What's new

Early Skunk, Easy Sativa, Jack 47, Malawi, Ghost Train Haze, Kali Mist

vikuksi

New member
Nazdar borci.
Tak skúsim jedno súvislé vlákno, ak všetko pôjde dobre, tak snáď aspoň prvé tri dôjdu do konca vonku, posledné tri sativy doriešim za jazdy (nejaký obskúrny systém na zatmievanie -> načasovanie kvetu). Skúsenosti s danými odrodami sú vítané. :huggg:
 

Attachments

  • sadenice.jpg
    sadenice.jpg
    67.7 KB · Views: 39
  • sazenice.jpg
    sazenice.jpg
    81.9 KB · Views: 41
N

not real geroi

vybrone vikuksi :) easy sativa je fajn volba na nas outdoor-nemusi se zatemnovat...gth malawi a kali mist bude ale orisek. mene N, cca stredne PK si myslim bude dulezite pro tyto sativy, ikdyz kali je asi zhybridizovana ... early skunk az tak early neni ... drzim palce
 
G

Guest

Welcome to ICMAG. Got some interesting strains going. I'll keep an eye out for your progress pics.
Peace,
OC
 

Buddyy

Member
nazdar, kali mist a malawi som pestoval indoor a su vyborne odrody avsak outdoor by som ich osobne nedaval. KM ma 2 phenotypy, vysoka sativa s velkymi vzdusnymi foxtailovymi siskami a druhy typ kratka indika s tvrdymi siskami. Malawi je velka rastlina so silnym rastom a hodne silne slape ale aby ti to dozrelo vonku budes asi potrebovat vela stastia na pocasie....snad nijaky skorsi phenotyp sa ti tam objavi....drzim palce
 

vikuksi

New member

Tak tu je skupinka pohromade.
Najhoršie sa darí Early Skunku. Jack47 fast version je dosť životaschopná odroda, Easy Sativa nemá teda listy ako Sativa, ani breeder nepíše nič o jej genetike, ale je pochopitelné, že aby bola skutočne "easy", tak bude crossnutá nejakou indikou. Skutočne typická sativa je z toho všetkého len Malawi.
Inak semienka sú z Popularseeds. Ako sa vám páči tento britský systém "pick'n mix seeds"? Free bonus, čo som získal pri nákupe nevyklíčil.
 

Attachments

  • pohromade.jpg
    pohromade.jpg
    86.9 KB · Views: 32

vikuksi

New member
Ešte by som sa chcel opýtať OT: ako zverejním obrázok spôsobom "This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 548x730.
"
 

Rakosnicek

Member
Veteran
early skunk od sensi seeds mi venku ve střdních čechách naprosto nestihl dojet, měl jsem asi 7 samic a byly krásně uniformní.... ale začaly nakvejtat až na konci září... takže early jak debil :D pokud můžeš zatmívat udělej to, i když pokud jsi na tom zeměpisně líp tak to třeba u tebe stihnou
 

vikuksi

New member
malawi.jpg

odrezky.jpg

Tu sú presadené Malawi.
Potom odrezky z Jack 47 Fast version a Easy Sativa. Odrezkom som dal kvapku slabého peroxidu do vody, mierne postriekal slabučkým roztokom Previcuru. Z cca 20 odrezkov, čo som doteraz robil, asi dva chytili pleseň (vtedy som nepoužíval peroxid, ani previcur). Tiež som vtedy pochopil, že nesmú ísť na svetlo, ani do tepla.
Dosť špekulujem nad nejakým zautomatizovaním zatemňovania. Máte niekto nejaký tip? (žalúzie na automatiku, alebo také dačo :chin:)
 

sensi23

Active member
Veteran
View attachment 363427

View attachment 363428

Tu sú presadené Malawi.
Potom odrezky z Jack 47 Fast version a Easy Sativa. Odrezkom som dal kvapku slabého peroxidu do vody, mierne postriekal slabučkým roztokom Previcuru. Z cca 20 odrezkov, čo som doteraz robil, asi dva chytili pleseň (vtedy som nepoužíval peroxid, ani previcur). Tiež som vtedy pochopil, že nesmú ísť na svetlo, ani do tepla.
Dosť špekulujem nad nejakým zautomatizovaním zatemňovania. Máte niekto nejaký tip? (žalúzie na automatiku, alebo také dačo :chin:)

