What's new

Hevenyészett kenderes kertek

Snazzy

New member
High All!



Na hát akkor eljött végre a pillanat, hogy én is toljak egy naplót.

Megjegyzem, egyedül azért történik most ez, mert egy ideje, mióta ledekkel operálok, azóta rettenet szar kertjeim vannak általában és úgy gondoltam, hogy ha elkezdem naplózni akkor nem tehetem majd meg, hogy leszarom a plenteket mert folyton tépek meg a pinákat hajtom :D mert hát akkor szégyent hoznék a nickemre, azt meg nem engedhetem meg magamnak :D

Szóval...

Per pill 2 kerttel operálok, egyikben megy nemtom hány watt led alatt (tüdő itt van? ő tudja :D) 2 superskunk meg 2 peyote cookies
Tele van hibával az egész hóbelebanc.
A SK-t jobb lett volna scrogban tolni mert olyan kibaszott sok hajtása van, míg a PC nyugodtan vegelhetett volna még vagy 1 hetet legalább, de most már mindegy, már legalább 1 hónapja tart a flo.
Ránézésre ha 300 lesz rajta akkor már sokat mondok.

A veg kertben van bal oldalt 3 hindu kush egy cserépben, jobb oldalt hátul 1 critical +, elől meg egy amnesia lemon
Fogalmam sincs mit tervezek velük. :) :D
Az biztos, hogy vannak hiánytüneteik.
IMG_20211206_105825.jpg
IMG_20211206_105902.jpg
IMG_20211206_105908.jpg


És akkor itt a F(L)OS

IMG_20211206_110047.jpg
IMG_20211206_110029.jpg
IMG_20211206_110038.jpg


Izé.

Közeg mindenhol plagron batmix, vagy allmix, vagy valami faszom zsákos plagron.
Tápjuk eddig: wuxal lombra meeeeg ferti4 meg NPK 4-19-35 meg
CaN, magnézium szulfátot is kellett volna szerezzek de még nem jutottam el odáig.

Itt meg az előző körömből pár pikcs:


IMG_20210912_200341.jpg
IMG_20210912_200430.jpg
IMG_20210817_143057.jpg
IMG_20210812_213020.jpg




Azt egyelőre ennyi.

Remélem most már összeszedem magam. :D



béke!
 

f2obsession

Active member
Pl azt, hogy ide kell a magnézium utánpótlás rendesen.

Magnézium szulfátért nem kell messze menni, gyógyszertárban is megkapod keserűsó (vagy Epsom só) néven. HPS alatt nekem sem volt rá sose szükségem, led alatt 0,1-0,3g/liter mennyiségben egész ciklus alatt adom.

Milyen magcégtől van a HK?

Ilyen sörös képem nekem is van (Seedsmafiás HK):

HK_beer.jpg
 

Snazzy

New member
High!




O faszom pedig most jöttem haza, de már megint elfeleljtettem azt a kurva keserüsót!

mindjá elmegyek idegből mostmár a gyógyszertárba :)

amúgy sensi seeds-es a hindu.

egyszer volt még nagyon régen, tán pont az első körömben odakint, de megette valami, viszont nem emiatt, hanem ez miatt vettem belőle 3 fem magot:
"A classic, pure indica characterised by its robust nature, compact growth and short flowering time (45 to 50 days)."


Ha ez kész lesz 45 nap alatt én mindenkinek küldök belőle egy gét <3
 

f2obsession

Active member
Úgy tűnik, rendes fényképezőt használsz. Érdemes lenne használni a fehéregyensúlyt. Beállítod manualra, célba veszed közelről (hogy az lcd kijelzőn, vagy a keresőben csak az jelenjen meg) alul a fólia alól kilógó fehér falfelületet, és SET. Színhelyes képeken hamarabb feltűnne, ha valami hiány elkezd megjelenni.
 

Latest posts

Latest posts

Top