What's new

Growbox in boxa: 100x120x200 cm; 2 x 250w HPS

Status
Not open for further replies.

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
am spus ca asta e partea cea mai grea... nasol nu? daca vremea ar tine le-am usca afara nu?
 

sznake

jarhead
@boltzar: Amenajeaza in box un "separeu" umbrit de lumina unde sa le poti usca..
O cutie mare de carton, ceva de genu?
 

boltzar

Member
@boltzar: Amenajeaza in box un "separeu" umbrit de lumina unde sa le poti usca..
O cutie mare de carton, ceva de genu?

Parca mi-ai citit gandurile. Am facut rost de o cutie de frigider si am amenajat-o ca pe un growbox, cu tub de evacuare si ventilator pe el, gaura jos pentru aspiratie. Deja nu mai miroase asa rau.
Ieri vorbeau doi bosorogi la scara: "dom-le, s-au pisat pisicile in subsol, pe unde or fi intrat acolo ?" :)
 

boltzar

Member
Cele care le-am taiat au abia 5 zile, le mai las inca atata si pe urma le trim-uiesc. Celelalte mai au un pic :)
 
D

DmX

am citit . urmarit acest thread tot esti meserias si cu tupeu sa faci in boxa de la bloc:)))) sa le savurezi sanatos si fericit:D
 

boltzar

Member
Sarumana de urari! Pe scara sunt singurul barbat sub 50 de ani :), prietenii imi spun "nenea gerontofilu'", ca dupa ce fumez mai fac cate o sezatoare cu babele afara la banca. Am vreo cateva codoase carora as vrea sa le bag cate un joint in plamani, da' daca se invatza ce ma fac ?
E o experienta total noua pentru mine, indoor-ul asta, si deja ma visez intr-un halat alb printre multe fete verzi de acum inainte. Frica n-are de ce sa-mi fie, nu dau la nimeni in cap, nu fur de la nimeni si nu vand la nimeni!
Pe de alta parte, nu stiu cati dintre voi aveti familii, da' eu ma gandesc serios sa plec definitiv din tzara asta, ca a ajuns de cacat! Imi iau cetatenie congoleza si ma intovarasesc cu Gantz!
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top