What's new

g1enek OUTDOOR 2010 / INDOR 2010

g1enek

Member
Witam, wkoncu sie zmusilem i porobilem zdjecia.

SPOT 1

Miejscowka : bardzo trudno dostępna, ogrodzona siatką takze przy kazdym wejsciu trzeba przeskakiwac. Jest to czyjas stara działka, nieuzytek od kilku lat, pare lat temu kumpel miał tam jedna rosline ( cinamona , z ktorej wyciagnal cos ~200g,) dlatego wybrałem tą miejscowke

Odmiany oraz czas wysadzania

Jest tam 7 roslin, ktore wysadzone zostaly okolo 5 do 10 maja, niestety nie zapamietalem dokladnie.

Odmiany
to:

  • Hot mix (wiadomo od kogo):thank you:
  • Early Dog ( od tego Pana co wyzej )
  • Menage Trois ( od tego Pana co wyzej )
  • Blue moonshine x Chemdog DD ( od tego Pana co wyzej )
  • GG x DP ( od tego Pana co wyzej )
  • Hot Mix ( od tego Pana co wyzej )
  • Passion

Podloze/nawozy/inne

Z braku pieniadza nie inwestowalem w ziemie kupna, ani zadne dolomitu saletry itp., dlatego jest jak jest.
Ziema jest to prawdopodobnie ziema brunatna, podczas kopania dołkow zauwazylem sporo glizd w ziemi co swiadczy bardzo dobrze.
Niestety w tym roku jak wszedzie i na tym spocie jest bardzo duzo mrowek :( Lecz jakis miesiac temu potraktowalem wszystkie takim preparatem na owady ( plynny nawoz do spryskiwania dolistnego jak i do glebowego ) , oraz slimakolem. Naszczescie wielkich szkod na tym spocie robactwo mi nie wyzadzilo.
Podlewane biohumusem/florovitem oraz atami.:gday:

A o to zdjęcia:witch:

1.MENAGE TROIS 2.EARLY DOG 3. gg x dp lub hot mix 4. blue moonshine x chemdog 5. gg x dp lub hot mix (2) 6 . HOT MIX 7. PASSION



pozniej dalsza relacja z innych spotow, narazie nie mam czasó
z farcikiem
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
witam
niezle g1enek bardzo ciekawy zestaw genow,dobrej pogody i bezprzypalowej uprawy zycze.siadam w pierwszym rzedzie i czekam na kolejne updaty


pozdro
 

g1enek

Member
ogolnie mowiac, to sory ale nie zdazylem wszystkiego napisac a jade za 10 min za granice na kilka dni, takze juz za tydz dokonczenie relacjii reszta fotek z outa oraz pelno fotek z in'a
pozdro z farcikiem



cos na mile oko , early dog




oraz pure power plant

zapraszam do mojego albumu
 

g1enek

Member
FOTKI Z poczatku lipca

SPOT 2

Miejscowka : Ogolnie to zalasami i za polami

Odmiany/ data wysadzania

24 kwietnia - z kilku reg. ostala sie jedna Pani EARLY DOG, oraz PPP fem , oraz nl , swiss, purple maroc

early dog by HC


ppp fem



inny PPP



MENAGE TROIS




1 czerwca - ze spota 8 kszaczkowego zostalo 5 z czego dwa byly meskie i ostały sie trzy: maroc, menage trois, Cannalope x Shiskaberry x The Pure

NL ( wysadzony 1 czerwca , ze dwa miechy w kubku wczesniej )
wokol ktorego zrobila sie kopa mrowisk



swiss mix


miesięczny Cannalope x Shiskaberry x The Pure


miesieczny menage trois


miesieczny maroc


miesieczna pestka od dilla
 
Top