What's new

DLOC|T5 silent grow

D

DLOC

Albarosie - steppin out

WITAM i na mnie przyszla pora zeby sie zamknac w pokoju ale odwiedzac odwiedzac nie sam bede :tiphat:

SOUR60 pachnie intensywnie pysznie blueberry to jest samiec byl rowniez smierdzielek, zebralem troche pylku aby pozapylac i odzyskac pestek z SOUR60 ,


picture.php

picture.php



picture.php
 
D

DLOC

wszystko nA 12/12 w szafce ktora sam przerobilem ale na temat sprzetu moze kiedys wiecej napsize
picture.php
 
D

DLOC

Bedzie wiecej nasionek to good bo zamiezam pobawic sie tymi pachnacymi genami a nie mialem mozliwosci do konca zabawy z automatami spodobaly sie i pylek wykozystam do innych odmian nie koniecznie AUTOMATIC

Taki karzel caly w jajach :D ale karly maja duze dzieci hehe :peacock:

picture.php


picture.php


picture.php


Peaacee
 
D

DLOC

witam i wszystko ladnie leci moje dwie panie do treningu sie nie opieraja uwielbiaja pieszczoty ze sznurkiem.Stracily troche lisci i zaczynaja kwitnac ,troche sie ociagaly,,,

picture.php


picture.php


picture.php


a tutaj udalo sie klona z CRITICALA zrobic

picture.php


Pozdro :tiphat:
 
D

DLOC

fryculek: "dzieeeekii, staaaryy" idzie ladnie ale wolal bym miec wiecej tych roslin nie mam mozliwosci sobie pozwolic a pozwolilbym sobie na tyle zeby palic przez caly rok i nie martwic sie

S S cbd up

picture.php


picture.php


picture.php



picture.php


picture.php


DobregowEEkendu
 

fryculek

New member
Dokładnie mieć swoje i nie martwić się co palisz.Wiesz zawsze co lejesz i nie zastanawiasz się co za szit Ci wciskają.Ładnie kwitną.Pozdro.
 
D

DLOC

Szybki UP

CRITICAL + 2.0
I musze sie przyznac ze nie jestem fanem sative to zaczynam je lubiec jednak to fanem indic jestem (znowu po lolku mam zabawe i jak nie ma sie to lepiej sie zaopatrzyc bo to jest jak tortura czekac do zbioru, nie to nie dla mnie..)


picture.php


picture.php


picture.php


I klonik ma sie dobrze i pokazuje czujki

picture.php


picture.php


Peace
 
D

DLOC

Jasper Loco, Baby Jokes- Loko 2 The Brain (Feat. Lil' Minor)

S60 up
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

Przyjemne zabawy z aparatem lubie i witaminy mam odrazu lepiej.
 
D

DLOC

Siemka a wiec mamy pestki, na probe jestem w stanie po 5x w paczce dwie osoby ktore wybiore a wybor bedzie polegal na doswiadczeniu kogos kto uprawia. Mile widziane PMy.
picture.php


Tak sie prezentuja topiszewy
picture.php


picture.php


Pozdro i zapraszam niebawem.
 
D

DLOC

Witam i chcialbym oficialnie powiedziec czy napisac ze nie pale juz trzeci dzien hehe, jakos tak to samo z siebie wyszlo,chyba tak jest najlepiej, wydaje mi sie ze na kazdego przychodzi pora przynajmniej w moim przypadku tak bywa, mam sie bardzo dobrze, troche stresowe dni mialem szczegolnie wlasnie podczas odpoczynku ale zwalczylem to i zamiezam troche dluzej pociagnac, miedzy czasie albo przy okazji hehe wpadlem na wspanialy pomysl i szybko go zrealizowalem a oto on w skutkach:
picture.php
i to 4x hahaha coz za wspaniale uczucie moc takie prezenty od samego siebie otrzymywac nie da sie zmiezyc tego zadnym wskaznikiem :D Chcialem rowniez podziekowac wszystkim za zainteresowanie i zyczyc wszystkiego dobrego :)
 
D

DLOC

Panie i panowie....
Start zaczyna ku starcie :D
Duzo radosci z tego powodu, sam fakt ze czekalem na kuriera i naszczescie zdazylem wyjsc na jointa a za pol godziny przyjechal i usmiech byl najlepszy pod sloncem, reszte dnia dopasowywalem do wneki i sprzet , jutro zacznie dzialac.

picture.php

WYCZYSZCZONE rury
picture.php

picture.php



to jest moj setup, niewidoczny i nie slyszalny i niech taki pozostanie
 
Last edited:

Dystans

Member
Nie lepiej by³o wzi±æ hps 150? Wydaje mi siê ¿e trochê ma³o tego ¶wiat³a bêdzie. Poza tym fajny secik ;)

Powodzenia
 
D

DLOC

Nie lepiej by³o wzi±æ hps 150? Wydaje mi siê ¿e trochê ma³o tego ¶wiat³a bêdzie. Poza tym fajny secik ;)

Powodzenia

Napewno lepiej kurcze wczesniej mialem na wiekszej ciut powierzchni i spisywaly sie, jeden sekret jaki znam to mozna je trzymac nisko i wtedy grzeja jak trzeba.Lubie te swietlowki nie wiem czemu moze jakas sentymentalna moc maja a to nadrabia watami hehehe :laughing:
Fajnie ze zagladasz, wszystkiego najlepszego bro :thank you:
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Na naszym rynku jest dostępna fajna rura 55cm T5 SYLVANIA AQUASTAR 10000K, z zimnych bardzo dobrze sprawują się jeszcze SYLVANIA LUXLINE PLUS 865 6500K. Szkoda, że nie produkują UV-B pod 55cm ale może pokombinował byś jakoś wsadzić tam ze dwie takie 15W/45cm.

One love,
peace
 
D

DLOC

ironCELL Witaj na pokladzie:tiphat:
Na ta chwile juz nie bede nic modyfikowac, musi wystarczyc to co jest :)
Mimo to wdzieczny jestem za wskazowki.


picture.php


picture.php
 
D

DLOC

Siema bêdê ¶ledzi³ lecisz skromnie ja tak lubiê opisz swoj± wcze¶niejsz± uprawê ile trwa³a co la³e¶ i ile :)
5!

Siemka Aby witaj milo na pokladzie :tiphat:
Trwala cos okolo 2 miesiecy, kolo 60 dni
Tutaj sa wszystkie moje nawozy:
picture.php


Lalem nawozow tyle co bylo na instrukcji moze czasami troche wiecej

Tak sie maja korzoneczki, na 4, trzy sa na dobrej drodze pojscia do ziemi.
picture.php


picture.php

Pozzdro
 

Latest posts

Latest posts

Top