What's new

DucksFoot early flowering project

Fish131

Active member
No Fubar witaj na IC!
Ciesze sie ze wkoncu zagosciles i dolaczyles do nas!
Oj zycze Wam chlopaki zeby sie Wam udalo zrobic to co chcecie!
3mam kciuki!
K+++++ za zaagazowanie!
 
Last edited:
G

Guest

Fubar said:
6% dużo. – wiesz: dla instytutu mającego szklarnie i stado pracowników to gigantyczna ilość. ;D
hehe jak cos to ma juz jednego chetnego pracownika :D

heheh siemanko fubar, dobrze cie tu widziec ;) jak pisalem zebys tu wpadl to niechciales :p
hehe

powodzenia i k+ ze sie z tym bawisz bio ;)
 

Lewar

Member
w koncu znalazl sie ktos kto zastosuje wiedze Fubara w praktyce ;P
temat sie rozwinal, i o to chodzi, czekamy na pierwsze fotki
pozdro Fubar dobrze ze zagosciles miedzy nami ;>
 

Fubar

Member
Biodizel said:
hehe, Fubar, milo cie widziec ;)

Mi takze bardzo milo Was wszystkich widzieć. – trochę mi tylko szkoda, że tak mało na hypku.. Widać Polaków z IC ;)


Biodizel said:
troche mnie zmylily te sprzeczne informacje, na niektorych stronach pisze ze LR#2 ma 3 tyg weg, na innych ze po 3 tyg, zaczyna juz kwitnac hehe ... i w co tu wierzyc?

Ja uwierzę w To co zobaczę w Twojej lub innej fotorelacji.
/ poza tym kwitnie po 3 tygodniach- i ma 3 tygodnie wegu to chyba to samo.../

A tak z innej beczki. Kiedyś na OG były fotki F1 DF/LR – wiadomo jakie są dalsze losy tej hybrydy ? Może Ktoś siedzi na forum lowridera / jak się ono zwało??/ - chyba dawno dawno temu wdziałem tam jakieś zdjęcia.. / ba ktoś tam się chwalił hybryda międzygatunkową chmielu z LR :lol:/


Biodizel said:
chyba ze ktos ma jakis cross F2 to moze obsadze juz w tym roku, tylko po to zeby policzyc, bo mnie to (musze sie przyznac hehe) tez interesuje ;)

może by się ktoś taki odnalazł. Słyszałem coś o jakimś F2 – moc tandetna – ale odrobina nasion pewne jest do wycyganienia. / podobno niestety więcej jest F1 ;( /

Fish131 said:
No Fubar witaj na IC!
Ciesze sie ze wkoncu zagosciles i dolaczyles do nas!

Witam.
I ja się cieszę.

madixx said:
heheh siemanko fubar, dobrze cie tu widziec ;) jak pisalem zebys tu wpadl to niechciales :p
hehe

Witam.
Wiesz- pisałem Ci chyba czemu nie za bardzo mnie Tu nie ciągnęło. ;)
/Siwy metodysta/fantasta siedzący na fotelu.. Zajmujący się teorią../

Lewar said:
pozdro Fubar dobrze ze zagosciles miedzy nami ;>

Pozdro ;)
 
Last edited:

Biodizel

Member
hehe, teraz przyda sie zebrac informacje o zapylaniu, patenty typu ponczocha (zeby nie zapylac innych roslin czy topow), a moze wystarczy spryskac rosline woda po kilku godzinach od zapylenia zeby zmyc pylek, moze woda destylowana zeby go zniszczyc (ale czy to go zniszczy?)

da sie rozroznic te kilka genetyk na oko, ale podpisuje doniczki, tak na wszelki wypadek ;)

