What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hi and 400W my grow

Gautama

New member
Zdravim zdejší česky mluvící gowery a nejenom je :wave:

Jsem rád, že mi konečně bylo uděleno schválení registrace, neboď to tu je velice zajímé :woohoo:

Chtěl bych vám představit můj indoor ; 423W agro ; 3 různé genetiky - Super Sweet Cindy two pheno; Kill Bill two pheno and MBxSWR (czech cross) ; coco and micro kapilarni závlaha.

Hnojivo Advanced hydroponic ; PK 13/14 Bcuz´Z
...
My KILL BILL ; 30-th day in flower.




 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdarec Gautamane. Jede ti to krásně.Čistě náhodou to chci rozjet skoro totožně jako ty.
Na 30 den květu opravdu rozvinuté paličky.S tou registrací to trvá opravdu až příliš dlouho,to by mohli trochu vylepšit.Jen otázečka ta 423w agro je pls od jaké firmy?dík
 

Gautama

New member
newhousegreen said:
Jen otázečka ta 423w agro je pls od jaké firmy?dík
Ahoj, Son-T Agro od Philipsu.
Už jsme s ní měli jednu sklizeň a víc než spokojenost:) Z 3 rostlin Northern Lights a 3 Mazaru jsme vytěžili 290g, což je na první pokus velmi příjemné a vzhledem k prostoru, a celkově guerilla systemu, více než-li příjemné :sasmokin:

Děkuji Ti a přeji hodně úspěchů v tvém počínání :wave:
 
Last edited:
C

Cibin

Zdravim Gautama! Sem zvědavej na smoke report tvýho Kill Billa, taky se mi v šuplíku válí pytlik semen :eek:)
Jinak vítej na icmag.com!!
C.
 

hulitko

New member
Zdravim máš to pekne !! Taky bych sem dal fotky ale furt nevim jak fotky nahraju ale nejsou nejak dat spiše nevim jak je dat potom do přispevku protože pod okenkem kde poišu novy text nebo tema tak tam jsou stare a ty nejsou nejak vymenit !! mej se máš to moc hezke !! At se daři !
 

Gautama

New member
Cibin said:
Zdravim Gautama! Sem zvědavej na smoke report tvýho Kill Billa, taky se mi v šuplíku válí pytlik semen :eek:)
C.
Zdravím Cibine;) Co to, že už nepůsobíš na grower.cz?

Taktéž jsem zvědavý! Každopádně už proběhl mini test spodních, špatně osvícených paliček a:yoinks: Jsem vážně zvědavý na finální a hlavně dozrálý produkt:sasmokin:

Add semena v šupleti: Není to zrovna nejšťasněší způsob uskladnění a ještě k tomu semena KB moc neklíčí! Ze 7-mi semen praskly jen dvě:wallbash:

Cibin said:
Jinak vítej na icmag.com!!
Děkuji:)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Cau.Měl si prosim tě nějaký potíže s těma hnojivama jako že si musel snižovat,zvyšovat ph.Používáš ec metr?Leju si totiž na řízky Ad hydro a zatim se jim moc nedaří.Ph spíše kyselejší,ec netušim.Díky
 
Last edited:

Gautama

New member
newhousegreen said:
Cau.Měl si prosim tě nějaký potíže s těma hnojivama jako že si musel snižovat,zvyšovat ph.Používáš ec metr?Leju si totiž na řízky Ad hydro a zatim se jim moc nedaří.Ph spíše kyselejší,ec netušim.Díky
EC neměřím, PH pouze kapkovým testrem a nemám s tím problém. Jde hlavně o to, že ten roztok musíš nechat tak den pracovat a poté dolaďovat (pokud máš hydro), ale u bublerů jsme to lili dle návodu, upravili PH na 5,7 a nechali tak.

Kytky nebyly fit až v květu, ale co člověk nadělá, když nemá moc času a ani příležitostí se o ně starat :badday:

Taktéž záleží na PH vody, kterou používáš! To je jeden z hlavních faktorů, které Ti tvé počínání může nepříjemně ovlivnit, ba i zhatit :frown:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Ja zalejvam dešťovou vodou.Ph měřím taktéž kapičkama.Stále se čeká na 400W takže ani rychlost růstu není nijak závratná.Musim taky dokoupit bloom a micro od ah.Teď to nahrazuju trochou wuxalu,florie a Ah growem.
 
