:
Zitra zvedam EC na 1,6...:)


picture.php



picture.php


picture.php



picture.php


picture.php
 

Claune

New member
zdarec,
čumim jak pytel na ty slabý kapiláry.
Já mám docela problémy se zacpáváním, jedu ted trochu partyzánsky a ne vždycky dělám nový žrádlo, občas mi to nějakej ten tejden cirkululuje (odpad jede zpátky do nádrže) :spanky:
Sice jsem zjistil, že za to můžou ty pojebaný ohnutý jehly /který ty ne máš/ který maj debilně vyřešenou škvírku kudy teče závlaha.
Tak, že jsem na to málem doplatil, po tom co jsem tři dny nebyl u kytek. S těma slabejma kapilárkama bych si to netroufnul tuplem, holt když na to někdo sere a zacirkuluje tak se pak nemůže divit že má nádrž plnou bordelu :)
Jinak jede ti to pěkně ... ja ted zkousel jen 9 kytek pod lampu a musim rict ze to asi bylo lepší.

měj seee :tiphat:
 

Machoman

Active member
No to CM budou ješte keře jako prase.Se to perfektne vetví,zaštípany to nemáš že? alespon na fotkách jsem si nevšiml.Budu muset taky testnout,se mi fest líbí zatím.

Claune však i rohože jdou vpoho cirkulovat,to není žadná partyzánština:D
 
G

grizly

zdarec,
čumim jak pytel na ty slabý kapiláry.
Já mám docela problémy se zacpáváním, jedu ted trochu partyzánsky a ne vždycky dělám nový žrádlo, občas mi to nějakej ten tejden cirkululuje (odpad jede zpátky do nádrže) :spanky:
Sice jsem zjistil, že za to můžou ty pojebaný ohnutý jehly /který ty ne máš/ který maj debilně vyřešenou škvírku kudy teče závlaha.
Tak, že jsem na to málem doplatil, po tom co jsem tři dny nebyl u kytek. S těma slabejma kapilárkama bych si to netroufnul tuplem, holt když na to někdo sere a zacirkuluje tak se pak nemůže divit že má nádrž plnou bordelu :)
Jinak jede ti to pěkně ... ja ted zkousel jen 9 kytek pod lampu a musim rict ze to asi bylo lepší.

měj seee :tiphat:

Cau,zatim se mi zadna kapilara neucpala staci pouzivat A-pomp filtr a hnat to dostatecne vykonym cerpadlem...
U dripu bych moc cirkulaci nedoporucoval...Ne kuli zacpani ale kuli kolisani PH a EC hodnot...
Pises ze ti odpad jede zpatky do nadrze to ho mas pravdepodobne moc vysokej...nejlepe 420-450ml/1min na rohoz...
Zbytecne moc vody jim nesvedci i kdy se RW neda prelejt....

Take mam v planu dat mene kytek...za prostor se odvdeci:)
Mej se:tiphat:
 
G

grizly

No to CM budou ješte keře jako prase.Se to perfektne vetví,zaštípany to nemáš že? alespon na fotkách jsem si nevšiml.Budu muset taky testnout,se mi fest líbí zatím.

Claune však i rohože jdou vpoho cirkulovat,to není žadná partyzánština:D


Cau,kytky nezastipuju...Pokud nemas problem s vlhkosti v kvetu je to zbytecne se pripravit o ty krasne bambule:smokeit:
Jinak CM zatim vypada opravdu dobre rustem a vetvenim silne pripomina Eda...
Uvidime jak to bude pokracovat:)
Mej se...
 
G

grizly

9/12

9/12

PH-5,6-5,8
EC-1,8
teplota pres den 25-28c pres noc 21-23c
vlhkost 60-80%


Zdravim,kytky uz nam zacinaj pekne nakvetat a pomalu si rikam ze by mohli prestat rust...:)
Dnes vymena vybojek za HPS...
Misto cropmaxu jsem nasadil DARINU4...
Zitra je v planu proplach tak rovnou ostriham spodni vetve...

Premyslim ze bych mohl na kvet zkusit PK13-14 tak az vysadim grow asi to prubnu:)

Take jsem si udelal radost a poridil 230V rozvaděč 2+1 konecne se nemusim strachovat ze mi nesepnou spinacky atp....

A ZEWLING3 Regulátor teploty, vlhkosti a minimálních otáček toto je opravdu parada nemuzu si vynachvalit...
Timto mi odpadne starost ze zimy pri zakorenovani atp...
Susit se bude take lepe....



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 
G

grizly

18/12

18/12

PH-5,6-5,8
EC-2
teplota pres den 25-29c pres noc 20-23c
vlhkost 60-80%

Tak nakonec jsem PKcko nasadil uz ve 12dej kdyz uz se objevily prvni palicky...v pomeru 1ml/1l
Nekdy okolo 30dne az prestanu davat grow slozku zvysim na 2ml/1l...
Zatim mi delaj holky jenom radost:jump:


picture.php



picture.php
 

matko291

New member
vlhkost

vlhkost

Ahoj Grizly
chcem sa opytat nevadi tym rastlinkam taka vlhkost?
zbadal si nejake zmeny?
A ako mas porieseny pritah s kade tahas cersty vzduch?
 
G

grizly

Ahoj Grizly
chcem sa opytat nevadi tym rastlinkam taka vlhkost?
zbadal si nejake zmeny?
A ako mas porieseny pritah s kade tahas cersty vzduch?



Zdravim,drzenim vyssi vlhkosti docilim zdravjejsiho a hojnejsiho vyvoje kvetu...
Pritahy mam oba zapojene v wewlingu a vzduch taham z pokoje kde stoji box...
 
Top