What's new

הצמח מתחיל לעשות בעיות

shitaka

New member
הצמח מתחיל לעשות בעיות

שלום שלום,
אדמה של הידרושופ, ביוביז grow, heaven, acti-vera מנורה 600HPS , צמח בן חודשיים וחצי.
אז לאחר שהצמח עשה לי קצת בעיות לאחרונה, ומה שנראה כעודף דשנים+בעיות ספיגה החמיר החלטתי לשטוף אותו (70 ליטר לעציץ של 19...
בדקתי את המים שירדו בסוף השטיפה עם מד PH והם היו על 7.2. אני משקה בקביעות עם מים מאוזנים 6.2...

קראתי שאפשר להוריד את חומציות האדמה בעזרת קומפוסט, האם זה רעיון טוב למי שמשתמש בדשנים נוזליים? הקומפוסט מכיל מינרלים למיניהם, אחרי שמפזרים אותו על האדמה לא משתמשים בביו-ביז לתקופה מסוימת?

תודה על כל עזרה שהיא

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
שלום שלום,
אדמה של הידרושופ, ביוביז grow, heaven, acti-vera מנורה 600HPS , צמח בן חודשיים וחצי.
אז לאחר שהצמח עשה לי קצת בעיות לאחרונה, ומה שנראה כעודף דשנים+בעיות ספיגה החמיר החלטתי לשטוף אותו (70 ליטר לעציץ של 19...
בדקתי את המים שירדו בסוף השטיפה עם מד PH והם היו על 7.2. אני משקה בקביעות עם מים מאוזנים 6.2...

קראתי שאפשר להוריד את חומציות האדמה בעזרת קומפוסט, האם זה רעיון טוב למי שמשתמש בדשנים נוזליים? הקומפוסט מכיל מינרלים למיניהם, אחרי שמפזרים אותו על האדמה לא משתמשים בביו-ביז לתקופה מסוימת?

תודה על כל עזרה שהיא
אפשר תמונה של מה שנראה לך כעודף דישון?

קומפוסט לא מוריד את החומציות והוא לא תחליף לדישון אם לא משתמשים בהמון קומפוסט בעציץ מספיק גדול.

6.2 זה נמוך לאדמה
6.5 זה יותר הכיוון

shitaka

New member
בהתחלה זה היה נראה כמו עודף ואחרי זה התחילו עוד בעיות כמו הצהבת עלים תחתונים והפיכה של חלק מהם לקריספיים.
מה שבטוח שזה לא נראה כמו חוסר באשלגן לפי התמונות שאני רואה באינטרנט והוא דומה לעודף דישון בחלק מהתסמינים
אין לי ממש איך לצלם עד תחילת שבוע הבא

אז קראתי בקשר להורדיות חומציות כתבו קומפוסט עלים,
זה משנה?

shitaka

New member
ושכחתי את הדבר הכי חשוב
RUNOFF 7.2 זה משהו ממש לא טוב , לא כך פונזי?
מה אני יכול לעשות כדי לשפר את זה במיידי?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
קומפוסט לא יעזור לך, ונגר של 7.2 באדמה זה נורמלי.
נגר באדמה הוא מדד ממש לא יעיל לכלום.

הבעיה שלך היא כנראה ה"מיידי". בלי זיהוי ודאי של הבעיה, בעזרת תמונה, אין הרבה טעם בלנסות שינויים קיצוניים.

Latest posts

Latest posts