What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Glowstarz - Paradise Seeds

JackSprw

Active member
32. Nap

Ec 1.75, locsolás napi 3x.

IMG_0623.jpeg
IMG_0624.jpeg
IMG_0621.jpeg
IMG_0629.jpeg
IMG_0627.jpeg
 

JackSprw

Active member
40. Nap

Ahogy a képeken is látszik, van némi tápelem felvételi probléma, amit legnagyobb valószínűséggel a gyökérrohadás okoz. Ennek enyhítésére 2x kaptak már proplantot, a két kezelés között 8 nap telt el. Szüretig még jópárszor ki lesz juttatva, jó nagy fasz vagyok, korábban kellett volna kezdeni.
A tegnapi tankcserénél tovább csökkentettem a CaN arányát a tápoldatban.
Új recept: F4 - CaN - MgSO4 1 : 0.4 : 0.1
Felkerült egy lámpamozgató is.

IMG_0638.jpeg
IMG_0640.jpeg
IMG_0642.jpeg
IMG_0656.jpeg
IMG_0653.jpeg
IMG_0648.jpeg
IMG_0654.jpeg
 

JackSprw

Active member
Nos, így néz ki egy legnagyobb valószínűség szerint pythium okozta vész, tessék megcsodálni! Utolsó öt hétben hetente kaptak proplantot beöntözve, ebből 3 alkalommal championnal kombinálva. A képek három napja készültek, 54 naposan. Terméskiesés így is lesz, kezelés nélkül valszeg már nagyobb pusztulat lenne. Nem lesz egyszerű kiírtani a kertből ezt a szart…

IMG_0711.jpeg
IMG_0710.jpeg
IMG_0708.jpeg
IMG_0704.jpeg
IMG_0703.jpeg
IMG_0701.jpeg
IMG_0700.jpeg
IMG_0696.jpeg
IMG_0695.jpeg
IMG_0694.jpeg
 
Last edited:

JackSprw

Active member
Tisztelt Nagyérdemű Publikum!

Betakarításra illetve feldolgozásra került a veteményes, az eredmény 970g szívható virágzat, plusz 5-10g, ami a nagy munka folyamán bele került a troposzférába. Ez valamivel több mint 0,8 g/w ami kifejezetten szar hozam, ám a rohadó gyökérzet ellenére mégsem akkora katsztrófa. Lett még ~250g trimmlevél, amiből további feldolgozást követően hasis készül.
Köszönöm a megtisztelő figyelmet.
IMG_0778.jpeg
IMG_0773.jpeg
 
Last edited:

Lagzilajcsi

New member
Helo.

Nyitok egy naplót ennek a körnek, lehet okoskodni.

View attachment 18920109

11.16. -án lettek ültetve, közeg 1,5 liter cocoperlit nemtomhány%, mert felhívtak keverés közben. Olyan 30-40 között lehet, EC 1.24-re tápozva.
Kaja:
Ferti4 - CaN - MgSO4
1 : 0.8 : 0.2 + foszforsav

600w hps van felettük, wing refi, cseréptől egyelőre 90 centire. 14-18000 lux.

Rh 60-70%, 20-24 celsius

1-2-3 hét veg következik.
Szia! Mekkora milyen teljesítményű szivattyú(k) vannak Neked ebben a rendszerben?
 

JackSprw

Active member
Locsoláshoz 350w 8000l/h búvár kb, ami rohadtul túl volt méretezve, hogy nyissa a 4l/h gombákat. Gomba nélkül nem ajánlok ekkorát, mert sterimo lesz a locsolótüskékből, hacsak nem szabályozod le mondjuk egy csappal.
Azóta átvariáltam a rencert, 90w 4500l/h (névleges!) teljesítményű kínaji külső szivattyút raktam be visszacsapó szeleppel, és csepegtető gomba nélkül fog üzemelni.
 

Lagzilajcsi

New member
Locsoláshoz 350w 8000l/h búvár kb, ami rohadtul túl volt méretezve, hogy nyissa a 4l/h gombákat. Gomba nélkül nem ajánlok ekkorát, mert sterimo lesz a locsolótüskékből, hacsak nem szabályozod le mondjuk egy csappal.
Azóta átvariáltam a rencert, 90w 4500l/h (névleges!) teljesítményű kínaji külső szivattyút raktam be visszacsapó szeleppel, és csepegtető gomba nélkül fog üzemelni.
Köszi szépen! És ez a szivattyú hány tüskét lát el Neked?

Illetve még az lenne a kérdésem hogy 1,8l potban,kókusz-perlitben elég lehet egy tüske/pot?
 

JackSprw

Active member
72 normál, tehát nem labirint tüskét. Elég lesz.
Az új szisztéma még nem lett tesztelve, de szerintem rendben lesz az is.
 

Lagzilajcsi

New member
Majd ha vettél osszad má meg mit is ér
Rendben! Ami most is megy jelenleg az csak 600l/h-s, és az szintén innen lett véve,egyenlőre fél éve hibátlanul működik…
Meg az anyák felett is ami van 50w-os lámpa azt is innen rendeltem,és meg vagyok vele elégedve…
 

Latest posts

Latest posts

Top