What's new

Haideți la săpat ! Outdoor 2023

babygrower1

Well-known member
Incep eu

Am un northern lights auto de 3-4 sapt nu mai stiu exact
azi 1 martie am bagat 3 boabe de white whidow auto in ghivece de 4 litri umplute cu turba

astept sa va afisati si voi plantele
:sasmokin::sasmokin:
 

Attachments

  • 4815ACE5-E5B9-4958-A078-836E72AEBE8A.jpeg
    4815ACE5-E5B9-4958-A078-836E72AEBE8A.jpeg
    1.5 MB · Views: 99
  • image.jpg
    image.jpg
    3.7 MB · Views: 113

babygrower1

Well-known member
Da nu ai avut unde sa le ții măcar o săptămână două sub becuri până le scoți afară?
Și cred că încă e devreme zic eu , aici încă sunt temperaturi sub zero!
In rest succes! Baftă!
Sunt în sera, ziua pana la ora 17:30-18 sunt peste 22 de grade și seara le pun pe o masa acoperită cu folie microporoase unde este încălzire prin țevi și 2 aeroterme, seara sunt peste 10 grade
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Prin furtunele de jos trece apa si curge prin picurare?
Salata arata bine!
Ce mai cresti prin sera?
 

babygrower1

Well-known member
da curge prin picurare, ceapa verde acum au răsărit răsadurile de roșii și ardei și zilele astea o sa pun și niște pepene verde

cele mai mari salate nu au stat in orice pamant
au stat in pamant composana in carefost cultivat cannabis
:watchplant: 😁😁
 

Attachments

  • 172ED553-69C8-4659-B124-C31CEAA2DE14.jpeg
    172ED553-69C8-4659-B124-C31CEAA2DE14.jpeg
    2.4 MB · Views: 74
Last edited:

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Sunt în sera, ziua pana la ora 17:30-18 sunt peste 22 de grade și seara le pun pe o masa acoperită cu folie microporoase unde este încălzire prin țevi și 2 aeroterme, seara sunt peste 10 grade
Eu tot le-aș mai fi ținut 2 săptămâni sub becuri! Asta e părere mea tu faci ce vrei!
Dacă calculăm că se luminează la 6 dimineața și la 6 seara se întunecă, deci sunt 12 ore de lumina, și lumina directă 8 ore daca le prinde și pe alea!
In schimb sub becuri ai putea să le oferi și 16-18 sau chiar 24 !
Da, na fiecare cum știe!
Oricum succes!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
@babygrower1, avantajele de a avea o sera. Mai vedem o salata care nu este crescuta pe marginea drumului. Incearca sa nu prinzi cadre largi cu sera si tine pentru tine.

@Mitsuharu, frumos meniul !
Se vede ca esti talentat :D
Nu imi dau seama culoarea pielii pe ce este facuta. Pe felia de paine? Sau pe o forma de ciocolata? Sau ai matrita?
 

babygrower1

Well-known member
pff doar în iunie o sa vina :))) pana atunci o sa culeg tot, și regulare nu o sa plantez niciuna la mine în grădina am găsit câteva locuri de guerilla, oare mistreții mănâncă cannabis? nu de alta da anu trecut mă plimbam cu crossu și am speriat mistreții dintr un lan de porumb dacă eram pe jos probabil nu mai eram printre voi :))) e foarte aproape de lanu Ala de porumb de-aia zic la 1km cv de genu
 

babygrower1

Well-known member
azi am scos prima mea clona afara din dom si am pus o la geam de curiozitate acum 3 zile am desfacut jiffy u usor si a reusit ! am bagat o iar in jiffy intr un ghivechi mic cu pamant agro pt rasaduri

edit:ii sunt lasate frunzele ca e plin pamantu de apa :sasmokin::canabis:
 

Attachments

  • 9F56B318-3126-4BE8-B1F9-41BE794FF342.jpeg
    9F56B318-3126-4BE8-B1F9-41BE794FF342.jpeg
    1.2 MB · Views: 75

DcSantos

Active member
@babygrower1, avantajele de a avea o sera. Mai vedem o salata care nu este crescuta pe marginea drumului. Incearca sa nu prinzi cadre largi cu sera si tine pentru tine.

@Mitsuharu, frumos meniul !
Se vede ca esti talentat :D
Nu imi dau seama culoarea pielii pe ce este facuta. Pe felia de paine? Sau pe o forma de ciocolata? Sau ai matrita?
Culoarea pielii e sunca cu care sunt facute si sendvisurile cel mai probabil !:))):joint:
 

DcSantos

Active member
stau pe ip real, n au cum sa ne afle ip-u printr o poza :))

edit:totusi e icmag nu pro canabis România sau cum era forumu Ala lu spliff :)))
Pe forumul lui Spliff mi-am facut eu ucenicia!:)))) Aveam cont acolo,doar ma uitam si culegeam informatii . Grow nu aveam cum sa fac la momentul respectiv din multe considerente insa imi uitasem parola la cont si dupa ceva timp am aflat ca i-au saltat pe admini si nu am mai intrat niciodata pe cpc, asa se chema .:joint:
 

DcSantos

Active member
Era o piesa care imi placea de spliff . Are careva un link cu canalul lui de soundcloud daca il mai are?:joint:
 

DcSantos

Active member
pff doar în iunie o sa vina :))) pana atunci o sa culeg tot, și regulare nu o sa plantez niciuna la mine în grădina am găsit câteva locuri de guerilla, oare mistreții mănâncă cannabis? nu de alta da anu trecut mă plimbam cu crossu și am speriat mistreții dintr un lan de porumb dacă eram pe jos probabil nu mai eram printre voi :))) e foarte aproape de lanu Ala de porumb de-aia zic la 1km cv de genu
Le place mai mult porumbul. Planteaza niste popusoi pentru deruta ! Sper sa functioneze! Cu placere pt. pont,am o tura moca cu atvul prin lanul de porumb cand ajung prin tara!:)) :joint:
 

Latest posts

Latest posts

Top