What's new

epiase h zesti mporw na balw h asto kalitera?

theia

Member
kalispera paidia !! psilo ka8isterisa me ta sporakia kai m epiasan oi zestes !! exw mia 400w hps kai mia cfl125 h erwtisi einai an mporw na balw estw ena dentraki gia na m bgalei to summer !! h tsampa kopos?
 

ariston

Member
me ipsiles thermokrasies fisika pali ginete omos i apodosi tha einai ligoteri, kai isos i piotita. iparxi kai i pithanotita na min anteksi to fyto.

an idi exeis air condition pou idi trexi, den blepo problima me mia 400ara.
 

420brother

Member
an thes apla gia sena liga dentrakia na tin vgaleis vale mia tenta automata se 11/13 apo sporo, pali anthizoun kai dinoun ton kolo tous ase pou glitwneis ena 100euro ap ti dei ekei.

trekse kai ena airconditioner tis idies wres pou anavei kai i lampa sto dwmatio pou ta exeis kai logika tha eisai komple

pera apo ena 200-300ri+ sto 2mhno logariasmo reumatos tha eisai ok
 

b3n

Member
θεια νομιζω τζαμπα κοπος χωρις αιρ κοντισιον, κ βραδυ να τα τρεξεις θα βρασουν
 

bazz

Member
επέλεξε ποικιλία που δεν θα έχει πρόβλημα με τις θερμοκρασίες.... και κάτι θα βγάλεις.... αλλα με προβλήματα γιατί οι θερμοκρασίες μπορεί να φτάνουν και στους 34-35.

Καντο εαν θελεις να το δεις.
Εχω βγάλει δυο γκροου καλοκαίρι με πολλα προβλήματα, κατι βγηκε όμως. χωρίς ποιότητα βέβαια (και δεν το ξανακανω)
 

herb4

Member
Εντελώς πληροφοριακά, είχα βάλει πέρυσι grow αρχές Απριλίου έως μέσα-τέλη Ιουλίου που με 600watt hps, εξαερισμό και 1 ανεμιστήρα η θερμοκρασία ξεπερνούσε τους 40+... χάλια απόδοση, χάλια κ τα φυτά!
Δεν αξίζει! υπομονή να δροσίσει!
 

zerard

New member
Τα ww της ghs δν θα αντεξουν δηλ;ειμαι στη 1η βδομαδα μπλουμ.
 

b3n

Member
aderfe xwris air condition eisai polu duskola, otan exei 25-27 eksw poso 8a einai mesa ? panw apo 32-33 arxizoun ta provlimata, den aksizei to kopo k to reuma.

mono me air con !!!
 

theia

Member
paidia katastevasa ena mini aircodition !! to opio bgazei pagwmeno aera katw apo 10 bathous !! abrio tha ginei h dokimi m tin hps kai tha sas pw thermokrasies tou grow !!
 

theia

Member
an dw oti agizw 30aria tha kanw apopira me automata kai tha kratisw ta ww gia semtembri !! simera m irthan 5 ww tis RSQ k to dwraki itan ekplixi !! 10 seeds ROYAL AUTO !! tha paixw m ayta etsw n bgalw to kalokairaki m !! paidia twra m teleiwse k alithia dn thelw na xanadwsw lefta gia na piw !!! kalomatha
 

soulis10

Member
Mε air con και cool tube.Θα εισαι τουμπανο!εμενα δουλευουν 9 βραδυ με 9 πρωι.20-26 παιζω.καλα ειναι.Απο που τα πηρες αν επιτρεπεται?
 

theia

Member
to test tha ginei abrio simera teleiopiithike to home made airco !! dn plirwnw reuma gia airco tha m pari o koukos aidoni !! abrio tha ginei test thermokrasias mesa sto grow room !! an kai nomizw oti einai poli dinato afou metrisa ton aera bgazei 8 bathous !! arketa pagwmeno isws na einai kai noris akoma gia na paixw me air
 
to test tha ginei abrio simera teleiopiithike to home made airco !! dn plirwnw reuma gia airco tha m pari o koukos aidoni !! abrio tha ginei test thermokrasias mesa sto grow room !! an kai nomizw oti einai poli dinato afou metrisa ton aera bgazei 8 bathous !! arketa pagwmeno isws na einai kai noris akoma gia na paixw me air

μπορείς να μας πεις πως το έκανες;

όχι τίποτα άλλο αλλα τζάμπα aircon στην ελλάδα καλοκαιριάτικα είναι η όαση στην έρημο χάχα
 

theia

Member
mto test apo deutera :/ dn m ferane ta anemistirakia distixos xenerwsa :/ exw periergia na dw thermokrasies sto grow !! pantos h patenta einai h exis !
 

theia

Member
exw duo tetia cooler !! ena xamila kai ena pio psila !! dld doulebw me duo anemistirakia pou sproxnoun mesa pagwmeno aera o opios pernaei apo ta cooler gemata me pago !! o exaerismos tou cooltube bgazei exw ton aera kai psila sto tabani tis doulapas exw anixi mia akoma tripa me ena anemistiraki na bgazei k ayto exw aera gt psila mazebete h zesti oli !! to mono pou perimenw einai ena anemistira akoma kai xekinaw !! elpizw na petixei re mages kai na exw xamiles thermokrasies !!
 
Ειναι δωρο αδωρο... ασε που απο την εξατμηση του παγου θα γεμισεις υγρασια και κατα την ανθοφορια η υγρασια ειναι no-go. Η υπομονή είναι αρετή που λένε... Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις αργότερα
 

theia

Member
to couler krataei 8 wres pago mesa kai otan liwnei o pagos ginete nero mesa se mpoukalia !!! ektos autou einai ektos grow otan liwsei o pagos apla aera bgazei !! ugrasia menei statheri dn metavalete !! auto pou thelw na testarw einai na min m xeperasei tous 30 bathous !! tha dixei ets k alios m ayto tha paixw !! dn m niazoun kan !! ta ww fem mpenoun apo sempembri !! prepei kapos na bgaloume to kalokairi file
 
Top