What's new

fotorelacja female seeds greenhouse,f2

kazuya20

Active member
Ripsta powodzenia ogólnie odnośnie Lemon Skunk faktycznie coś z nim nie tak u mnie było to tak że za kwitnięcie wzięła się dopiero po 2 miesiącach od przestawienia na 12/12 coś jej odbiło i skończyła po SSH ! może lubi niższe PH kombinuj bo będzie lipa jak u mnie pzdr
 

Chemik

Member
Cos z tym GHS jest faktycznie nie tak. Dziwie sie tylko jakim sposobem oni te nagrody zdobywaja. Miałem od nich The Church i Big Bang i na tle innych odmianek z fmls i dp rosły naprawde słabo. Koledze trafił sie Arjans Haze 1 który praktycznie nie miał mocy a kwitł chyba z 3,5 miesiaca. Tyle czasu przez tych dziadów zmarnowane. Mam teraz właśnie gratisowego lemon skunka i big banga które zamierzam dac na out. Zobczymy co z tego bedzie, może pod słoneczkiem zachowaja sie lepiej.
 

ripsta

Member
53 od przelaczenia jedne z lemonow jest najabrdziej spuchniety ze wszysktich roslin z jedna sie cos jebie jest fotka ponizej
picture.php

picture.php

picture.php

zjebany lemon skunk
picture.php
 

ripsta

Member
siema za 4 dni cos scinam mapre krzakow nie wiem ejszcze ile reszte rozmeiszcze inaczje zbey weicje miejsca mialy i wteyd foitke pewnie cykne

aha a widac roznice w puychnieciu mioedzy moimi f2 a femaleseeds o wiele abrdziej puchnie killer ma w chuj male topki ale duzo ale i tka wagowowyjdzie mniej,hawaiian tez chujowy dosyc ale jeszcze nie bombilem ale klepie wszystko ladnie

64 dzien od przelaczenia i to chyba ostatnie fotki jutro juz zetne cos chyba
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

ripsta

Member
nie mam aparatu zeby makro zrobic.posicnalem trocher budsow z roznych krakow i ostatnio jednego wwxbb za pare dni zetne reszte
wwxbb jest chyba lepsze niz ice tak uwazam
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
nie mam aparatu zeby makro zrobic.posicnalem trocher budsow z roznych krakow i ostatnio jednego wwxbb za pare dni zetne reszte
wwxbb jest chyba lepsze niz ice tak uwazam

Hey Ripsta, krzaczorki niezłe, zdjęcia słabe :D ale mi coś one nie wyglądają jeszcze na gotowe do cięcia...
 

ripsta

Member
siemka to fotki sprzed tygodnia ponad.juz kilka jest gotowych wiec za pare dni scinam z 5 krzakow i za 2-4 tyg lemon skunki i 3 inne suczki ktore doszly(nie pisalem o nich) bo sie robi zbyt goraco na in trzeba rozpoczac outttt nareczka
 
Top