What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Early Skunk Reveg./MonsterCropping/200w led

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Is curios pe unde ai sa intinzi atatea topuri. Am facut o gluma din asta in butoi de 30 de L, si le-am LST-it din start. Da' nu atatea topuri...
 

gganjaabwoy

Active member
cum unde...intr-un grow de 80x50:muahaha:...dupa calculele mele daca nu pierd nici un lastar si ii aranjez ca pe soldati la defilare vor avea cam 5cm2 fiecare spatiu in grow:))
 

gganjaabwoy

Active member
eh...nu stie sandel cu ce se mananca inghesuiala:laughing:...si doar nu-i ceva exagerat..doar cate un cola pe fiecare ochi al scrogului.
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Cum de nu mucegaiesc sosetele alea ? Le-ai tratat cu ceva solutie aseptica ?

Sau sunt purtate ? :biggrin:
 

gganjaabwoy

Active member
nu am avut nici o data treaba cu mucegaiu decat cand am exagetat nu nr de plante...acum sa imi mucegaiesca sosetele:laughing:...doar putin arse de "soare"
 

anonimus

Member
aha...prevad ca dupa ce termin jurnalul ii vez pe toti cu sosetele atarnate in grow:laughing:


boss tine compozitia(eticheta) de la ele secreta :laughing: ... cat la suta bumbac, polyetilena, etc. poate azi-maine le vedem pe toate forum-urile ca reteta perfecta la umiditate... si se apuca aia de la nike si adidas de cer pe o pereche de trei ori banii... sau se vand pe site-urile cu seminte bonus langa booster sau veg kit-uri :laughing:. ar merge un thread pe tema asta, cat creste-scade umiditatea, cata apa consuma, ce fel de apa, care is mai bune(reebok, nike...ca la led-uri), durata de viata... etc :laughing:
congratulations boss !!! nu stiu in ce mood :smoke: sunteti voi dar eu is bine, 'ai noroc !!!
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Sosete de camuflaj pentru ninja grow, umidificare, si la nevoie filtrare (daca au fost purtate suficient de mult ca sa devina lipicioase), inclusiv de carbune activ, [reparate corespunzator, marca gganjaabwoy,

Apropo de asta, o sa sarbatoresc ziua cand o sa vad pe forum umidificare cu ciorapi de dama...
 
Top