Jako bez zatemnovani nemas sanci ani u jednoho modelu tim jsem si jistej..takze doporucuji to nako vykoumat a opravdu zatemnovat :tiphat:
 

Witko69

Member
Jestli máš balkon.. loni jsem prenášel tři měsíce oldtimer haze, queen mother a nějakou paraguay sativu směr špajz a zpět. Ono to jde. Koukni na benjiho, jak tady, tak na g, má vlákna se zatmívačkama a jaké krasavice se mu povedly! Letos to nebude u mě jinak african buzz, kerala ( 16 týdnů), zamal, alice a nějaké ty vlastní crossy povětšinou s qm samcem. Cum laude S1 půjdou do lesa a děj se co děj...
 

vikuksi

New member
IMG_20160628_082400.jpg

Malawi zaštipnuté až na x-tom poschodí (mal som skúsenosť, že zaštipovanie neznášali, takže som sa bál urobiť to príliš skoro, ale tentokrát to zmákli bez problémov)

IMG_20160628_082518.jpg

Kali Mist (vpredu) a Ghost Train Haze - oboje mali trocha problém na začiatku s prebytkom živín (hnedé škvrny na listoch). Dusíka som sa vyvaroval, ale niečo iné to bolo. Nemajú rady hnojenie tieto slečny, ani Malawi.
---------------
Ostatné šlo do lesa, takže pics nabudúce. :tiphat:
 

vikuksi

New member
IMG_20160707_110531.jpg


Vyššia je Early Skunk, nižšia a rozrastenejšia je Jack47.
Out - July 7th, 48 latitude, some hill facing southeast (direct sun 6:00 - 12:00)

IMG_20160707_110350.jpg
 

vikuksi

New member
Na zatmievanie som si zaobstaral Ambient Home box
ambient.04.png

Problém nasatal, keď som nebol niekolko dní doma a spadla mi predná plachta a rastlinky boli niekoľko dní v tme. Vyvinuli sa tam raké bledozelené listky, ktoré teraz oschli. Navyše sa objavili ako pravidelne o tomto čase svilušky. Tak som skúsil objednať predátora. Uvidíme.
 

vikuksi

New member
Kali Mist
IMG_20160823_091518.jpg


Ghost Train Haze
IMG_20160823_091640.jpg


Malawi
IMG_20160823_091736.jpg


Zatmievanie pomohlo. Predátorské pavúčiky, ktroé žerú svilušky + ochladenie tiež.
 
N

not real geroi

pěkné, pokud bude ta malawi pozadu, proplachuj ji (cannaflush nebo tak něco?) a dávej méně dusíku, možná i více pk...přemýšlím že zkusím tu easy sativu příště - jak voní a vypadá ted?
 

vikuksi

New member
Easy Sativa má teraz asi v polovici kvetu (Na mieste som bol 25.8.), ale foto dám asi až pred odrezaním, ešte rozmýšlam nad postupným zberom. Vonia veľmi príjemne "sweet and spicy", trocha to pripomína Durban Poison (nedivil by som sa, keby v tom bola DP genetika), ale ako vieš, toto sa ešte trocha zmení počas dozrievania a curingu.
25.8. Výška rastlín outdoor (všetky sú 1x zaštipované koncom 1. mesiaca rastu):
Easy S. : 240cm
Early Skunk 230cm -jediný ešte nenahodil kvet :moon:
Jack 47 Fast Version: 150-180cm
ostatné nehodnotím, lebo sú samozrejme v kvetináči
 

vikuksi

New member
Všetko fotené dnes (11.9.):
GTH harvest day :tiphat: Zo zatmievaných došiel najskôr.
P9117139.jpg


E. Sativa (sory za blbé fotky, ale tak vysoko som nedovidel na mobil)
Počítam tak ešte dva-tri týždne
IMG_20160911_091056.jpg

IMG_20160911_090939.jpg


Nakoniec Jack 47 F.V.
IMG_20160911_082448.jpg
 
Top