What's new

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

land_0ver

Member
LED_experiments said:
hehe, kva pa veš. no ja, če k men uletijo, mi bodo itak sam 3 klončke salvije pa en kup ledic dobl. vse legaln (zaenkrat), tko da pomoje me nima kej skrbet.
sam na konopl sem gledal tiste norce, k hočjo ene big projekte ufurat. za to morš bit pa res kreten, da o čem takem razpravljaš na forumu. halo, pa kar vsem sosedom bi povedal, da maš. ja valda. manj folka ve, boljš je. kmal ko zve eden, ve cela vas/mesto in sam še vprašanje časa je, kdaj zvejo modri. tole se ne bo dobr končal IMO. je pa seveda še druga možnost, da taki growi sploh ne bodo obstajal in se gre sam za tipično slovensko mentaliteto: jst mam večjega kurca k ti, sam ti ga ne pokažem :D
zaenkrat še nobenga big projekta nisem vidu na konopli??max 1200w to pa ni velik :)
 

land_0ver

Member
RastaBud said:
4727-420.jpg
uro in datum hahahaha ne morš verjet..ziher mantra uštimala :muahaha:
 

lasko

Member
pozdravljen bobrock a si videl kaj alan forda? :D

multivitamin - ja eni smo aktivni, drugi manj, samo tukaj pod slovenijo se bolj malo dogaja :D dejmo poskrbet da se bo več

a sušiste kaj :D
 

Medved

Member






noup mi pa ne :)

še en question, a je že kdo mogoče imel gosenice ki jedo ganjo, na indooru? namreč zadnjih par dni sem na svojih sativcah opazil in uničil že okoli 10 gosenc ki naredijo kar nekaj škode. ko se jih pohodi, so tekočine čist zelene :) mogoče sledi v prihodnosti kakšna fotka

lp vsem :rasta: :rasta:
 

BobRock

New member
še slikice mojih nizkih jezdecev v 41 dnevu starosti




a se kdo pri nas ukvarja z CFL lampam? vege dela čist ql za cvetenje pa ne vem...
 
Lepe slikce Medved in BobRock. Za svoje slikce morm pa kontakterat brata, da poslika pridelek, ker sem se jaz izselil iz države preden je prišel čas žetve :badday: .
Kar se pa tiče cfl luči za cvetenje pa mislm da jih bom sam preizkusu v ngb boxu,nekje v bližnji prihodnosti, ker trenutno stanje ne dopušča drugače.
Aja pa še gosenice...:D moje mnenje je da si jih dobil z zemljo- poskusi zamenjat, kako se jih pa znebiš pa ne bi vedu :p
lp
 

Latest posts

Latest posts

Top