/ poza tym kwitnie po 3 tygodniach- i ma 3 tygodnie wegu to chyba to samo.../
hehe, chodzilo mi o to ze jesli ma 3 tyg, weg, to zacznie kwitanc po ... 4-5 tygodniach ;) czyli 1-2 tyg po przelaczeniu na flo, tak chyba jest z roslinami po przelaczeniu z weg na flo? a jesli by kwitla juz po 3 tyg, to bedzie tak samo jak LR

tak z innej beczki. Kiedyś na OG były fotki F1 DF/LR – wiadomo jakie są dalsze losy tej hybrydy ?
na IC jest cos podobnego (chyba na IC), nic ciekawego bo robil crossy z LR, zwiekszal % autoflo, czyli cos w stylu LR#2, pozniej jeszcze mieszal to z webbed indica, ale watpie zeby cos sensownego mu z tego wyszlo ;)

:wave:
 
Last edited:

Plantator

Well-known member
Veteran
Witam cie Fubar , mnie też interesuje ten projekt , chętnie wysieje jakieś testowe ziarno , i przed wiosną dostarcze ci bio jakieś nowe nasiona do projektu:]
 

rogin

Member
witam na pokładzie Fubar.
Odpowiedz mi prosze na moje pytanie. Od kad pamietam hyp. z przed 4 lat ty miales ksywe SkahiraBlondyna i zawsze mnie nurtowalo to pytanie czemu shakira jak jestes kolesiem ?? Kiedys myslalem ze baab jestes :D
peace
 
Last edited:

Fubar

Member
Biodizel said:
hehe, teraz przyda sie zebrac informacje o zapylaniu, patenty typu ponczocha (zeby nie zapylac innych roslin czy topow), a moze wystarczy spryskac rosline woda po kilku godzinach od zapylenia zeby zmyc pylek, moze woda destylowana zeby go zniszczyc (ale czy to go zniszczy?)

chcesz w jednym boxie mieć kilka rożnych mixow?
W gre wchodzi trzymanie męskich osobno: zapylanie poza boxem.
Płukanie ze 2 dni po zapyleniu nie zaszkodzi. Ale bez całkowitej izolacji będzie trudno.
Można jakieś kondony z jakiegoś przepuszczajacego powietrze materiału stosować- ale to nie będzie zbyt łate i miłe.

ja bawiac sie w hybrydy in: stosowałem zasade - jedno pokolenie - mix na zasadzie wszystko co mam X Jedna odmiana. / albo sie ma miejsce albo nie../

Biodizel said:
da sie rozroznic te kilka genetyk na oko, ale podpisuje doniczki, tak na wszelki wypadek ;)

masz może taśmę izolacyjna elektryczna ? Świetnie się trzyma doniczek; potem łatwo ja odkleić. Pisze się po niej markerem. Bardzo pożyteczna rzecz..


Biodizel said:
hehe, chodzilo mi o to ze jesli ma 3 tyg, weg, to zacznie kwitanc po ... 4-5 tygodniach ;) czyli 1-2 tyg po przelaczeniu na flo, tak chyba jest z roslinami po przelaczeniu z weg na flo? a jesli by kwitla juz po 3 tyg, to bedzie tak samo jak LR

to jest rasa foto ob. Wiec od razu wiadomo, że jeśli mowa o wegu- to o okresie kiedy od kiełkowania do zakwitania nie ma oznak kwit. W wypadku LR jedynki okres taki w ogóle nie występuje. / miałem sztuki które miały włoski na 2 piętrze: i rosły do wysokości zapalniczki..


Biodizel said:
na IC jest cos podobnego (chyba na IC), nic ciekawego bo robil crossy z LR, zwiekszal % autoflo, czyli cos w stylu LR#2, pozniej jeszcze mieszal to z webbed indica, ale watpie zeby cos sensownego mu z tego wyszlo ;)

Acha. Poszukam. Ja pamiętam to z czasów gdy jeszcze nie było master low. / znaczy się gdy było produkowane F1 LR/masterkush../ potem nie śledziłem już tego. Chyba nie mieszam terminów? Dawno to było.

