What's new

דרושה הנהלה חדשה זמנית לפורום : אני מעמיד א&#1

orev

Active member
דרושה הנהלה חדשה זמנית לפורום : אני מעמיד א&#1

אהלן חברים
אני עורב, למי שלא יצא לו להכיר אותי במהלך הזמן שאני חבר בקהילה העברית כאן באייסימג אז נעים מאוד :tiphat:
בעקבות ההודעה המצערת של מנהל הפורום פונזי על כך שהוא נאלץ לעזוב את ניהול הפורום לזמן הקרוב הייתי רוצה להציע את עצמי כמועמד למנהל הפורום העברי.
אנא ממכם חברים, אם יש מישהו שחושב או רואה שאני לא מתאים או בעל ידע מספיק בשביל לנהל את הפורום הייתי רוצה לבקש ממכם להביע כאן את ההתנגדות או את האישור שלכם לכך שאני אפנה להנהלת האתר ואבקש לקחת את הניהול של הפורום על עצמי.

L

LarryOGkush

בהצלחה אחי, אני בטוח שתיהיה מנהל מצוין.

Last edited:

Leon30036

New member
מגדלים לא מתים רק מתחלפים...
דור הולך ודור בא.
חוץ מזה שיש פה עדיין חברה ותיקים ומשקיעים שתורמים המון ידע ועזרה רק תבקש... (כבוד לישרא אנגל גנש סקרוגי ועוד רבים וטובים
עורב קבל פירגון ובהצלחה בניהול,

Don-roni

Member
עורב הוא חבר פורום, הגון אחראי ושקול בדעתו
ואני ממליץ להפקיד בידיו את ניהול הפורום
wish u luck
:tiphat:

Leon30036

New member
כפרות פונזי זה היה בהקשר להודעה מעלי לגבי הפורום באופן כללי
אבל עכשיו שהיא נערכה הדברים נראים שלא בהקשרם לגמרי... התנצלות

בהצלחה ידידי ותודות לפונז על כל ההשקעה והזמן בניהול עד עתה.
החומר פה בפורום מעלה אותך ברמות מטורפות בלי סוף... כמובן גם לשאר כל החברה הותיקים והמשקיעים שתורמים המון ידע ועזרה רק תבקש... (כבוד לישרא אנגל גנש סקרוגי ועוד רבים וטובים
עורב קבל פירגון ובהצלחה בניהול,[/QUOTE]

אני לא יכול לערוך אם תוכל להחליף תהודעה הקודמת בזו
אפילו פרטי אני לא יכול לבקש לעזאזל ...

Last edited by a moderator:

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אחינו, הכל טוב. אני לא כזה רגיש ;-)
וגם אין לי כח להתחיל להבין מה הלך פה.

orev

Active member
תודה לכולם על התמיכה אבל לאחר בירור עם אחד ממנהלי האתר מתברר כי אני לא עומד בתנאים על מנת לנהל פורום
על מנת להיות מנהל פורום המשתמש צריך להיות קודם כל
Senior Member
אם יש כאן סניור ממבר הוא יותר ממוזמן לקחת עליו את האחריות אם הוא רוצה בכך, אבל אם לא אז הניהול של הפורום יעבור לאדמיניסטרטורים הכלליים של האתר, שינהלו את הפורום בעזרת הדיווחים שלנו על הודעות או שרשורים שיש איתם בעיות

Last edited:
L

LarryOGkush

אני רוצה לחשוב בצורה חיובית שקצת נמאס להם מקנאביס, והם פשוט לקחו קצת הפסקה מהגראס, מאשר לחשוב בצורה שלילית שתפסו פה חלק כמו שתפסו לצערי את ישרא.

בואו נחשוב חיובי שכולם יחזרו לפה בעוד כמה זמן.. ויצטרפו מלא מגדלים חדשים שמעוניינים לגדל איכות ולא סתם בררה.

הלוואי שנמשיך להיות הפורום הכי פעיל מבין כל המדינות.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
פחחחח
תראה לי מגדל אחד רציני שיום אחד פשוט נמאס לו מגראס...

orev

Active member
טוב חברים אז המצב הוא כזה
כפי שאתם בטח יכולים לראות פונזי כבר לא מנהל הפורום
כרגע מנהלי הפורום הם מנהלי הפורומים הכלליים של האתר
אם אתם רואים איזשהוא פוסט בעייתי אתם מוזמנים ללחוץ על הכפתור שנראה כמו משולש עם מסגרת אדומה שבתוכו סימן קריאה
זה כפתור ה
Report Post
בעזרת הכפתור הזה אפשר לדווח על פוסטים בעייתים וגם לרשום למנהלי הפורום מה הבעיה בדיוק בפוסט
קחו בחשבון שהמנהלים לא קוראים עברית, אז כל עזרה מצידנו תתקבל בברכה
כמו כן קיבלתי עוד הודעה ממנהלי האתר שבמידה ואנחנו חושבים שאנחנו חייבים מודרטור דובר עברית אז הם אולי ימנו אחד מאיתנו במצב הזה, אבל לפי דעתי זה לא המצב כרגע.
נאלץ להמתין בסבלנות עד שפונזי יחזור אלינו או שאחד מאיתנו יגיע לרמת סניור ממבר.

שיהיה לנו בהצלחה בהמשך הדרך, ופסח שמח וכשר !

tomerik

Member
אחי

אחי

מגדלים לא מתים רק מתחלפים...
דור הולך ודור בא.
חוץ מזה שיש פה עדיין חברה ותיקים ומשקיעים שתורמים המון ידע ועזרה רק תבקש... (כבוד לישרא אנגל גנש סקרוגי ועוד רבים וטובים
עורב קבל פירגון ובהצלחה בניהול,

???שכחת את קמיקזה