C

Cibin

Gautama said:
Zdravím Cibine;) Co to, že už nepůsobíš na grower.cz?


Add semena v šupleti: Není to zrovna nejšťasněší způsob uskladnění a ještě k tomu semena KB moc neklíčí! Ze 7-mi semen praskly jen dvě:wallbash:

zdar, tak klíčivost KB je u mně 3/3 - 100procentní úspěšnost i po roce v šuplíku, tak kdybys potřebal radu jak na klíčení, tak se ozvy :eek:))
(sry, jen sem si rejpnul)
Grower je plnej dětí...tak asi tak...
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Gautama said:
A jaké PH tam máš? Co máš za substrát, složení, vlhkost, teplotu... ? Fotky?:sasmokin:
S tima mejma podminkama:Teplota Den 28,Noc 14-je to vlastne opacne,
Ph+/- 5,8 protože svítim at night.
Ec ?
Médium:Rockwool
Vlhkost:75-80%
Foták je u kamose takze foto zitra.
 
Last edited:

Gautama

New member
Cibin said:
tak kdybys potřebal radu jak na klíčení, tak se ozvy :eek:))
(sry, jen sem si rejpnul)
Grower je plnej dětí...tak asi tak...
Heh, ne děkuji, to mám zmáklé dokonale :chin:

Problém s klíčivostí byl zřejmě proto, že semena pocházela z výhodné objednávky za nějakých 190€, takže dost možná nižší kvalita :bat:

Hodláš udělat z případných samic mateční rostliny?

Ad děti, tjn.
 
C

Cibin

Gautama said:
Problém s klíčivostí byl zřejmě proto, že semena pocházela z výhodné objednávky za nějakých 190€, takže dost možná nižší kvalita :bat:

Hodláš udělat z případných samic mateční rostliny?

...ty krávo, obědnávka za 190éček, to ste vykradli banku nebo dostali 13tej plat?? Tiše závidim....

Matka asi nebude, přes léto box nezapínám, kytky budou za oknem... loni se to celkem osvědčilo
 

Gautama

New member
Chci vám ukázat box, který je využíván jako matkárna.

Rozměry: plocha 1m2, výška 180cm

Sestaveno z hranolů, sololitu a černobílé fólie, což se ukázalo jako chyba, jelikož černobílá fólie je příliš slabá a moc toho nevydrží.

Pokud byste někdo chtěl stavět něco podobného, použijte jedině Agro folii, diamantovou a nebo mylar, ale musí to být nalepeno na sololitových deskách, jenž slouží jako stěny boxu.








 

hulitko

New member
Měl jsi matky pod 400W MH ?
Pestuješ ta mvtom teď neco nebo tam zatim nic nemáš ?Jinak co tam budeš davat za osazenstvo ?? Mej se jinak pěkny BOX
 

Gautama

New member
Hoj,
první fotka je hned po dokončení a kompletním zapojení, ostatní fotky jsou strarší.

Matky jsem tam samozřejmě měl, mám a budu mít dokud bude box.

Světlo je 400W Philips HPI-T (MH) se svítivostí kolem 4000k.

Osazenstvo je nestálé, ale teď tam momentálně je Super Sweet Cindy 05 (obě phena, vlastní selekce), Northern Lights, Jack Herer (vlastní selekce), Shiva Skunk, Pot of Gold, G13xSK (dvě phena, jedno sativa, druhé indika, taktéž vlastní), Kill Bill (sativa pheno, taky vlastní) + můj vlastní kříženec Super Sweet Cindy a Kill Bill-a. SSC poskytla pyl z jedno krásně a sladce vonícího samce, Kill Bill naoplátku silnou a větvící se smrdutou samici :sasmokin:

Hnojivo na matky používám Biogreen MAM (nejlepší co imho může být), Enzymy od Hesi a H2O2.

Měj se.
 
Last edited:

Gautama

New member
39-th day in flower

39-th day in flower

Zdravíčko,
v pátek to bylo již 39dní od přepnutí, tak jsem pro vás nafotil opět něco nového :wink:

Super Sweet Cindy 05 ; pheno 2
















 
Top