Plantator said:
Witam cie Fubar , mnie też interesuje ten projekt ,

Mnie także ;) dyby nie to, że BioDizel go prowadzi.. pewnie bym się Tu nie pojawił.

rogin said:
witam na pokładzie Fubar.
Odpowiedz mi prosze na moje pytanie. Od kad pamietam hyp. z przed 4 lat ty miales ksywe SkahiraBlondyna i zawsze mnie nurtowalo to pytanie czemu shakira jak jestes kolesiem ?? Kiedys myslalem ze baab jestes :D
peace

:lol: Jeśli znasz F hypka od samych mrocznych początków. To wiesz zapewne, że na początku byłem tam trollem piszącym pod kilkoma nickami. Bardzo często - w sumie gro jako anonim.
Nick Shakira-Blondyna stworzył mój kumpel, zresztą nawet przez chwile z niego pisały 2 różne osoby.
Nick był udany – bardzo szybko się przykleił.. – może dlatego, że pojawiało się nieco dziwnych kontrowersji– Pamiętam, że potem kumpel sprezentował mi plakat Shakiry w wersji A0 – jakoś nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć dlaczego nas akurat ten nick tak bardzo bawił. Chyba gra pewnych skojażeń. ;)

// btw: jena jameson. Cassandra wilde, członek, martwica neuronów, ihr auftarg wird machine, chimera/chimeryk, Tadeusz Reubenbauer, etc.. wiele wiele innych często n 2-3 posty – wiele w postaci podpisów: bo początkowo na F hypka podawało się nicka- bez konieczności posiadania konta : potem na phpBB można było pisać jako gość – gdzieś do czasów wczesnego czempiona. //
 

Biodizel

Member
hehe, fubar, powiedzmy ze jest ich kilka ;) samce oczywiscie osobno ale ... chodzi o to ze nie wszystkie moga zakwitnac jednoczesnie, po zapyleniu roslinka jest obojetna na inne pylki juz chyba w kilka godzin od zapylenia? ale na lisciach nadal ma pylek i zapyla inne, dobrze by bylko ja przez kilka dni odizolowac, moze kolejny box dla juz zapylonych female?

priorytet to crossy z LR i LR#2

teraz pytanie, czy zapylac samice DF czy samice LR, LR#2? w przypadku webbed to raczej nie ma znaczenia, choc tego na 100% nie wiemy, nigdzie nia ma takich testow (przynajmniej ja nie widzialem), a sam DF powstal od matki z webbed, autoflo moze miec cos z pochodzeniem od matki (cytochromy), dlatego chyba warto zpapylic matki LR i LR#2 pylkiem DF, a pozostale female DF pylkiem SM (potencjalnie DP)

:wave:
 

Fubar

Member
Biodizel said:
hehe, fubar, powiedzmy ze jest ich kilka ;) samce oczywiscie osobno ale ... chodzi o to ze nie wszystkie moga zakwitnac jednoczesnie, po zapyleniu roslinka jest obojetna na inne pylki juz chyba w kilka godzin od zapylenia?

Powiedzmy, że jeśli posypiesz ja tak pyłkiem, że osiądzie na wszystkich kwiatach, to następnego dnia kolejne pyłki już nie będą miały nic do roboty.
Nie wiem ile trwa kiełkowanie łagiewek pyłkowych u konopi.

btw-- jest tu jeden haczyk - jeśłi chesz produkowac dużo nasion to nie bedziesz rosliny zapylał 1 raz ;)

Biodizel said:
ale na lisciach nadal ma pylek i zapyla inne, dobrze by bylko ja przez kilka dni odizolowac, moze kolejny box dla juz zapylonych female?

Przypuśćmy, że następnego dnia dokonujesz ablucji rośliny / pomysł w sumie niezły

.. a co do kolejnego boxa. Skoro możesz mieć więcej niż jeden to dlaczego nie trzymać od razu osobno w nich rożnych odmian ?

