What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Growbox in boxa: 100x120x200 cm; 2 x 250w HPS

Status
Not open for further replies.

boltzar

Member
Ardeleanul: high-ul e foarte euforic, si n-are timp sa ma loveasca la memeaca pentru ca atunci cand incepe moleseala mai bag un joint :). Acum ma ocup de hash, ca iarba mai ustura un pic pe gat.

Explo: am tinut cojile in soare pana s-au facut crocante. Sa stii ca functioneaza si pe post de dezumidificatoare cojile astea. De 2 ori le-am pus iar la uscat, ca au absorbit din umezeala ce a mai ramas in buzi.
Merci de idee, plantele celelalte le pun separat!
 
D

DmX

ma nene vrei sa iti fac japca?:)))))) ai de plm ce e acolo grrr ca ploua in gura bv bv
 

dubite

Member
Dragi tovarasi si pretini!
- Bud uscat. Nu e toata productia, vreo 4 plante le am inca atarnate. Buzii sunt intr-o cutie de plastic de 10l inchisa ermetic deasupra de niste coji de portocale.
- Vreo 12g de hash din frunzele cu celulita sticky de pe buzi. In poza e ce a ramas, ca momentan ma ocup de el:


- Hash oil pe fundul unui dop de sticla, dar suficient sa fac praf cam 20 de preoti care vor tine sfanta slujba de Inviere. Sa vezi atunci vrajeala:

Dupa munca si rasplata as zice!!
 

sznake

jarhead
..suficient sa fac praf cam 20 de preoti care vor tine sfanta slujba de Inviere.
Sa inteleg ca ai 20 de amici preoti care fumeaza? :) De preoti betivani am mai auzit, si vazut! Dar de preoti stoneri, asta e ceva nou si interesant.. :)
 

edster

Member
treaba buna boltzar,ma bucur ca esti unu din userii care fac, nu vorbesc si pun multe intrebari fara rost.
Pace su un Paste Fericit in adevaratul sens al cuvantului.
 

boltzar

Member
Ma gandeam eu, ca sunt in oras cam 20 biserici, si toti popii in noaptea de inviere sa fie fumatzi. Mamaaa ce slujbe ar iesi!!

Va multumesc pentru urari, si eu la randul meu va doresc tuturor un Paste fericit si linistit, cu multe jointuri pe langa drob :) !
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
"fumam de-o marijuana con Santana, noi fumam cu popa si-i luam in pula sutana"
bv boltzar!
 

MJgrow

Active member
nu cred ca ai sa reusesti sa ii dai popii sa fumeze mai ales in noaptea de inviere.

si iti spun in mod sigur pentru ca am avut o oarecare legatura cu asa ceva. (nu sunt preot, dar era cat pe' aci)

pot sustine chestia asta cu argumente clare(pot fi si exceptii poate in proportie de 0.01%)

aia cu 20 de popi a fost asa ca si termen de comparatie.

dupa tine cam cat timp te tine toata treaba aia? 6 luni? 1 an ?

fa un calcul :)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
consum mare era daca spunea o saptamana sau doua. asa e chiar lejer, probabil cate un joint mic odata la cateva zile sau unul mai mare pe sapt.. :)
 

ganjamind

Member
foarte frumos thread-ul...
felicitari Boltzar!
la prima recolta 60 g 3 plante aveam impresia ca ma va tine minim jumatate de an...dupa o luna jumatate..ma combinam cu prietenii la colt de strada la cate un g de la dealerul local...
Tu ai scos mai mult deci sper sa iti tina mintea aprinsa o perioada destul de lunga..de preferat pana la urmatorul grow..:)
Ce am obs la tine este faptul ca plantele erau diferite ca si marime...este mai bine ca pe viitor in indoor sa le tii pe toate la aceeasi inaltime ori prin lst ori printr-un topping controlat deoarece nu pot beneficia toate de aceeasi intensitate luminoase,unele crescand in detrimentul altora,per total rezultand o productie mai mica.
cred ca acum este cazul sa imi aprind si eu un Afgan...:)
 
C

cannabis god

pana la urma,ai cantarit produsul final?ne poti spune cate grame erau? 420!:joint:
 

Confuz

New member
Multi va credeti pre buni in asa ceva si va este greu sa dati un rasp concret aici sunt zeci de pagini era mult mai usor sa intrb pe cineva si in felul acesta mai socializam ! da in fine nu am sa mai pun intrevari ca vad ca pe multi de aici ii deranjeza acest lucru. sinu are rost decat sa pun intrebari si sa mi se raspunda intr-un mod ironic mai bine laso asa!:-j
 
Status
Not open for further replies.
Top