What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hledání genů do matkárny

K

Krutibrko

WIFI

picture.php

picture.php

picture.php
 
K

Krutibrko

Bruce Banner bx2(Darkhorse seeds)

Cerstve doselektovany,vitezny Hulk pheno.Zrovna ho pokuruju a chut je lahodny jahodovy og kush,mnam :)
picture.php
 
K

Krutibrko

Blue meanie x blueberry

11 samcu ,5 samic
Z 11 samcu jsem vybral tady ty 2 dominanti phena

picture.php
 

elanius

Well-known member
Veteran
Hodne samcov teda :-o Ta posledna fotka je Blue Meanie resp Skunk dominant, skusal si jak voni stonek?
 
K

Krutibrko

Zkousel,uz pri manipulaci ten samec voni intenzivne,takovy zatuchly,berry vune citim:)

Tady se uz ceka na pyl ze samce Bmxbb

picture.php

picture.php
 
K

Krutibrko

Sour Diesel od Ella ,z deseti semen vyjeli 2 z toho jedna holka a jeden kluk tak jsem nad?lal F2 jky.Kdyby n?kdo cht?l,m?žu poskytnout,až to dojede.Uzasna v?n? tlejícího masa a dieslovinky.

picture.php


picture.php


picture.php
 

elanius

Well-known member
Veteran
Zdarec, jak vlastne dopadla ta selekce Blue Meanie? SD vypada dobre, co to je zac ? Ecsd x SDbx2? SDbx2 F2? ...vubec nevim co sem ti daval :D
 
K

Krutibrko

Zdar Elle,vybral jsem jednu ko?ku a odjel jsem ji 2x ale neudržel jsem ji bohužel... Kou?o to bylo skv?lý,chu? Berry ,d?eva a mentolu a byl to hodn? energickej kou?.Ten SD od tebe nevím ,na papírk? bylo jen SD ... V?n? zatím spl?uje moji touhu po dieselu,uvidím jestli se mi ji poda?í dojet,je to ?istý out v horach,po?así zatím preje
 

elanius

Well-known member
Veteran
Zdar Elle,vybral jsem jednu ko?ku a odjel jsem ji 2x ale neudržel jsem ji bohužel... Kou?o to bylo skv?lý,chu? Berry ,d?eva a mentolu a byl to hodn? energickej kou?.Ten SD od tebe nevím ,na papírk? bylo jen SD ... V?n? zatím spl?uje moji touhu po dieselu,uvidím jestli se mi ji poda?í dojet,je to ?istý out v horach,po?así zatím preje

Tak to je SDbx2 F2, takze teraz mas F3 generaci.
 
K

Krutibrko

Oukej...te? dávám klí?it tvoje Thh 16 x CK,mám jich 12 ,ud?lám report.Nemas náhodou n?jaké foto co od toho ?ekat?
 

psalm69

Active member
zdravim vespolek , nemam misto a mam par novych crossu ,kdyby nahodou nekdo mel zajem o nove geny rad zaslu , mam tam;
watermelon zkittles x peach ringz F1
(watermelon zkittles x peach ringz) x weding cake
pixel x weding cake
pixel F1
(watermelon zkittles x peach ringz) x animal cookie
gak smoowies x (watermelon zkittles x peach ringz)
 
K

Krutibrko

:good::smokeit::trampoline:

Kolik to chtelo dní?Jak voni cista THH,k cemu bys to prirovnal? Krasne dojeta háže,wow
 
Top