What's new

free

cooopa

Member
1 LUFIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to tu zes mnie zaskoczył! oj io to łdnie musisz teraz mniec (tzn wtedy :biglaugh: )
 
D

dEv-9

z Rana mam najprzyjemniejsza bombe, jak sie wyspie i nic mnie nie boli. :smile:

Bo wieczorem to juz maly zamulacz sie robi.

Wczoraj byl dzien kobiet. Wiec pozdrawiam wszystkie babki. :smile:
(Chociaz pewnie zadna tego nie przeczyta :wave: )
 

cooopa

Member
dolaczam sie do zyczen :smile:
ale powiem ci ze jak kiedys wstalem nikogo na chacie to lufa za ranca z bratem w reke i puf-puf to bylo milo ale potem bylo wielkie sniadanie
 
D

dEv-9

Kto sie zlozy na bakanie? Bo bedzie nie wygodne spanie!
Kto mi wrzuci pietnastaka? Bo zapije dzis robaka!
Kto nabije ladna rure? Bo w ulicy zrobie dziure!
Kto mi odda dzis calaka? Bo se zwale zaraz ptaka!
Kto wylozy mi szczyt caly? Bo mnie dzis powina paly!
Kto zasieje nasion pare - Nie pohandluje towarem!
Kto zarobi na me ziolo? Buty mu wyloze sloma!

Pisalbym tak i pisal ale zaczyna mnie to nudzic na trzezwo. :smile: Elo :canabis:
 
heh Masz talent do rymowania, ale nie do rozrabiania :D ani zielem dilowania. No to miales przyjemnego tripa. Oby tak czesciej. To moze zostaniesz raperem ? haha Proponuje hihgman always high. Mam dobry humor dlatego tak pisze :)
 
D

dEv-9

Anubis niestety bylem trzezwy. :yummy:
Hmm nie odpisali mi jeszcze jak cos. :confused:

Mr. Smee mi tezzzz, szczegolnie jak widze ze cooopa odpisuje na wszystkie tematy na stronie. :smile:
Niewiem ktory wybrac i wychodze hehehe. :smile:
Tylko nie obraz sie misiu. :friends:
Bog ci w zbiorze wynagrodzi. :friends:
 

cooopa

Member
powiem Ci tak dzieki napewno sie przyda co do tych zbiorach :smile:
Ale kurwa co ja mam robic jak nie mam co robic to wbijam sie na to forum i plumkam w te klawisze i odpisuje a cio mam robic staffu nie ma bo nie ma hajsu plonoow jeszce nia ma albo juz wiec nie ma co kopcic nauki nie ma ni hu hu nie ma co robic to robie klik-klik


pozdrawiam
 
D

dEv-9

Hehehe no i prawidlowo, tak trzymaj, ruch chociaz jest. :smile:

Dzisiaj sie ostra biba w nocy szykuje. :friends: :canabis: :joint: :yummy:

Wreszczie, po 2 dni niepalenia sobie zapale. :smile:
 

Ikser

Member
Mnie dziś czeka Ooostra bibka... Jade na noc do kolezanki do warszawy:p:p i z nią na całą noc na domówke:D:D:D:D:D.... Czuje, ze bedzie ciekawie, tylko przejebane z tym, ze prosto po imprezce wsiadam w pociag i 2 godziny do szkoly:(... Ale zapakuje rure i bedzie fajnie w szkole... Dzis jednak przewiduje tylko Alko;)... Trzeba czasami odpoczac od palenia...(dobry i jeden dzien)!!!
 

cooopa

Member
a po co odpoczywac palenie nie szkodzi nie zabija tylko czlowiek sie leczy
polecam fajny filmik The Simpsons-Medical Marichuana
to jest symatycznr movie o sympatycznej tresci;]

pozdrawiam
 

Ikser

Member
Oj dzialo sie dzialo... wszedlem na bibe, a wszyscy juz sztywni hehehe... Kurwa chory jestem.. brzuch mnie napierdala... Lubie jak pachna mi palce na drugi dzien:p. hehehe... Jak jechalem pociagiem, to przykimalem troche, w szkoe posiedzialem na pierwszel lekcji i powrot do domu.. ojebalem cos spaliłem rure Romp19xDC i w kimacza... pospalo sie 3 godzinki i zaraz lece odpoczac na dobre.... Pozdro!
 
D

dEv-9

Ikser said:
Oj dzialo sie dzialo... wszedlem na bibe, a wszyscy juz sztywni hehehe... Kurwa chory jestem.. brzuch mnie napierdala... Lubie jak pachna mi palce na drugi dzien:p. hehehe... Jak jechalem pociagiem, to przykimalem troche, w szkoe posiedzialem na pierwszel lekcji i powrot do domu.. ojebalem cos spaliłem rure Romp19xDC i w kimacza... pospalo sie 3 godzinki i zaraz lece odpoczac na dobre.... Pozdro!

No i bardzo pozytywnie. Tak trzymac, ja tez ostro jechalem dzisiaj, najprzyjemniejsza bomba chyba ostatnich dni. :biglaugh:
 

Ikser

Member
Tylko mnie brzuch tak napierdala,ze az mam shize, ze to cos powazniejszego;)... ide herbate z cytryna sie napic... YoZ...
 

Latest posts

Latest posts

Top