What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Grow in viitorul apropiat

fenomeno_djo

Active member
Pentru ce iti ceri scuze ? :laughing:
Fa ce vrei, eu doar am un "bad feeling". S-ar putea sa ma insel. Dar, sincer, ma asteptam la un alt raspuns daca era cazu :D
 

narcox

Member
Pentru ce iti ceri scuze ? :laughing:
Fa ce vrei, eu doar am un "bad feeling". S-ar putea sa ma insel. Dar, sincer, ma asteptam la un alt raspuns daca era cazu :D

Dacă tu crezi ca m as juca cu libertatea mea, e trist.
@vasy credeam ca suntem o comunitate unde ne ajutam, nu prea imi place sa fiu luat peste picior la modul ca "rad inainte sa vad ce a scris "
Oricum , bafta tuturor. :)
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Mă narcox tatica ! Nu trebuie să te superi nu ai de ce! Feno si explo au vrut să te avertizeze că riști dar fiecare a ziso în felul lor! Ca să înțelegi ce au vrut să spună este ca te expui unor riscuri care nu sunt bine venite! Dar alții mai bătrâni nu mai au răbdare cu tineretul de asta reacționează așa! Zimi ca nu zic bine?! Dacă am greșit corectează- mă! Pace! :smoker:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nush man de ce ma bagi si pe mine in aceeasi oala. Nu mi se pare sa il fii deranjat cu nimic. Ba chiar l-am incurajat mai demult cand se panica aiurea. Acum, nici feno nu cred ca a zis-o cu rautate, dar in acelasi timp daca toti am lua tot ce se zice pe aici in serios ar trebui sa ne intalnim regulat sa ne impartim pumni. Chill out and smoke some more.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Scuze explo poate ai înțeles greșit eu am vrut sa zic ca si tu i-ai spus că se expune la un pericol, si feno la fel numai că feno a fost un pic mai direct! Mai drastic în exprimare! Scuze inca o data explo!
 

fenomeno_djo

Active member
Lol, nu i-am zis cu rautate... dar daca el a fragil ca sticla si se panicheaza la orice se spune pe internet... ganditi-va ca daca vine un "prieten" de-al lui imbracat in gabor si-i face o interogare, scurt si direct, il sperie putin, el pleaca din tara sau cum ? :D

Si mie mi se pare ca e cam tinerel, de-asta i-am zis-o fara menajamente si spre binele lui. Tinerii din ziua de azi "always beat around the bush" iar eu i-am zis-o mai direct. El a luat-o personal si a facut ce fac majoritatea oamenilor nascuti dupa anul 2000, fac pe victima cand nu e nicidecum cazul.

Nu mai am rabdarea ce-o aveam in trecut. Am sa las omu in treaba lui :tiphat:

Apropo, interpretari ratate de mesaje ca in cazul acesta se produc cand nu cunosti persoana nici macar putin. De-asta chatul e un loc in care putem toti intra din cand in cand sa mai fumam un cui, bem un vin, stam la o discutie, sa radem si sa ne facem seara mai placuta. Cateodata incepi la ora 22 si cand te uiti la ceas observi ca e 4 dimineata. Time flies when you're having fun conversations :tiphat:
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Eu macar aveam 50 de fire in camera cand aveam noaptea cosmaruri ca m-a prins garda... :D
Na, ca iar am visat ca m-a turnat cineva, si n-am decat seminte in casa. Si-afara ninge. O fi vreun semn, ca ieri ma pregateam de crescut ceva: nu de alta, da' sa nu imi pierd indemanarea cu watercuringul...
 

Latest posts

Latest posts

Top