What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Handlowe CBD

Ikser

Member
Siemano po latach. Wracam do korzeni, ale nie pełną gębą.
1 stycznia zakończyłem wyrok w zawieszeniu za hodowlę.
W 2019 odwiedzili mnie smutni panowie i zardzewiałem od tego czasu, całkowicie wypadłem z obiegu..

Tydzień temu wykupiłem pierwszą receptę ale po takim czasie nawet 0,2 Jacka herrera z vapo to dla mnie za dużo i szukam jakiegoś wypełniacza żeby zapchać komorę w sprzęcie.
Da się kupić jakieś dobre susze CBD na rynku żeby się trochę oszczędzać na stare lata?
 

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Siemano po latach. Wracam do korzeni, ale nie pełną gębą.
1 stycznia zakończyłem wyrok w zawieszeniu za hodowlę.
W 2019 odwiedzili mnie smutni panowie i zardzewiałem od tego czasu, całkowicie wypadłem z obiegu..

Tydzień temu wykupiłem pierwszą receptę ale po takim czasie nawet 0,2 Jacka herrera z vapo to dla mnie za dużo i szukam jakiegoś wypełniacza żeby zapchać komorę w sprzęcie.
Da się kupić jakieś dobre susze CBD na rynku żeby się trochę oszczędzać na stare lata?
Dobrze będzie znów być wolnym. Czas odbyty.
Bądź ostrożny i bezpieczny. Informuj nas.
 

Rystal

Active member
to w polsce już trawka na recepte jest ? hehe
w życiu jeszcze CBD nie próbowałem ale widzialem od znajomych na zdjeciach i zawsze jakoś średnio te kwiatki wygladały
 
Top