Biodizel said:
priorytet to crossy z LR i LR#2

Szkoda ;) . Wydaja sie o wiele mniej interesujace od Hybryd DF/wczesny out.
Jeśli byś np.; robił F2 LR#2 i LR/LR#2 to ja nie widze żadnego problemu: nieindukcyjny fotoperiod- reszta nie kwitnie nie będzie nie planowanego sexu.

Biodizel said:
teraz pytanie, czy zapylac samice DF czy samice LR, LR#2?

Najlepiej w obie strony. Bardzo rzadko – ale trafia się, że ma to wpływ na feno kolejnego pokolenia. / w sumie to na - potencjalny plon – opcjonalnie linie męsko sterylne ;) .. czytałem o jednym przypadku gdy cytoplazma miała wpływ na wygląd liści – nie pamiętam już nawet jak chwast się nazywał.. nie konopie w każdym razie /

Biodizel said:
w przypadku webbed to raczej nie ma znaczenia, choc tego na 100% nie wiemy, nigdzie nia ma takich testow (przynajmniej ja nie widzialem),

Nie ma. stawiam 99 do 1, że nikt /lub prawie nikt/ takich testów nie robi. / choć -- gdzieś czytałem, że niejaka silver haze z GH różni się od Jack herrera stosowaniem męskiej a nie żeńskiej haze - tyle, że to jak zwykle wiadomość nie do weryfikacji - tak samo jak to, że te hybrydy maja dokładnie taki sam skład./

Biodizel said:
a sam DF powstal od matki z webbed, autoflo moze miec cos z pochodzeniem od matki (cytochromy),

Cytoplazma. Dziedziczenie cytoplazmatyczne. najlepiej zapomniec, ze istnieje ;P

Auto nie jest dziedziczone w ten sposób. / dobrze pamiętam, że master low wywodzi się z matki Masterkush ? - czy mam skleroze? ;)/ Poza tym jeśli było by to :: przenoszone przez plazmę:: każde skrzyżowanie LR/cokolwiek – [[ pierwsza piszemy matkę]] było by fotoobojetne.

Tak samo powinno być z cecha webbed - wiec te teorie można "chyba" od razu wrzucić w śmietnik.


Biodizel said:
dlatego chyba warto zpapylic matki LR i LR#2 pylkiem DF,

Nie wiem czy warto produkować takie hybrydy.

Tak konkretniej – nie spodziewałbym się ani w F1 ani w F2 po takiej krzyżówce roślin w pełni dochodzących out w Polsce. Może cześć – z F2 :F3 krzyżówki z LR - choć i tak watpie... A przy LR#2 mającym w sobie dodatek sativy. ?? / ile SM jest w LR#2 ? – jak ta odmiana powstała? Czy selekcja z F2- czy tak samo jak inne inkarnacje LR- pojedynczy back i selekcja? Wie ktoś ??/ I jak wyglada sprawa kwitnienia SM out w Polsce ;?;/ ktoś miał to out??/

Te w F2 które będą fotoobojetne dojdą. Ale sztuk jednocześnie DF+Auto prawie nie będzie w populacji.
Cześć sztuk feno DF- bedzie nosicielami "recesywnego" allelu af -
co niby może potem wyłazić w nastepnych pokoleniach- ale nie widać tego po rodzicach - wiec trzeba by je zapylać na zasadzie wszystko ze wszystkim i sadić ile sie da kolejnego pokolenia.. wredna zabawa.

Jest Tu Diploidalny ?
https://talk.hyperreal.info/thread/11512

miał feno nie foto ob.: w Lowryder[Lowryder x Northen Light] – ciekawe kiedy to zakwitło: a jeśli była to żeńska- kiedy doszła u nas. - ?? podobnie do Northern lights ??

