What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első növényem

Kösz Whip!Ez már alap.
De kint van nem tudom nagyon rakosgatni
az időjárásra vagyol utalva.Tavaly később raktam ki jóval.Most akkor elviekben októberig állni fog ez is akkor nem?
Ezt nem fogom elsietni okultam a tavalyiból.
 
67.nap.
Érdemes az oldalhajtásokat is lekötni vagyhamár virágzik ne basztassam?
A másik megint kicsi neki a pot úgy veszem észre.
 

Attachments

  • 20190515_150025.jpg
    20190515_150025.jpg
    75 KB · Views: 55
  • 20190515_150807.jpg
    20190515_150807.jpg
    33.7 KB · Views: 56
  • 20190515_150850.jpg
    20190515_150850.jpg
    65.2 KB · Views: 60

Dapk

Active member
Veteran
Nem lesz nagy baja, helyreáll, van ideje októberig :D .

Amúgy végig gondoltad már, h ez a növény mekkora lesz októberre? /ezzel csak azt akarom mondani, h ebből ha minden jól megy és megkapja amit kell, akkor egy baszom nagy bukszus lesz októberre :)
 
Nem lesz nagy baja, helyreáll, van ideje októberig :D .

Amúgy végig gondoltad már, h ez a növény mekkora lesz októberre? /ezzel csak azt akarom mondani, h ebből ha minden jól megy és megkapja amit kell, akkor egy baszom nagy bukszus lesz októberre :)

Persze,de csak most szembesülök vele.Szélesség nem számít a magasságot kell visszafogjam.
Mindent megkap a napfényen kívűl az elmúlt egy hétben odavágott ez az idő.
Erőteljes jószág az biztos.Magassága durván 60-70 centi,szélessége már eléri az egy métert.
Virágzás ötödik napján járok,de a fényt nagyon hiánylom!
 

Dapk

Active member
Veteran
Bocsánat, asszem lemaradtam -basztam visszaolvasni :D- de most akkor ezt te takarod vagy beviszed vagy, hogy virágoztatod és akkor mire értetted, h kivárod az október végét?
teljesen össze vagyok zavarodva :D
 
Bocsánat, asszem lemaradtam -basztam visszaolvasni :D- de most akkor ezt te takarod vagy beviszed vagy, hogy virágoztatod és akkor mire értetted, h kivárod az október végét?
teljesen össze vagyok zavarodva :D
Az időjárásra bízom nem rakosgatom.
 

Dapk

Active member
Veteran
Virágzás ötödik napján járok,de a fényt nagyon hiánylom!


Az időjárásra bízom nem rakosgatom.




Mivan? De most tényleg, mivan?
Az elmondotak alapján te a vegetáció elején jársz, majd aug végén szept elején elkezd viárgozni és okt végére fajtától körülményektől függően kapni fogsz egy 2-3m magas és széles növényt -aminek azért dukál egy 100L-es "cserép"
Szóval mi ez az 5napja virágzik dolog?
 
Mivan? De most tényleg, mivan?
Az elmondotak alapján te a vegetáció elején jársz, majd aug végén szept elején elkezd viárgozni és okt végére fajtától körülményektől függően kapni fogsz egy 2-3m magas és széles növényt -aminek azért dukál egy 100L-es "cserép"
Szóval mi ez az 5napja virágzik dolog?
Most akkor mivaaan?Mi ez ha nem pistil?
 

Attachments

  • 20190515_150635.jpg
    20190515_150635.jpg
    34.1 KB · Views: 55

Ödenhamburger

New member
Virágzás ötödik napján járok,de a fényt nagyon hiánylom!

Ezt hogy sikerült kiszámolnod? Semmi különöset nem látok, csak megmutatta, hogy ő kislány. Generatív szakaszban van? Nem látom.

Ha ez photos növény akkor nem fogsz ősz előtt szüretelni róla. Nem tudom honnan vetted ezeket a zagyvaságokat.

Ha átülteted nagyobb cserépbe visszametszheted, ha minden áron alacsonyabb növényre lesz szükséged és nem akarod kötözgetni - virágzás kezdetéig még elég sok időd van lol
 
Ezt hogy sikerült kiszámolnod? Semmi különöset nem látok, csak megmutatta, hogy ő kislány. Generatív szakaszban van? Nem látom.

Ha ez photos növény akkor nem fogsz ősz előtt szüretelni róla. Nem tudom honnan vetted ezeket a zagyvaságokat.

Ha átülteted nagyobb cserépbe visszametszheted, ha minden áron alacsonyabb növényre lesz szükséged és nem akarod kötözgetni - virágzás kezdetéig még elég sok időd van lol
Nem tudom milyen mag zacsiból van.Március 10.e volt a az első sziklevelek megjelenése.
Akkor tényleg nagyot tévedtem ha azt hittem a pistillek már az "elsődleges" virágkezdemények.
Nem szeretném ha hatalmas lenne ezért is kötözgetem.
Meddig lehet toppolni őket míg nincs káros hatással?Elvileg akárhányszor megcsinálhatnám rajta nem?Csak a toppok között persze adni neki egy kis regenerálódási időt.
 

Ödenhamburger

New member
Nem tudom milyen mag zacsiból van.Március 10.e volt a az első sziklevelek megjelenése.
Akkor tényleg nagyot tévedtem ha azt hittem a pistillek már az "elsődleges" virágkezdemények.
Nem szeretném ha hatalmas lenne ezért is kötözgetem.
Meddig lehet toppolni őket míg nincs káros hatással?Elvileg akárhányszor megcsinálhatnám rajta nem?Csak a toppok között persze adni neki egy kis regenerálódási időt.


Bármennyit vághatsz belőle - attól függ mekkora növényt akarsz a végére.

Lila szárak meg májusi virágzás, túl sokat gondolkodsz :D
 
Top