What's new

FOTORELACJA

greengirl

Active member
Witam Roxyk. Przypomniały mi się stare czasy, jeszcze za dobrych szarych stron hyperreala. Tutaj znaczna część ludzi odcina się od tego serwisu, ja tam zawsze będę go miło wspominał. Ty, Thor, Shakira-blondyna, koleżka gościa i wielu, wielu innych w znacznej mierze nadawali ton i kształtowali wygląd starego polskiego forum. Pamiętam, jak zaczynałeś, zadawałeś wiele pytań, co wyszło wszystkim na dobre, a u ciebie w ogrodzie w znacznej mierze zaprocentowao (widać zresztą po zdjęciach - piękne rośliny). Tak poza tematem - nie wiesz, co się stało w użytkownikiem "koleżka gościa"? Po tym jak się w pewnym momencie obraził ślad po nim zaginął, a szkoda, bo bardzo dużo wnosił do dyskusji.

pozdro

greengirl

p.s. nie wiem, czy mi się coś nie pokręciło, ale czy na OG nie miałeś przez pewien czas nicka "David"?
 
B

bronek

greengirl said:
Witam Roxyk. Przypomniały mi się stare czasy, jeszcze za dobrych szarych stron hyperreala. Tutaj znaczna część ludzi odcina się od tego serwisu, ja tam zawsze będę go miło wspominał. Ty, Thor, Shakira-blondyna, koleżka gościa i wielu, wielu innych w znacznej mierze nadawali ton i kształtowali wygląd starego polskiego forum
Swinte slowa!!
Gdyby nie roxyk i jego fotorelacje i gdyby nie thor z szakira i ich pestki-pewno nigdy nie zaczalbym uprawiac, a to cudowne hobby :kissass: .
poza tym jak mozna wieszac psy na forum, ktore wyszlo z tak szlachetna inicjatywa jak OS [szkoda tylko,ze to nie przetrwalo :badday: ].
 

roxyk

Member
greengirl said:
Witam Roxyk. Przypomniały mi się stare czasy, jeszcze za dobrych szarych stron hyperreala. Tutaj znaczna część ludzi odcina się od tego serwisu, ja tam zawsze będę go miło wspominał. Ty, Thor, Shakira-blondyna, koleżka gościa i wielu, wielu innych w znacznej mierze nadawali ton i kształtowali wygląd starego polskiego forum. Pamiętam, jak zaczynałeś, zadawałeś wiele pytań, co wyszło wszystkim na dobre, a u ciebie w ogrodzie w znacznej mierze zaprocentowao (widać zresztą po zdjęciach - piękne rośliny). Tak poza tematem - nie wiesz, co się stało w użytkownikiem "koleżka gościa"? Po tym jak się w pewnym momencie obraził ślad po nim zaginął, a szkoda, bo bardzo dużo wnosił do dyskusji.

pozdro

greengirl

p.s. nie wiem, czy mi się coś nie pokręciło, ale czy na OG nie miałeś przez pewien czas nicka "David"?
Cześć. Stary klimat Hyperrealnego forum to stare dzieje, ale miło je wspominam równie jak Ty. Kontakty z forum dawno gdzieś ulegly zapomnieniu, a jedynie z kim utrzymuje kontakt to sporadyczna rozmowa na gg. raz na jakiś czas z ... Qra Qrowskim;) Thoor88em (thx za wszystko) Bud Smoker (dobry ziom razem jeździlem z nim na spoty i pstrykaliśmy foty )Greenz (ten jakże znany dobrze dla starych forumiarzy z swoich wielkich wypowiedzi które były zawsze oparte na faktach z Overgrow r.i.p. ;[jakże ważnych faktach od bardzo dobrych farmerów,) Marcin Rolnik , s69 , swiety mikolaj , wishmaster i pare osob z stolicy, koledzy pamiętnego growera ktory został potrącony śmiertelnie na sylwestra pale lat temu ( Fanziela - szacunek za to co robił;) .
Faktycznie na początku kiedy zaczynałem zabawę z grow musialem sam dużo czytać i dużo pytać. wyszło mi to na dobre. podłapalem fach, szybko zacząłem praktyki i staż który trwa aż do dzisiaj. nigdy nie powiem że wiem wszystko na ten temat bo wiem że niewiem nic, z każdym rokiem ucze sie czegoś nowego, każdy rok jest inny i daje dużo nowych doświadczen które z czasem procentują, nie jestem doskonaly też popełniam błędy, do których się wam przyznaje ale staram się je naprawiać i nie powtarzać ich.
a co do użytkownika "koleżka gościa" to niewiem nic co się z nim dzieje! niemam z nim kontaktu
 
