What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gantz are Sconcsi

mie mi se pare interesant cat de mici pot fi si cu floci pe ele ,te rog sa ne arati pana la capat ce se intampla .Is curios la ce dimensiuni ajung,astea chiar ar fi niste plante perfecte pentru crescut in pc-uri ,boxe,sertare,etc.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Le las sa creasca pt ca nu ma costa nimic sa le mentin in viata. Dar din punctul meu de vedere acest grow e un fail. Da, ok, am invatat ceva. Dar e un fail. Nu au cum sa produca destul ca sa merite efortul.
 

plm

Member
Mi se pare mie sau vad niste algae sau muschi care s-a dezvoltat pe suprafata solului? In rest, se putea si mai rau, zi mersi ca oricum ceva tot scoti, dat fiind faptul ca nu te costa nimic sa le tii, e chiar bine de tot.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
da. vezi alge. nutrienti, umiditate, ceva soare. a plouat de a rupt pe aici.

eu cand am inceput cu ele nu mergeam pe "oricum ceva tot scoti" dar cateva greseli si... aici suntem.

mi-am invatat lectia cu automatele. cu mult timp in urma am scris ca unul dintre cele mai naspa lucruri ce ti se pot intampla e un grow perfect. nu inveti nimic. macar am invatat ceva de data asta
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Partea buna e ca arata sanatoase toate. Scoti acolo de-un weekend de distractie. Vremea se pare ca inca tine cu noi, ar trebui sa fie ok.
Si ale mele, cele auto is cam nedezvoltate, un batz de 50-80 cm fiecare. De scot 25-30 grame pe bucata e bine la cum arata. Regulare puse in acelasi timp cu cele auto is mult mai bushy si mai inalte. Nu voi mai pune auto o vreme.. sau poate niciodata. Adica uitasem si care sunt auto si care sunt regulare (nu mai am hartile pe care le facusem cu fiecare planta din spot), dar se vede diferenta chiar si de la distanta. Pana nu gasesc desenele alea nu stiu nici ce strain e fiecare.. macar am peste 75% femele, fara sa folosesc seminte fem. Si cei mai multi masculi au fost la auto. :))
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
acum le-am cam abandonat. nici nu mai stiu cand am udat ultima oara dar pamantul inca e umed de la ploile frecvente.
50-80? ehe... asa aveam si eu in primavara. asta e. asa mai invata omu.
griji nu imi fac pt material de fumat pt ca inca mai am.
auto am sa mai cresc. nu sunt rele. dar recunosc ca imi e dor de regularele fumate la inceput...ehe.. ce vremuri...
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
sa mori tu ca nu ai putut sa te duci la prima pagina

Bloody Skunk Auto
 
ba eu citesc toate threadurile dar nu m-am gandit sa apas pe linkurile alea,poate nu le-am vazut... Chiar daca tie si la astia pro nu va plac plantele tale sa stii ca nu fac nici un fel de caterinca ca ti-am zis deja de 3 ori ca is foarte tari plantele tale si nu o fac nici din politete ca vezi doamne saracul Gantz. Mie o sa-mi fie de folos experienta ta pt ca vreau sa cresc plante exact ca ale tale in locul care o sa ma mut la anul ,mai mari nu as putea acolo daca vreau sa nu stie nimeni.Mersi fain ca ai decis sa ne arati cum sta treaba cu ele pana la capat.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Mai nu e asta. Intregul thread are cateva pagini. Totu e scris pe prima si cu un singur clic [First] ajungeai acolo.

Mersi de complimente. Eu sper ca threadul sa fie de folos si altora. Am facuto de oaie si sper ca altii sa nu repete experienta.

Eu imi fac nervi pt ca am avut mari sperante si am crezut ca stiu mai bine. E clar ca m-am inselat.

Asta e...
 

Latest posts

Latest posts

Top