Obawiam się, że To co otrzymasz – będzie w F1- podobne terminem kwitnienia np.: do NL/Haze ;)

Biodizel said:
a pozostale female DF pylkiem SM (potencjalnie DP)

:wave:

Twoja zabawa: Twój wybór ;)

Jak jako stary ostrożny piernik-teoretyk – nastawiłbym się raczej na produkcje Krzyżówek DF x co popadnie [ byle był to wczesny out] + Czyste DF na zapas. – i po to aby wykonać pojedynczego back – taki test może się bardzo przydać.- nie tylko do sprawdzenia czy statystycznie wychodzi 50% webbed: ale i do robienia kolejnych hybryd.

Otrzymywanie fotoperiodycznie obojętnego DF może być bardzo trudne.
Imo. Trzeba być szczęściarzem , który znajduje co krok czterolistne koniczynki.
Zresztą i tak 90% tego wszystkiego to czysta spekulacja ;>

edit:
a tak BTW: jest tu
wallyduck :- może by Go odrobinke pomolestować i poprosić o dokladne sprawodzanie / dokładniejsze od tego co jest lub było../ np: u ilu sztuk po back było feno DF? - bo chyba jakostak DF powstał. I - gdy pojawiły sie rośliny weebed po skrzyżowaniu nie z webbed czy był to jakis krewny? F2? Fx?
Pierwotna kaczuszka była z hawajów ? Kto ładnie pisze po angielsku ?? ;>
 
Last edited:

Biodizel

Member
hehe, Santa Marii jest w LR#2 bardzo malo, to jest ciagly backcross x LR, x LR, x LR hehe ;) az do 100% autoflo

z ta cytoplazma i autoflo, jesli LR#2 ma jednak dluzszy weg, to stawiam na to ze jest jakas zaleznosc, wspoldziedziczenie, cytoplazma/chromosomy, jesli zabraklo cytoplazmy, to cecha mogla odpuscic na tyle zeby byl weg, wtedy to jest idealna sytuacja dla krzyzowki DF x LR (matka DF), do LR#2 uzyto matki SM (bo byla rozprowadzana tylko w postaci klonow, a czystej SM nie mozna bylo i chyba ciagle nie mozna dostac, mowa o orginale)

jeśłi chesz produkowac dużo nasion

nie potrzebuje duzo nasion F1, wystarczy kilkadziesiat sztuk, pozniej wszystko ze wszystkim aby otrzymac duzo F2

hehe, ide za chwile do szpitala, chyba beda mnie kroic hehe ;)

DF powstal tez po backcrossie, Duck x sativa -> F1 x Duck -> F1 50% webbed, selekcja i crossing, jakos tak ;) ale lepiej zapytac WallyDucka

:wave:
 
Last edited:

Fubar

Member
Biodizel said:
hehe, Santa Marii jest w LR#2 bardzo malo, to jest ciagly backcross x LR, x LR, x LR hehe ;) az do 100% autoflo

Wiesz co ;) Wątpię. Może głowy sobie nie dam uciąć- ale nie sadze, aby jeśli jest to back: zrobiono więcej niż 1. + selekcja.
Jeśli się rożni nie może być tak otrzymany. Może by zapytać twórcę?
Ja stawiam, że On raczej zrobił F2 - i z niego selekcjonował. [ więcej jak 50 pln nie postawie ..;P]

Biodizel said:
z ta cytoplazma i autoflo, jesli LR#2 ma jednak dluzszy weg, to stawiam na to ze jest jakas zaleznosc, wspoldziedziczenie, cytoplazma/chromosomy, jesli zabraklo cytoplazmy, to cecha mogla odpuscic na tyle zeby byl weg, wtedy to jest idealna sytuacja dla krzyzowki DF x LR (matka DF), do LR#2 uzyto matki SM (bo byla rozprowadzana tylko w postaci klonow, a czystej SM nie mozna bylo i chyba ciagle nie mozna dostac, mowa o orginale)

lol. Obawiam się, że to się bierze z czego innego.
A w wypadku całkowitej niewrażliwości na foto: u konopi stawiam na walniecie czegoś w
Systemie sterowania – Fitochrom P660 / P730.
Normalnie F730 wstrzymuje kwitnienie -/ u roślin krótkiego dnia- bo u długiego odwrotnie..
wiec u roślin olewających foto.. hmm dość ciekawa idea - pojedyncza recesywna mutacja punktowa – powodująca wywalenie sie całego mechanizmu- sterowanie kwitnieniem- ../


