What's new

Durban from seeds 250w hlína

Status
Not open for further replies.
M

Miris

Zdravím českou komunitu
jedná se o můj druhý pokus něco vypěstovat pod lampou. první pokus nebyl ani na květ přeplej, měl sem OB a G13xBW a řekl sem si že kvůli dvoum kytkám slunce nesvítí, prostě nemá cenu platit za elektřinu. no ale po měsíci nepěstování sem byl nervozní :D a tak sem vytasil semínka který sem si nechával na outdoor s tim, že seženu jiný na jaře

hardware:
skříň:190v x 80š x 60h

Philips Son-T Pro 250w od začátku se stínítkem A-Wing

hlína - agro na kaktusy (je mi jasný že to neni nej - nechtělo se mi jezdit pro hlínu a navíc mám pocit že v tom neni tak velkej rozdíl) smíchaný se zbytky plagron grow mixu (tak 3:1) a přidanej perlit a keramzit jako drenáž.
sou ve 4l +- květináčích a jedna ve většim kýblu

hnojky:
phytamin, bioalgen, plagron start up
plagron terra bloom, atami pk 13/14
ah final solution

větrání:
UFO 160 jako odtah zezhora
klipsňák Davo na ofuk
1x pasivní a 1x aktivní přítah (pc větráček) v úrovni květináčů

zvlhčovačka sps 818

semínka sem nechal předklíčit a některý dal do RW některý do hlíny. dával sem postupně do větších nádob kvůli kořenům
vlhkost sem dodržoval (na obrázku je to zrovna když nejela spska) a teploty hlavně ze začátku kolísaly až k 13 v noci ale ted už je teplejc venku a tak je to v poho. v květu 20-29, vlhkost 30%
přes den nechávám zaplou klipsnu přes noc vypínám

původně bylo 11 semen. když jsem přesadil tak jedna nejslabší kytka šla pryč kvůli místu. po přepnutí sem objevil 3 samce (byly fajn :) ) a nedávno sem odchytl jednoho hermouše
s technikou zaštipování sem to docela posral - zaštípl sem dost pozdě.
zkoušel sem FIM ale ten vyšel jen na jedný kytce a ostatní mají klasikcy dva vrcholy. ta s fimem má malý paldy oproti ostatním

fotoz (v galerii) - růst a z 28. dne květu

mám dotaz - některý paldy začínají hnědnout a zdá se mi že je to nízkou vlhkostí protože sou teprve uprostřed květu. nebo je to normální proces?


jakýkoliv dotazy či připomínky rád vyslechnu/sdělim
Miris










 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdravim tě.No já myslim,že to hnědnutí normální neni,ale vlhkost by na to asi neměla mít žádnej vliv(máš ji skoro ideální).Na poslední fotce je jeden kalich nafouknutej-asi tam bude semínko-je možnost,že ti hermouš ojebal pár trichomů,takže asi budeš mít semínka na jaro
 
Last edited:
M

Miris

jo ty semena - je jich tam tak dvacet zatim. hodí se dycky tojo
tak hnědnutí leda že by to nebyl pure durban ale mixlej (taky možnost) - holčina která mi posílala seeds říkala že je to možná oprcanej něčim a Top44 tam taky byl - takže by už pomalu finishovaly? na sativu mazec jestli jo
napadá vás něco?
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Miris said:
jo ty semena - je jich tam tak dvacet zatim. hodí se dycky tojo
tak hnědnutí leda že by to nebyl pure durban ale mixlej (taky možnost) - holčina která mi posílala seeds říkala že je to možná oprcanej něčim a Top44 tam taky byl - takže by už pomalu finishovaly? na sativu mazec jestli jo
napadá vás něco?

Asi takhle.Blizna zhnědne buď pokud je zlomená(ošmatávání palic) nebo pokud je oprcaná(opylení samcem) a nakonec poslední možností pokud vim je tebou zmiňovaný dozrávání.
Poslední možnost můžeš hned vyloučit,protože takhle rychlá neni snad žádná odrůda.
 
Last edited:
M

Miris

36 Q

36 Q

dneska sem tam namontoval Philips Son-T Pia Plus
ještě hodlám dvakrát pohnojit a pak dát flushing s Final Solutionem (chutnal sem a rozhodl sem se dát flush 3 týdny)
a vypadá to že sklidim prvně vrchní kusy a nechám dozrát spodní









 
Last edited:
M

Miris

46 Q

46 Q

už flušuju
problémy s PH
moc se palice nenafoukly tak čekám na zázrak...






