What's new

HASH +

dziś znalazłem słoik po mazarze z marca był cały w białym pyłku na ściankach ięc wziąłem pędzelek i zgarnąłem z niego co trzeba... ulepiłem jedną maluteńką kuleczkę haszu, którą spłaszczyłem i wbiłem w dupkę szkiełka. :)
słoik od marca stał praktycznie zamknięty w ciemnym miejscu
hasz oceniam 10/10
smak: w życiu nie paliłem tak zalatującego żywicą sosnową haszu!
moc: 2 buszki leżąc na łóżku oparty o poduszki przeniosły mnie w indicowy świat hehe

jak najbardziej polecam! :)

 

Azzzzzz

Member
Veteran
Alijach: a czemu nie chcesz zakupic toreb do wodnego/lodowego haszu ? te torby sa w miare tanie i do dostania w polskich growshopach.
Teraz gdy one sa dostepne to moim zdaniem szukanie obrazow tkackich i reczne wytrzasywanie kifu tylko utrudnia zycie.

Pozdr
 
G

Guest

Siema azzzzz w którym polskim growshopie mozna dostac te torby do haszu bo szukałem i niemogłem znalesc podaj linka

Dzieki panowie za linki
pzdr
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Remo: http://shop.growshop.pl/ tutaj sa, ale pamietam ze byly gdzies indziej, napewno sa na ebayu i w sklepach w innych krajach. To nielegalne nie jest, smialo mozna zamowic.

ps. nawet chyba w tym threadzie byly adresy do tego.

Pozdrawiam :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Moj wlasny hashishi - 30 min trzepania lisci i mam 1g na zaklimatyzowanie sie w Polsce ...


jesli sie z nikim w polsce nie dogadam to zwalae to na ten 1g hashu :muahaha:

p.s. dziekuje bracie za sita .... pozdro

ediee: zdjecia z 8/18/2008 datownika nie ustawilem :spank:
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
:wave:

witam :D

mniam mniam zz!:yes:

a ja dzis tez zrobilem sobie haszik:smile: (zaraz testuje) hehe

ok zdjecia:
58451raz1.jpg


58451dwa1.jpg


58451tri.jpg


58451czti.jpg


pozdrawiam wszystkich pozytywnych zawodnikow!:smile: :wave:
 
O

oddworldDormé

mniam mniam zz! :rasta: Tak jahman niema to jak swoimi rekami przysądzić dobrej klasy stolec do palenia :D
Ja również pochłonąwszy sie szmocą .... w sumie to zajebałem sobie bucha padając na ziemie i jak to rzekł eF-I-eS-Zet :
Kręciłem łbem na lewo, na prawo
W końcu podniosłem się i wstałem
I stoję i z gęby słowa wypadają
potem coś u huraganie i niesieniu treści :D - pewnie chodziło mu o te żołądkowe .To sprawka tego jerozolimskiego straganiarza co mi to wcisnął za bagatela -kilo 4 złote .Śmierdzi mi tu herą .Typowy stoned ale w wersji bubble czyli ciężkość na mózgu x10
ten hasz robi z głowy poligon Nevada i wyciska syfy w płucach

318831.JPG


318832.JPG


31883111.JPG


BUBBLE RULEZ ! :jump:
 
T

thcfanatic

ku.wa ale smaka robicie haszu juz rok w ustach nie mialem poprostu brak dostepu
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
jak do tej pory palilem tylko kilka razy wlasny haszysz...raz podczas obierania krzakow jakies 2 lata temu i z rak kazdy zdrapal zywice to wyszla solidna kuleczka byl boski...a raz z samego Maroczka...zabijajaca moc...jedno wiadro i odlot jak nie wiem co :D pozytywnie :D
 

hodowca

Active member
Veteran
najlepszy jest ze swiezych zamrozonych topów -nie liści.wtedy wychodzi prawdziwy full melt,a bańki są przezroczyste, w drugiej kolejnosci są suszone topy ,a na koncu hasz z suszonych zmielonych topów i liscii...
 

Kolobrzeski

Member
thx hodowca, haszyk zamierzam zrobic z trimowanych lisci bo sa bardzo ladnie oblepione i troche ich jest:)

musze spread some reputation before giving...hehe

EDIT: pierwsza mala grudka ice hashu :jump:

29947czoko.jpg
 
Last edited:
Top