What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első out auto / foto 2016

Kukutyin

Member
Majd úgy augusztus vége, szeptember elején levő hét körül mutatja meg. A vödör jó ötlet rakd át szerintem máris. Csak nehogy egy jó nagy pöcsöst nevelj belőle :D
 

Medicropper117

Active member
A marihónalja ivarérettsége a növény korától és nem a fényciklustól függ. Akkor is lehet szexálni mikor a veg még javában megy. Meg a kanok előbb hoznak virágot amugyis. Az hamar kiderül:)
 

GK_420

Active member
Elővirágot hozhat elég hamar. A vödörnél arra figyelj azért hogy nagyon fel tud melegedni a tűző napon szóval ne feketét válassz
 

jepjep

Member
A marihónalja ivarérettsége a növény korától és nem a fényciklustól függ. Akkor is lehet szexálni mikor a veg még javában megy. Meg a kanok előbb hoznak virágot amugyis. Az hamar kiderül:)

Ennek alapjan elmagyaraznad miert vannak regular es automata magok? :)
 

Kukutyin

Member
Talán fotos vs autot akart írni :D azt is gondolom azért mert arra utalt volna, hogy a fotós csak 12/12től (outban ősz eleje) virágzik... az elővirág meg outban olyan, hogy vagy van, vagy nincs, talán észreveszed, talán nem.
 

Smok420

Member
Ma 6bol 3 elö jött a földből. Fèl siker. :D sajnos borongós időt mondanak egész hètre így az ablakba kell elonevelnem. :) Remélem nem nyúlnak meg annyira. Amint alakulnak jönnek a képek is. Addig is sok sikert mindenkinek
 

GK_420

Active member
Nyúlni fognak az biztos de nem para a lényeg ne dőljenek el. Majd ültetésnél betemeted azt a szár rész és kész. Én most egy fogpiszkálóhoz kötöttem egy befőttes gumival őket. :) Régen sikerült cérnával lefejeznem párat ez meg nem szorosan csak épp tartja de elég.
 

Smok420

Member
Nyúlni fognak az biztos de nem para a lényeg ne dőljenek el. Majd ültetésnél betemeted azt a szár rész és kész. Én most egy fogpiszkálóhoz kötöttem egy befőttes gumival őket. :) Régen sikerült cérnával lefejeznem párat ez meg nem szorosan csak épp tartja de elég.

Köszi a jó tanácsot :) :thank you:
 

Smok420

Member
Sajnos a 5 bol csak 2 kelt ki vmit nagyon elcseszhettem. B típusú viragfoldbe vannak. 1 hete nyomtam földbe őket. A pakkos magom remekül fejlődött de most valamiért kókadni kezdett. Talán a túl sok eső lehet a gond neki ?
 

Attachments

  • IMG_20160516_140826.jpg
    IMG_20160516_140826.jpg
    53.1 KB · Views: 26
  • IMG_20160516_162053.jpg
    IMG_20160516_162053.jpg
    59.1 KB · Views: 23
  • IMG_20160516_162105.jpg
    IMG_20160516_162105.jpg
    101.3 KB · Views: 24

GK_420

Active member
Sajnos a 5 bol csak 2 kelt ki vmit nagyon elcseszhettem. B típusú viragfoldbe vannak. 1 hete nyomtam földbe őket. A pakkos magom remekül fejlődött de most valamiért kókadni kezdett. Talán a túl sok eső lehet a gond neki ?
Pár gyors kérdés. Kavics mi célból? Miért nem ülteted a nagyokat a talajba? Nem kókad ez de ha virágfőd akkor gázos lesz később.
 

Smok420

Member
Egy kis frissítés! Megtörtént ma a kiültetès 3 szép palánták lett az 5 bol.(autó kalasnyikova) 40 liter viragfoldet kaptak kinti talajjal össze keverve. Kb napi 6-7 órán keresztül éri a fény őket de ezen tudok javítani egy kis lombritkitással. Beszéljenek a képek :)
 

Attachments

  • IMG_20160530_185129.jpg
    IMG_20160530_185129.jpg
    104.7 KB · Views: 23
  • IMG_20160530_185158.jpg
    IMG_20160530_185158.jpg
    93.4 KB · Views: 24
  • IMG_20160530_185204.jpg
    IMG_20160530_185204.jpg
    73 KB · Views: 21

grower's

Member
Egy kis frissítés! Megtörtént ma a kiültetès 3 szép palánták lett az 5 bol.(autó kalasnyikova) 40 liter viragfoldet kaptak kinti talajjal össze keverve. Kb napi 6-7 órán keresztül éri a fény őket de ezen tudok javítani egy kis lombritkitással. Beszéljenek a képek :)

Jól néznek ki, sok sikert a körhöz!:biggrin: A csigák ellen terveztél vmi védelmet? A pakkossal mi a helyzet?
 

Smok420

Member
Csigák ellen sör csapda lesz holnap kirakom ma nem volt eszembe. Pakkos nő szépen ma vágtam le a vezèrcsúcs-t + lekötöztem . Nem szeretném ha túl nagyra nőne de már így is a 14 oldal ága van . Remélem csaj lesz :D
 

grower's

Member
A sörcsapda nem rossz, de az eső ki tudja mosni aztán már jönnek is a csigák. Ink próbáld meg a detiát v szórd körbe homokkal v kevés hamuval a csajokat az is jó elv, igaz azt is elmossa az eső:biggrin:
Én most rézdrótot is tekertem köréjük, remélem bejön:biggrin:
Ha csaj lesz a pakkos akk floba még nyúlni fog az tuti.
Azt am cserépben tervezed végig?
 

Smok420

Member
Igen azt végig cserépbe marad jó 40-50 litersbe :D autómatánál milyen tápoldatot ajánlatok ? Mikortól kaphatja milyen idöszakonkènt?
 

GK_420

Active member
AFnek is ugyan az a táp mint fotósnak csak kell neki elég nitrogén ne virágzásival kezd. PKt majd ha megjelentek az első valódi virágok addig veg.
 

Smok420

Member
Koszi wuxal super lombtrágyám van akkor az mehet neki? Milyen sűrűn kaphatja? Minden öntözésnèl mehet neki?
 
Top