Ja mniemałbym/ jak ja to kocham ;D/ , że zachowanie się LR#2 czyli dłuższe ? -- o ile jest takie -- pozostawanie bez oznak kwitnienia bierze się raczej z domieszki santamaria – w końcu to cos z Brazylii z okolic równika: skoro Z Amazonii – powinna być to równie wredna sativa jak DF.

Mówisz czysta SM a nie back- 5 z.. chwila ojciec niejaka early pearl ? bez znaczenia. /cholera to rzeczywiście tylko klon./

Biodizel said:
nie potrzebuje duzo nasion F1, wystarczy kilkadziesiat sztuk, pozniej wszystko ze wszystkim aby otrzymac duzo F2

Hmm Fajny bałagan będzie w F2 ;>

Biodizel said:
hehe, ide za chwile do szpitala, chyba beda mnie kroic hehe ;)

Zszywać chyba ? ;)

Biodizel said:
DF powstal tez po backcrossie, Duck x sativa -> F1 x Duck -> F1 50% webbed, selekcja i crossing, jakos tak ;) ale lepiej zapytac WallyDucka

:wave:

Ja z moim angolem nie wyskoczę ;D Mogę przetłumaczyć odpowiedź: ale.. druga stronę ja się nie podejmuje.

edit:

Chętnie napisze w podpunktach zestaw pytań. / może lepiej nie: będzie to 2 A4 – zwrotnie to nie odpowiedź - ale granat by poszedł../
 
Last edited:

greengirl

Active member
Biodizel said:
hehe, kielkuja ;) jak mozesz napisz w ktorym dniu pojawily sie preflowery

:wave:

dokładnie nie pamiętam, rośliny rosły na dworze, ale jakoś po 2 tygodniach zaczęły kwitnąć
 

Fubar

Member
greengirl said:
dokładnie nie pamiętam, rośliny rosły na dworze, ale jakoś po 2 tygodniach zaczęły kwitnąć

Pojawiały sie takie które kwitły po 2 pietrze?

Ja mam ten sam problem: nie mam pojecia po jakim czasie zakwitło to małe coś pod płotem: ilosć pieter tak. / od 2 do 5/
 

Biodizel

Member
nie ma chetnych? hehe, no to sam napisze, jesli WallyDuck zrozumie cokolwiek co mu napisze hehe ;) i jesli odpisze to dam znac ...

:wave:
 

greengirl

Active member
Fubar said:
Pojawiały sie takie które kwitły po 2 pietrze?

Szczerze? Nie zwróciłem uwagi, ale raczej nie. Obecna rosnąca na parapecie kwitnie... poniżej miejsca wypuszczenia pierwszych liści (tych jednopalczastych, pojawiających się zaraz po wyjściu z nasiona). W sumie teraz to właśnie ten topek najbardziej się rozwija, roślina już powoli przekwita, białe włoski pojawiają się w większości już tylko w dolnej części rośliny (poniżej zdjęcie sprzed 2 tygodni).
I jeszcze jedno - 8 tygodni od nasiona na topa - bzdura, LR (przynajmniej F ileśtam) potrzebuje o wiele więcej.
 

Fubar

Member
greengirl said:
Szczerze? Nie zwróciłem uwagi, ale raczej nie. Obecna rosnąca na parapecie kwitnie... poniżej miejsca wypuszczenia pierwszych liści (tych jednopalczastych, pojawiających się zaraz po wyjściu z nasiona).

