What's new

Ezt szívtam ma/most

Grinko

Active member
Hatha tud valakisegiteni!? Mi fele lehet O??Illatramintha valami gyumolcsos lenne izre nem az igazi nem kapar,hatasra nem durva pont ilyen kollene nekem melokara nem szakitja szet a fejemet neha van egy kis zuhanas ozt ennyi!!!
20201214_162429.jpg
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
ez nincs beérve, össze van nyomorintva, erröl még az se mondaná meg micsoda aki csinálta,

spec q jobb lesz vagy legalább ilyen ne aggódj
 

bat939

Active member
Ezt Angliában sikerült szereznem. Nem tudom, hogy miféle de nagyon er?s illata van és az íze is jó. Rendesen jól esik szívni:D
picture.php


picture.php


Ezt meg elszíttam kitudja mikor
picture.php
 

Solon

Well-known member
Elkezdtem érezni azt, hogy iszonyat gáz, amit csinálok. Az egy dolog, hogy az összes kép szar, amit fotózok, de hogy minimálisan se adja vissza a valóságot az amit ide töltök, az azért nem kicsit gáz. Ezen ideje fejleszteni.


Ezt szíttam ma, most, meg fogom még… Kurvajófü,,,
picture.php


Whiped szelekciós HZ, abból is a szarul term?, de mivel mindennek van jó és rossz oldala, ez a kis csumpi 3 grammot nyom a mérlegen, úgy, hogy csont száraz. Azé az valami, ami meg lelombozó, az a kép, amit készítettem róla. Kibaszottgáz.
 

f2obsession

Active member
Elkezdtem érezni azt, hogy iszonyat gáz, amit csinálok. Az egy dolog, hogy az összes kép szar, amit fotózok, de hogy minimálisan se adja vissza a valóságot az amit ide töltök, az azért nem kicsit gáz. Ezen ideje fejleszteni.


Ezt szíttam ma, most, meg fogom még… Kurvajófü,,,
View Image

Whiped szelekciós HZ, abból is a szarul term?, de mivel mindennek van jó és rossz oldala, ez a kis csumpi 3 grammot nyom a mérlegen, úgy, hogy csont száraz. Azé az valami, ami meg lelombozó, az a kép, amit készítettem róla. Kibaszottgáz.

Két tipp a problémára:

-Bármilyen képrögzít? eszköz minimum fókusztávolságán egész sokat lehet javítani egy tisztára törölt üveglencsés kézi nagyítóval (persze a vaku használatával már lehet gond, ha az is a lencse alá esik)

-Ez a weboldal a feltöltött képeket igen durván tömöríti (konkrétan:Maximum File Size per Picture 117.2 KB
Maximum Picture Dimensions 1,024 by 1,024 Pixels), így feltöltés el?tt a nyers képb?l érdemes mondjuk photoshop-pal szorosan kivágni a lényeget, hogy legalább abból a 117 kilobájtból ne 30 jusson arra, amit mutatni akarsz.
 

MeszarosLorinc

Active member
Viszont kívánjuk! Az miféle befött?

Chronic serious seeds-tol. Ez a konkret pheno nem nagy durranas, jonak jo de termesztettem mar ennel 1000x jobbat is. Azt hiszem f2 mondta, hogy neki a chronik felejtheto volt es sajnos igaza lett. Ha azt is nezem milyen a hozampotencial, akkor viszont teljesen rendbe van. Jol hoz es eros, de atlagoska a betepes elmenye.
 

Solon

Well-known member
Chronic serious seeds-tol. Ez a konkret pheno nem nagy durranas, jonak jo de termesztettem mar ennel 1000x jobbat is. Azt hiszem f2 mondta, hogy neki a chronik felejtheto volt es sajnos igaza lett. Ha azt is nezem milyen a hozampotencial, akkor viszont teljesen rendbe van. Jol hoz es eros, de atlagoska a betepes elmenye.


A serious seeds nem operál sok maggal, de ami van náluk az elég jó alap oldschool felhozatalnak számít már. Le kell válogatni minden cuccukat, de lehet jó fenót kifogni. A Chronic és WR kurva jó náluk, ha b?term?re mész rá. Tipikus Cashcrop növények. WR-r?l hozható a 800g/négyzetméter sima HPS-el, Chronicról mégtöbb, Chronic cserébe kicsit ilyen jellegtelen cucc. Bubble Gum nálam a befutó t?lük. Mondjuk a kiválogatott WR-nek is ilyen haribo illata volt. Szerintem ma már alap, hogy ha veszel valamit nem várod el az uniformitást. Válogatni kell mindent.


Ezt meg csak úgy, kerestem a vinfos aktivátort és találtam egy ilyet, nah a sztárok is prolik és akkomivan, ezé lehet bannolnak:
picture.php
 
Top