What's new

GrowLog by Konopnicka

siema tu jest moj growlog.
pokazuje fotki ktore zrobilem.
tia dobra nie marudzic, na szybko wrzucalem i jestem facetem :p

a wiec box: kartonowy, dosc mocny, skladany na szybko,
oswietlenie: 14 swietlowek kompaktowych 20W, około 14 tys lm.
2 coolerki PC pompujace swierze powietrze
soil mix: 4:6 [keramzyt/ziemia-11pln za 10 litrow compo-sana]
odmiany to: ww/hk/t44 to ta najwieksza planta z ktorej jestem dumny:)
obok niej rosnie SR - sweet roxana dwie dlatego ze tak zalozylem na poczatku ale zmienilem zdanie i bylo male przemeblowanie, no i teraz slabsza wyrwe a silniejsza niech rosnie :) a i lece 24/0 bo nie mam hajsu na timer narazie, pod koniec kwietnia przezucam sie na 12/12 i zaczynam delikatnie podlewac kurzakiem.

edit: co do wieku, najwieksza ma 3 tyg, a te male maja po tydzien


WWxHKxT44


WWxHKxT44


WWxHKxT44


sweet_roxana


sweet_roxana


sweet_roxana


sweet_roxana

pozdro!

ps to moj pierwszy indoor - wczesniej byly tylko out'y, a i wykladam box kocem termicznym aka ratunkowym, ale na to tez trzeba miec te 8 pln ;)
 
D

dEv-9

Powiem ci: LIPA. :confused: Nienapisalas/nienapisales jaka odmiana, jaka lampa itd. :smile:

Ale fotki i tak nadrabiaja braki. :D
Sliczne krzaczki.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
No no kurcze, wysyp growlogow na forum, ale fajnie :smile:
Czy moge sie do Pani przysiasc, Pani Marysiu? :eek:
 
G

Guest

no to nutka realizmy :
planty nie zadobrze wygladaja chyba trzymales je za daleko lampy bo strasznie sa powyciagane i czemu masz dwie roslinki w jednej doniczcze?? troceh malo profesjonalnie do tego podszedles zadnego opisu jaki setup i ogolonie podstawowe info na temat wieku odmiany itp
 
za daleko ? napewno! ale bylem zmuszony, czasem trzeba improwizowac,a le mysle ze zdaza sie jeszcze ukształtowac :) pozdro :]

ps mam masakryczne problemy z przegladaniem tego forum, przez ciasteczka, bo sie loguje wchodze na threada i juz jestem logged out :/
 
mam mozille i opere i tak mam ustawione ciastka ze sie gubia te servisy, ale inaczej nie chce trzymac bo przypal.

Wymiary boxa to:
50 cm szerokosc
40 cm glebokosc
100 cm wysokosc

edit: mam problem!!!! liscie usychaja od czubkow najwiekszych palcow, i na jednym pojawily sie jakby brazowe(wypalone)kropki, boshe powiedzcie co sie moze dziac, nie wszystkie usychaja dzieje sie tak z starszymi duzymi liscmi, te wyzej sa okej. ale przeciez to jedno pietro roznicy. :| HELP
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
to moze byc duzo zeczy. pszesadzenie do wienkszych doniczek moze pomuc.
zaduzo czegos,albo zamalo,hehe
mlodym niedawaj zadnych dodawek chyba ze wiesz co robisz. nie zamokro tesz nielubio.
poczontki so najgorsze . ja tesz mam prpblemy z malymi. ale jak jusz zaczno rosnonc to wszystko wruci do normy.
bendzie dobze

peace
 
huh, no co moge to robie. czy wiatraki pc wystarcza do wymiany powietrza ? nie mam generatora CO2, box jest miedzy ubraniami w szafie, 2 coolerki pompuja powietrze do srodka.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Czesc Maria, no mi wystarcza wiatraki 8cm, tyle ze mam 4. Jeden wyciaga powietrze z zamknietej pod szklem lampy, drugi miesza w boxie, trzeci wyciaga powietrze z boxa, czwarty tloczy powietrze do boxa. Mam 26-27 st C przy gornych szczytach - podobno jest to dobra temperatura.

pozdr, kov
 
okej przebudowalem boxa, wyjebalem futra matki z szafy :p i zamontowalem wiecej wiatrakow, wylaczylem 3 swietlowki(nie zrobi wiekszej roznicy jesli chodzi o swiatlo a jesli chodzi o temp to robi i to duza.. w ogole strasznie sie grzeja te kompaktówki.....) i jest duzo chlodniej, rosliny chyba to polubily :];];];];] pozdro bro!

ps zauwazyliscie ze na icmag'u tylko na polsce zawsze praktycznie ktos siedzi ? przynajmniej u mnie tak wyswietla :D pozdro :]
 
info: od dzis przezucam planty(mimo iz niektore sa chore i małe) na 12/12 z powodow bezpieczenstwa(mniejszy box ale narazie sie mieszcza). mysle ze dadza rade. problemy z schnacymi, zawinietymi liscmi skonczyly sie razem z obnizeniem temperatury.

zmiana fotoperiodu miala nastopic 30 kwietnia, ale niestety bylem nie ostrozny i moj kochany tatus wjebal mi sie do szafy:/

pozdro all!
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
no i jak tam te planty czlowieniu?

widze ze dlugo nic nie pisales..

rosna jeszcze? a moze na out poszly? :D

pzdr
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
He he, gdzie nie zajrze na necie, wszedzie NKOTSA pelno :wave: Nie nudzi ci sie tam na Wescie? Jakichs kumpli porzadnych masz?

pozdr, kov
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
buhahah kov ty tu byles duzo wczesniej niz ja ;)

na nude nie narzekam, a jak to ktos ladnie ujal variety is a spice of life, nieprawdaz?

pozdro stary
 

Latest posts

Latest posts

Top