G

Guest

:wave: niewiem czy ty mnie pamietasz bo ja pamietam ciebie bardzo dobrze (pozytywnie jak najbardziej) :)
piekne rosliny jak zawsze zreszta oby tak dalej
pozdrawiam :respect:

e: hehe hypcio duzo mnie nauczyl :)) szacuneczek dla wszysctkich starych wyjadaczy :D
 
Last edited:
G

Guest

fanziel byl zajebisty gosciu a klimatu hyperreala w tamtych latach nic jusz nie wróci w kazdym bądz razie nie mozna tes zapomniec o jednym z najwiekszych oszolomow tamtych lat czyli champion hehehe :) szakira blondyna jak pamietam to ten koles ksztalcil sie wlasnei chyba na jakies botanice lub etno botanice a w kazdym abdz razie mail dosc duza widze na temat roznych ciekawych srodkow jak auksyny itd
 

roxyk

Member
Panowie dzisiaj byłem na spocie sciąłem dwie roślinki takie, które według mojej opini były najbardziej dojrzałe z wszytskich. Brakowało im jeszcze dwa tygodnie ale jak ktos ukradnie nie daj Bóg :spank: to zawsze to cos przynajmniej zostaną zdjęcia i przysmak na jesienny wieczór :smoweed: za chwile postaram sie dodac zdjęcia
 
zapierdzielaja, chyba niedawno zaczely kwitnac, moje ktore kwitna od tygodnia tak naginaj ze niewiem co to bedzie za 2 tygodnie sam niewiem czemu tak szybko obrastaj, moze czuja ze zbliza sie juz koniec

pozdro
 

roxyk

Member
zapraszam do oglądania zdjęc juz niedługo zbiory będę robił wiec dodam fotorelacje z tego własnie wydarzenia
 
Last edited:

syal

New member
Pamiętasz nasze pierwsze????????

Pamiętasz nasze pierwsze????????


siemka ROXYK sierodkowa to twój mix w tym roku miejscówke przerosły Pozdro ze stolicy(Fan ziela frends)
 
G

gelowas

stary hr to nie moje czasy, ale pamietam prosze ciebie jak wrzucales fotki na poczatku og, bardzo milo to wspominam, fajnie ze dolaczyles do nas tutaj, pozdrawiam i zycze powodzenia w tym sezonie
 

roxyk

Member
Panowie wczoraj byłem na zbiorach sciąłem cztery rośliny nie wielkie i zostawiłem na każdej po kilka gałązek tak co by zobaczyc jak będą wyglądały jak pójde po reszte :smoweed: sciąłem je za wczesnie ale nic w razie jak by złodziej sie przyplątał to zawsze mam cos dla siebie dodaje zdjęcia i zaprasam Was abyscie również prezentowali swoje osiągnięcia w dziedzinie Botaniki Konopnej :canabis: tymczasem zawijam sie od Pc wyciągam Ocb filterek i kręce lOl -a ;) za wasze zdrowie i nasze kochane dziewczyny uch zapomniałbym polecam batonika w zywicy smakuje wspaniale :D




 

Latest posts

Latest posts

Top