 
M

Miris

akože sem se mrkl na teplotu
až 34 stupnu a v noci okolo 18
taky podle počasí venku je to tam fakt proměnlivý
některý semínka už vypadaj dozrále

konečně po 1,5 roce další vlastní sklizen
hromadně otestujem na čarodky na Valpruzině hudebni laboratoři (psýčko) a podám(e) smokereport

mno jinak skoro na závěr bych chtěl dodat:
každej se chlubí pozitivama ale já napíšu negativa, neb ty sou podle mě důležitěší vědět:
chyby, který sem během tohodle growu udělal (zatim ):
* nevim proč ale mám takový nutkání stříhat listy v domnění že jim to pomůže a já budu mít mlíko (u outu u dvuometrovejch kytek to tak neni znát zas) a tak sou ty paldy dost s listama (asi největší chujovina)
* malý květináče
* nezabezpečená 100% tma - kvůli tomu si myslim hermáči
* teploty nejsou ideální
* párkrát sem kytky nechal o den, dva víc hladovět, čekal sem vyloženě až budou toužit po vodě, mohl sem víc zalívat a krmit je
* hned po přepnutí sem vysadil zvlhčovačku a tim pádem hned z nějakejch 65% na 30% přitom první tři tejdny květu to mohlo bejt u 50% v pohodě
* párkrát sem změnil periodu (třeba jednou měly 14h tmu) kvůli měnící se periodě venku (je to trochu vidět když neni skřín úplně zaizolovaná)
* párkrát sem přehnojil a taky kolísalo PH

tyhle věci si budu příště hlídat a věřim že výsledek bude aspon o 50% lepší
 
M

Miris

58Q

58Q

dneska naposled zalito vodou s FS...a večer...
kytky do dvoudenní tmy... zároven sem namontoval MH a dal tam 15 malých Papayas x ww
po dvoudenní tmě hodlám seknout a na tři dny dát do roztoku s peroxidem a vitaminem B1 Thyaminem (kvůli lepšímu něco s cukrama cukrů a menší degradaci na CBD)
potom klasický sušení
vůně je opravdu libová a luxusní - vlastně ani nevim jak bych popsal. silná, trochu kořeněná, trochu ovocná a zároven jemná. nic skunkovýho
při jemnym zatřásnutí asi 40 semen
odhaduju 50 libových G
 
Last edited:
M

Miris

dva stresující dny tmy sou minulostí. orosilo se to hezky ale těžko říct jestli víc než kdyby neměly tmu
nemůžu si pomoct a každej druhej, třetí den testuju :joint: a ty změny po přendání do toho roztoku sou znatelný. dnes sem měl dvě spodní paličky který byly trochu ve vodě (den v roztoku, rychlosušení asi 13h na stínítku) ... oproti minule stačilo míň a bylo i trochu silnější. dvě skla na hodinu odlet ale zároven se dá fungovat lehce dojezdy nic nepříjemnýho což mě těší ..

valdez rulezz :smoke:
 
M

Miris

ak a je to. ted už jen sušení. nakonec sem si je nastříhal ve skříni neni místo na pověšení a jinde nejsou tak ideál podmínky

foto - semínka a vedle co z toho vzešlo za pět dní v hlíně! žádný předklíčení...
a už se jede další kolo - tohle sou malý papayas x white widow






 
M

Miris

...4 dny sušení, řídký malý paličky už se daj kouřit. je to fajn, jen ta chut neni úplně ideální u těch spodních. u vršků to bude luxus podle vůně. víc jak 4 špeky denně ne, pak to neni už ono :D








 
M

Miris

nasušeno - +-60g, vyzkoušeno ze spodních zatim asi 10g a žádnej výtuh. high tak akorát, nic neomezujícího.
chutově ani nepíšu, radši až vyzkoušim ty lepší kusy :D

...dávám další kolotoč growudálostí...
tady sou malý pap x ww ze semínek- některý vysadim ven, některý nechám vevnitř...
od vyklíčení tejden za oknem + 10 dní ve skříni
dneska některý zastřihnutý, některý chcu mít bez
zatim nově postřikuju opatrnym mixem bioalgenu, phytaminu, hořkou solí kvůli síře a PL start-upu...
sou v zemině pokojovejch rostlin






 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Vypadá to krutě :smoke: ,papáju X (white widow) mám taky od De la Vastiera ,můžem porovnat :muahaha:.Trochu sem nepochopil jeho obchody,měl mi poslat 10 semen,,dorazilo 17 :jump:.Stalo se ti to taky?dík
 
M

Miris

čau
porovnáme ;)
spokojenost je ... jen škoda že je v tom tolik semínek :eek:
mě poslal místo deseti dvacet :)
 
Status
Not open for further replies.
Top