What's new

Help Lista low buget pentru incepatori

N

numaunu

cred ca se misca tare incet daca sunt toate pe acel incarcator.. in nici un caz nu le poti compara cu un ventilator inline de calitate, nici macar cu unul low budget.


folosesc 3 incinte

1. seedlings room - ptr seminte noi/clone cand oi da de o mama care sa ma impresioneze
2. veg room - ala de mai sus - sala de asteptare
3 flowering tent ala e cu filtru de miros si ventilatie ceva mai serioasa

dar cred ca ai dreptate - am sa mut cel de ambient separat iar cele de in-out o sa le las pe aceasi sursa ptr aceasi viteza

- era un reply la Buget Grow - eu o consider o solutie buna ptr un low budget
- iar din putina mea experienta am bagat de seama ca ventilatia e printre cei mai importanti factori in crestere - planta mai puternica/rezistenta la train/lst/etc daca are o ventilatie eficienta si daca planta este in miscare continua, dar asta o stie toata lumea si nu o sa ma apuc sa redeschid threadu asta ptr asta... le am pe ale mele :D
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Eu folosesc 4 incinte (putin peste 2mc vol total) si cu un singur vko fac fata cu brio. Am toate exhaust-urile legate de acelasi extractor si el atasat la un filtru. Inauntru misc aeru' cu pc cooler-e.
 
N

numaunu

Eu folosesc 4 incinte (putin peste 2mc vol total) si cu un singur vko fac fata cu brio. Am toate exhaust-urile legate de acelasi extractor si el atasat la un filtru. Inauntru misc aeru' cu pc cooler-e.

om practic
 

Latest posts

Latest posts

Top