Miałem sztuki kwitnące "od razu" u których wzrost kończył się na etapie liści trojek.
Efekt szczyt – wysoki na 3 cm na łodydze wysokiej na 5 ;)

greengirl said:
W sumie teraz to właśnie ten topek najbardziej się rozwija, roślina już powoli przekwita, białe włoski pojawiają się w większości już tylko w dolnej części rośliny (poniżej zdjęcie sprzed 2 tygodni).
I jeszcze jedno - 8 tygodni od nasiona na topa - bzdura, LR (przynajmniej F ileśtam) potrzebuje o wiele więcej.

Wszystkie które miałem potrzebowały o wiele więcej. / na f.h pisałem cos o 9 tyglach- ale.. to bardziej pobożne życzenie. /

Miałem mało sztuk ale sporo pokoleń. Startowałem od F2 z darowizny- z tego co dostałem zostawiłem sobie z 6-7 nasion. o ile dobrze pamietam..
Potem pokolenia po 3-4 sztuki .. ostatnie niby więcej ale biorąc pod uwagę ilość mikrusów.. to dalej po 3-4.

oj: ale of sie robi ;)
 

Biodizel

Member
jaki of? hehe, to wszystko sa wazne info ;)

ktos chyba mial takie male LR'ki, nazwal je pico chyba hehe ;) swietne do akwarium hehe, masz je moze jeszcze? chcetnie przyjme, wyselekcjonuje, jesli sie bedzie dalo ;)

napisalem do Wallyduck, kolejny w kolejce hehe tworca LR i LR#2, chetnie sie dowiem jak to jest z tym czasem zakwitania, wegiem, barakiem wegu, dziedziczeniem u LR i LR#2 ;)

LR#2 zbiera sie po 9 tyg, czyli 9-10 tyg rosnie, LR Fx chyba podobnie kwitnie? nie wiecej jak 10 tyg

:wave:
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

hej Fubar,
witam na IC.

widze ze niejestes amatorem. bardzo fajnie. dozo tu mozesz pomuc innym. moja wiedza jest minimalna jezeli chodzi o robienie nasion. mam poprostu inne podejscie do tego. kiedys wytlumacze jak i co robie, bo zaczynam bawic sie w nasiona coraz wiencej.

jeszcze ras, super ze tu trafiles

peace
 

Biodizel

Member
teraz trzeba to wszystko rozplanowac ;) hehe, LR'ki moze wyjda z ziemi za kilka dni, LR, LR#2 zacznie teoretycznie kwitnac chyba za 20-25 dni (od dzisiaj), obecne roslinki DF, SM, DP, GF, zaczna kwitnac jak dojzeja, czyli po 2-3 tygodniach (od dzisiaj, bo maja juz tydzien), jesli je teraz przelacze na flo? czy po dojzeniu musi minac dodatkowo te 1-2 tygodnie?

przyklad ;)

roslinka dojzewa po 3 tygodniach, przelaczamy na fo po tych 3 tygodniach zycia, zaczyna kwitnac po kolejnym tygodniu od przelaczenia na flo, czyli 4 tydzien zycia ;)

roslinka dojzewa po 3 tygodniach, przelaczamy na flo po 2 tygodniach zycia, roslinka rosnie przez tydzien, po czym zaczyna kwitnac, czyli w 3 tygodniu zycia?

ktora opcja jest prawdziwa hehe?

kiedy najpozniej mozna zapylic topka? dopuki preciki sa biale?

tak czy siak, musze juz te malenstwa na flo przelaczyc ;) hehe, albo najpozniej za tydzien? moze zaczna kwitnac dopiero w 3-4 tygodnie od posadzenia, mowa oczywiscie o DF, SM, DP

HC, napisz jak ty zapylasz roslinki ze inne dookola sie nie zapylaja hehe ;) i jak to robisz ze ci sie to wszystko nie pomiesza ;)

:wave:
 
Last edited:
Top