What's new

haze question

damtwb

New member
lp..sem ljubitelj sativ-haze-ov in me zanima ce se kdo razn mene sadi kaj takega zunaj al sem edini v sloveniji.Vem da vecina slovencev gleda pri sortah kera je najhitrejsa,torej 9 tednov ali manj (INDIKA)...Baje da vecina sativ in haze-ov ne dozori v sloveniji saj je takrat ze premrzlo in prevlazno...stem se nebi strinjal,saj sem lani nasadil haze sorta Arjan Ultra Haze #1(13 tednov) in dozorel...kaj mi je gori zrastlo brezveze da pravim,ker pomoje se 90% slovencev ni videlo kaj takega ,kaj sele puslo :) ....Slovenian Haze growerssss
 

lasko

Member
Damtwb pozdravljen. Glej sam sem probal precej sativ in verjemi da jih večina ne odcveti pri nas, so pa določene sative ki ti naredijo brez problema, tudi določeni haze hibridi kot je arijanov haze. Original haze boš težko pobral pred koncem decembra, imaš pa šanso če si blizu morja in je mila zima.
Strinjam pa se da ga ni bolšega kot dozorel in pravilno curan haze :D
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
pri nas na štajerskem ne dozorijo niti haze hibridi ...tiste zadeve od arjančka pa so po večini manj kot 50% haze genetike... saj se najdejo kake lepe bilke da ne bo pomote, vendar prav haze dominant ni šans da bi odcvetelo do konca pod slovenskim nebom (večja možnost pa je v rastlinjakih)

se pa nebi strinjal da ni boljšega kot haze, ker cindy in pandora sta huda konkurenca, sploh za slo'sativa outdoor :D
 

damtwb

New member
pri nas na štajerskem ne dozorijo niti haze hibridi ...tiste zadeve od arjančka pa so po večini manj kot 50% haze genetike... saj se najdejo kake lepe bilke da ne bo pomote, vendar prav haze dominant ni šans da bi odcvetelo do konca pod slovenskim nebom (večja možnost pa je v rastlinjakih)

se pa nebi strinjal da ni boljšega kot haze, ker cindy in pandora sta huda konkurenca, sploh za slo'sativa outdoor :D

arjans ultra haze ima 13 tednov torej je bera konec decembra...posajeno blo na hribu v okolici Mb , lani je blo dost sonca na stajerskem koncu ;)


Flanca je bla res malo slabse genetike se mi zdi al pa sem skopo premalo lukno ;) ,ni zrastlo drevo kot bi moglo,je bil malo vecji grmicek okoli 15g suhega,vrhi mali spicasti mastni,sinje plavi,minty aroma,ucinek kot da bi extazy pojedo;) totalno cisti high ,energetski skratka heft taki da ga se mors 1x sadit ... skoda da nimam vec slik.



cyndi pa pandora? :D ti se salis al resno mislis...povej malo vec ;)peace&respect
 

Latest posts

Latest posts

Top