What's new

dupsq mix

A

ares420

Elegancko dupsq jak zawsze!

Pochwal sie jak wyglada sytuacja :]

Pozdro
 

dupsq

Active member
Veteran
Siemanko, Kanibal sytuacja w miare dobrze. smigam teraz do tyry i po pracy srednio mi sie chce cokolwiek tam robic hehe wiec samo rosnie.

picture.php
picture.php
picture.php



a po robocie dobry haszyk full melt , upierdziela az milo hehe
picture.php


Pozdro
 

ptrr

Member
pieknie hehe!!
palic bedziesz mial co napewno!!! ahh marze za mozliwościa takiego indoorka!
pozdrooo
 

dupsq

Active member
Veteran
Witam, powoli zblizamy sie do konca, do kieliszkow polecialy nowe pestki
cala paczka- buddha tahoe od big buddha
2 x cheese candy
2 x critical sensi star
2 x super skunk
a w kolejce czekaja jeszcze cale paczki, 8ball kusha, og#18, extrema i herijuana

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


peace
 

dupsq

Active member
Veteran
NKOTS dziekuje,
dzien 61 flo, 2 rosliny polecialy pod kose reszta dalej rosnie
najszybsza z calego growboxa trafila sie Amnesia x Chemdog DD w 55 dniu byla gotowa, duzo duzo szybciej dochodzila niz jej siostry ktore jeszcze potrzebuje troche czasu. Pod kose trafil rowniez jeden Moondog w dniu 59 flo

Copenhagen KUSH x Chemdog DD ( jedna z 4 pozniej dostawionych roslin )
picture.php


picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
od razu Amnesia x chemdog dd ta co juz poleciala ( z 55 dnia flo ) najmniejsza ze wszystkich roslin w duzym growboxie ale i najszybsza hehe
bardzo fajne palonko dla mnie do pracy, nie zamula i dobrze sie po nim mysli hehe tylko jak wiecej tego wypale to na wieczor to pol lodowki znika, mega pochlona
picture.php

picture.php

picture.php


picture.php
picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
cze cos tam cos tam

picture.php

glownie chocolope kush co sie powywracaly, orange tahoe x lemon tahoe, la. conf i skywalker og x lemon tahoe
wakacyjnie zaniedbane i przesuszone pozdro :)
 

TABLOCK

New member
No nie wierze własnym oczom, wczoraj rozmyślałem nad uprawą wewnątrz tak zwaną metodą 12/12 z nasiona , bo pierwszy raz taką utrzymuję , zwykle zawsze do 25 / 30 dni na wegetacji trzymałem , a tu taki wątek przypadkiem odnalazłem :) I dużo informacji co i jak. Na zimę już jest myśl . :)

Wg świetna robota dupsq . Będę się sugerował , na mniejszej powierzchni chociaż kto wie co mi do głowy przyjdzie. :biglaugh: Uwielbiam uruzmaicenie w ogrodzie . Im większa niewiadoma tym lepiej . ehhh

Pozdrawiam.
 

dupsq

Active member
Veteran
TABLOCK dziekuje za dobre slowo, mimo iz ostatnio nic tu nie wrzucam ( oczywiscie z mojego lenistwa :D ) to caly czas cos tam dzialam
obecna uprawa to czysty spontan byle by growbox pusty nie stal hehe, odmiany mix z lodowki roznych crossow. nic nie podpisane nawet. Nastepna uprawa juz normalnie ogarne i bede tu wrzucal foty z kilkoma slowami opisu
picture.php


ostatnio sadzilem paczkami - buddha tahoe od big buddha ( nie polecam, nie chcialy kielkowac a te co wykielkowaly byly powykrecanymi mutantami )
oraz 8ball kusha, og#18, extrema i herijuana niestety zadnego fajnego pheno nie udalo sie trafic
na sztuki mialem critical sensi star( zajabiste, bardzo mocne ziolko)

Pozdrawiam
 

Latest posts

Latest posts

Top